• Środa
  28°C
  /
  18°C
  Wilgotność: 0%
  Wiatr: 14 km/h
  Pochmurno
 • Czwartek
  30°C
  /
  15°C
  Wilgotność: 0%
  Wiatr: 32 km/h
  Pochmurno
 • Piątek
  19°C
  /
  12°C
  Wilgotność: 0%
  Wiatr: 25 km/h
  Burza
 • Zaloguj
  20 czerwiec 2018
  Nocelgi pod Warszawą
  Hotel FOTEX w Ząbkach

  Andrzej Potęga "Pierwiastek"
  polski gitarzysta basowy

  HYDRAULIK
  Usługi hydrauliczne. Pogotowie hydrauliczne 24H. Hydraulik. Ząbki, Warszawa.
  www.hydraulikzabki.pl

  Komunikacja  2017-07-30
  Od 2 sierpnia utrudnienia na ul. Kopernika.


  Informujemy, że w związku z budową kanalizacji deszczowej w ul. Kopernika kierowców korzystających z tej ulicy będą czekały utrudnienia. Na ul. Kopernika na okres realizacji prac zostanie wdrożona czasowa organizacja ruchu - w całym tym okresie nie będzie możliwości skrętu z ul. Powstańców w ul. Kopernika.

  W okresie 2-5 sierpnia z ruchu będzie wyłączony rejon włączenia ul. Kopernika w ul. Powstańców. Nie będzie można wjechać, ani wyjechać w ul. Powstańców, będzie mógł się tam odbywać tylko ruch pieszy. W tym okresie od wysokości ul. Andersena w kierunku na południe ul. Kopernika będzie ulicą ślepą. Przejazd ul. Powstańców będzie odbywał się bez utrudnień.

  W okresie 6-24 sierpnia będzie trwała budowa kanału na kolejnych odcinkach, w tym okresie na ul. Kopernika od numeru 34 w kierunku ul. Powstańców będzie dopuszczony ruch w jednym kierunku (do ul. Powstańców). Na tym odcinku zostanie wprowadzony również zakaz zatrzymywania (znak B-36).

  Prosimy o zwracanie uwagi na nowe oznakowanie, przestrzeganie zakazów i usunięcie parkujących pojazdów.

  To nie jedyne utrudnienia, jakie czekają ząbkowskich kierowców w sierpniu. Duże utrudnienia już dziś sprawia mieszkańcom budowa ulic Złotej, Andersena i Lipowej.

  Na sierpień ząbkowski PWIK zapowiedział budowę kolektora sanitarnego w ulicy Kwiatowej (na odcinku od ul. Sikorskiego do ul. Skorupki ) te prace będą wiązały się z wyłączeniem przejezdności tego odcinka ul. Kwiatowej i organizacją objazdów. O terminie wprowadzenia utrudnień poinformujemy, gdy będzie znany dokładny harmonogram pracy.

   

  Źródło : zabki.pl


   


  Pozostałe wpisy

  ilość wszystkich aktualności: 498

  1716151413121110987654321

  Korzystamy z plików cookie tylko w stopniu niezbędnym do działania strony. Możesz je zablokować poprzez zmienę ustawień przeglądarki.
  Dowiedz się więcej wiem, zamknij