• Środa
  -3°C
  /
  -5°C
  Wilgotność: 0%
  Wiatr: 18 km/h
  Pochmurno
 • Czwartek
  0°C
  /
  -5°C
  Wilgotność: 0%
  Wiatr: 14 km/h
  Pochmurno
 • Piątek
  2°C
  /
  -1°C
  Wilgotność: 0%
  Wiatr: 18 km/h
  Pochmurno
 • Zaloguj
  19 grudzień 2018
  Nocelgi pod Warszawą
  Hotel FOTEX w Ząbkach

  Andrzej Potęga "Pierwiastek"
  polski gitarzysta basowy

  HYDRAULIK
  Usługi hydrauliczne. Pogotowie hydrauliczne 24H. Hydraulik. Ząbki, Warszawa.
  www.hydraulikzabki.pl

  Sport  2018-02-12
  Kolejne sukcesy zawodników UKS ”SameJudo”.


  W sobotę 10 lutego nasze Rekiny wystartowały w mocno obsadzonym zawodach "Ikizama Cup". W tych zawodach wystąpiliśmy w dość okrojonym składzie, jednak jak się okazało nie ilość a jakość się liczy ????.
  Na tatami rywalizowało 8 zawodników i jedna zawodniczka, którzy spisali się bardzo dobrze, zdobywając 3 złote, 5 srebrnych, 2 brązowe medale!

  W pierwszej części turnieju rywalizowały dzieci urodzone w latach 2009-10. Bartek Dobrowolski po zwycięstwie w 4 pojedynka znalazł się w finale, w którym po minimalnym błędzie ukończył rywalizację na drugiej pozycji.Julek Brzozowski po 3 wygranych walkach również uległ w finale. Tego dnia doskonale prezentował się Antek Sikorskich w najcięższej kategorii wagowej, który wszystkie swoje pojedynki wygrywał pewnie i mocno ???? W tej godzinowej części turnieju startowali również młodzicy w tym nasz rodzynek-Kajetan Lipiński. Kajtek po wygraniu 4 walk uległ dopiero w finale i zdobył srebrny medal. Dobre zawody w wykonaniu najstarszego Rekina, biorąc pod uwagę jeszcze aktualny stan zdrowotny- wracamy do gry ????

  Druga tura zawodów rozpoczęła się tuż po godzinie 13stej, w niej rywalizowały dzieci urodzone w latach 2007-2008. Kacper Pydzik rywalizujący w kategorii do 28kg uległ w pierwszej walce po decyzji sędziów z późniejszym zwycięzcą tej kategorii, jednak później w walkach repasażowych spisał się dobrze, wygrywając 3 kolejne walki i sięgnął po brązowy medal. Maks Pieńkosz po 3 wygranych walkach i 1 porażce również uplasował się się na 3 pozycji w kategorii do 39kg. Jedyna nasza zawodniczka Lila Lipińska po wyjściu grupy z 1 miejsca ,wygranym półfinale uległa w finale i sięgnęła po kolejny medal tym razem srebrny.
  W tym roczniku Bartek Dobrowolski wystartował ze starszymi kolegami i.. zdeklasował całą kategorię w pięknym stylu. Wygrał również z rywalem, z którym uległ w "swoim" roczniku.
  Warto zauważyć, że Kacper i Maks to "Młodszy rocznik" w tej kategorii. Brawo!

  W ostatniej części rywalizacji do boju wkroczyły dzieci urodzone w latach 2005-2006. Tutaj mieliśmy dwóch reprezentantów. Franek Lipiński wygrał pewnie 3 kolejne walki i uległ w finale. Szkoda tej walki, ponieważ Franciszek ją pewnie prowadził. Kolejne srebro trafia na konto Frania ????
  Ostatnim tego dnia Rekinem, startującym na Ikizama Cup był Mateusz Waćko. Mati pewnie wygrywał walkę za walką. Po 4 zwycięstwach trafił do finału, w którym po trudnej i męczącej dogrywce okazał się lepszy od starszego kolegi, rzucając na wazari ????


  Zaglądając w statystyki, w turnieju udział wzieło 415 zawodników z 35 klubów. Warto zauważyć najwyższą efektywność wygranych walk naszych zawodników aż 35 wygranych walk!
  Gratulacje dla zawodników, trenerów oraz rodziców dzieci ????


   


  Pozostałe wpisy

  ilość wszystkich aktualności: 601

  212019181716151413121110987654321

  Korzystamy z plików cookie tylko w stopniu niezbędnym do działania strony. Możesz je zablokować poprzez zmienę ustawień przeglądarki.
  Dowiedz się więcej wiem, zamknij