• Środa
  28°C
  /
  18°C
  Wilgotność: 0%
  Wiatr: 14 km/h
  Pochmurno
 • Czwartek
  30°C
  /
  15°C
  Wilgotność: 0%
  Wiatr: 32 km/h
  Pochmurno
 • Piątek
  19°C
  /
  12°C
  Wilgotność: 0%
  Wiatr: 25 km/h
  Burza
 • Zaloguj
  20 czerwiec 2018
  Nocelgi pod Warszawą
  Hotel FOTEX w Ząbkach

  Andrzej Potęga "Pierwiastek"
  polski gitarzysta basowy

  HYDRAULIK
  Usługi hydrauliczne. Pogotowie hydrauliczne 24H. Hydraulik. Ząbki, Warszawa.
  www.hydraulikzabki.pl

  Komunikacja  2017-08-11
  W przyszłym roku pojedziemy przebudowaną Łodygową.


  Już w przyszłym miesiącu powinny ruszyć prace związane z przebudową ulicy Łodygowej od  od skrzyżowania z ul. Radzymińską do granicy z Ząbkami ( 1700 m).

  Zarząd Miejskich Inwestycji Drogowych wraz z Miejskim Przedsiębiorstwem Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie SA podpisały umowę na realizację dwóch inwestycji: rozbudowę ul. Łodygowej oraz budowę kanalizacji sanitarnej i tłocznej w pasie drogowym ul. Łodygowej. Prace wykona konsorcjum, którego liderem jest firma Balzola Polska Sp. z o.o. Koszt robót budowlanych to ok. 36,2 mln zł. Firma udzieli na wykonane prac siedmioletniej rękojmi. Inwestycje mają być gotowe wraz z końcem 2018 r.

  Przebudowane będzie także skrzyżowanie ul. Radzymińskiej z ul. Młodzieńczą i Łodygową. Po rozbudowie ulica będzie miała dwie jezdnie po dwa pasy ruchu. Dodatkowe pasy będą występować w rejonie skrzyżowań. Pomiędzy jezdniami posadzona zostanie zieleń. Obsługa obiektów i posesji sąsiadujących z drogą ma się odbywać m.in. poprzez jezdnie serwisowe, połączone na skrzyżowaniach z jezdniami głównymi ul. Łodygowej.

  Wzdłuż ulicy przewidziano budowę obustronnych chodników z płyt betonowych oraz dróg rowerowych o nawierzchni asfaltowej. Projekt przewiduje także, poza budową przystanków przy ul. Łodygowej, budowę przystanku autobusowego przy ul. Potulickiej.

  Pierwsze prace w terenie ruszają we wrześniu.

   

  ZMID


   


  Pozostałe wpisy

  ilość wszystkich aktualności: 498

  1716151413121110987654321

  Korzystamy z plików cookie tylko w stopniu niezbędnym do działania strony. Możesz je zablokować poprzez zmienę ustawień przeglądarki.
  Dowiedz się więcej wiem, zamknij