• Niedziela
  9°C
  /
  3°C
  Wilgotność: 0%
  Wiatr: 14 km/h
  Pochmurno
 • Poniedziałek
  9°C
  /
  3°C
  Wilgotność: 0%
  Wiatr: 14 km/h
  Pochmurno
 • Wtorek
  10°C
  /
  2°C
  Wilgotność: 0%
  Wiatr: 18 km/h
  Pochmurno
 • Zaloguj
  17 luty 2019
  Nocelgi pod Warszawą
  Hotel FOTEX w Ząbkach

  Andrzej Potęga "Pierwiastek"
  polski gitarzysta basowy

  HYDRAULIK
  Usługi hydrauliczne. Pogotowie hydrauliczne 24H. Hydraulik. Ząbki, Warszawa.
  www.hydraulikzabki.pl

  Sport  2017-10-18
  Karol Narożniak brązowym medalistą
  Mistrzostw Europy Karate Kyokushin.

  W dniach 13-15 października w Rzeszowie odbyły się Mistrzostwa Europy Karate Kyokushin w kategoriach wagowych dla juniorów i seniorów. W rywalizacji uczestniczyło 445 zawodników z Rosji, Ukrainy, Francji, Rumunii, Węgier, Słowacji, Łotwy, Grecji, Szwecji, Niemiec, Bułgarii, Belgii, Białorusi, Azerbejdżanu, Iranu i Hiszpanii. Uroczystego otwarcia turnieju dokonał szef Międzynarodowej Organizacji kancho Pedro Roiz. Relację bezpośrednią  z zawodów przeprowadziła TVP Rzeszów.

  Karol Narożniak - zawodnik z Ząbek - zdobył brązowy medal w najstarszej kategorii juniorów. Karol walkę eliminacyjną przeszedł zdecydowanie - wygrywając walkę przed czasem po celnych kopnięciach na brzuch z reprezentantem Ukrainy. Walka półfinałowa z reprezentantem Hiszpanii była bardzo wyrównana. Dwie dogrywki nie przyniosły rozstrzygnięcia i dopiero minimalna różnica wagi na korzyść Hiszpana zadecydowała o jego przejściu do finału oraz końcowego triumfu w mistrzostwach.

  A już w najbliższy weekend seniorzy KSW KYOKUSHIN powalczą o medale Mistrzostw Polski Open w Lublinie. Miejmy nadzieję, że wypadną w choć w połowie tak dobrze jak juniorzy.
  Więcej informacji i zdjęcia z turnieju na www.kswkyokushin.pl

   

  KSW KYOKUSHIN


   


  Pozostałe wpisy

  ilość wszystkich aktualności: 604

  212019181716151413121110987654321

  Korzystamy z plików cookie tylko w stopniu niezbędnym do działania strony. Możesz je zablokować poprzez zmienę ustawień przeglądarki.
  Dowiedz się więcej wiem, zamknij