Zaloguj

Sport

2015-11-12
5 medali zawodników z Ząbek W Józefowie.

8 listopada odbył się XVI Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin o Puchar Burmistrza Józefowa, w którym uczestniczyła rekordowa liczba 460 zawodników.

Zawodnicy z Ząbek walczyli bardzo dzielnie i zdobyli tego dnia 5 medali, a wspólnie z ich klubowymi kolegami wywalczyli pierwsze miejsce w klasyfikacji drużynowej.

Triumfatorem swojej kategorii został Karol Przychodzeń.

Dobrze spisali się srebrni medaliści:

Wiktoria Kornacka, Karol Burzyk oraz Paweł Kowalczyk, którzy pokonali zawodników z Bielska-Białej, Olsztyna, Ostrołęki i Warszawy. Brązowy medal zdobył Mateusz Kornacki. Tym razem nie powiodło się Markowi Ziębińskiemu, który w ćwierćfinale stoczył bardzo zacięty pojedynek, do którego rozstrzygnięcia potrzebne były dwie dogrywki.