Zaloguj
18 czerwiec 2019
Nocelgi - Warszawa, Ząbki
Noclegi pod Warszawą

Andrzej Potęga "Pierwiastek"
polski gitarzysta basowy

HYDRAULIK
Usługi hydrauliczne. Pogotowie hydrauliczne 24H. Hydraulik. Ząbki, Warszawa.
www.hydraulikzabki.pl

Komunikacja

21
maj


2018-05-21
Nocne zmiany na ulicach Marsa i Żołnierskiej.


Budowa estakady w ciągu ulic Żołnierskiej i Marsa wymusi w najbliższych dniach kolejne zmiany w ruchu. W noce (w godz. 22.00 – 6.00) od 21 do 24 maja zamknięta będzie jezdnia ul. Marsa pomiędzy Żołnierską i Chełmżyńską.
W godzinach nocnych demontowane będą szalunki i wykonywana antykorozja betonu estakady w ciągu ulic Marsa i Żołnierskiej. Dla potrzeb bezpiecznego prowadzenia prac jezdnia ul. Marsa w kierunku Trasy Siekierkowskiej zostanie zamknięta dla ruchu. Objazd będzie prowadzony ulicami: Rekrucka – Korkową – Stepowa – Okularowa.

Natomiast od 28 maja zamknięty będzie jeden ze zjazdów z estakady Trasy Siekierkowskiej na Marsa.

Trwa przebudowa ulic Marsa i Żołnierskiej. Nowa droga znacznie poprawi połączenie z dzielnicą Rembertów i wyjazd z miasta w kierunku podwarszawskich gmin Ząbki, Zielonka, Marki, Kobyłka, Sulejówek. Przebudowane będą ulice Marsa i Żołnierska na odcinku 4,8 km od ul. Naddnieprzańskiej) do granicy Warszawy i wybudowanego przez samorząd województwa mazowieckiego dwujezdniowego odcinka drogi nr 631. Zakres prac jest duży, to m.in. budowa wiaduktów nad skrzyżowaniami, całkowita przebudowa obecnych jezdni, wyburzenie i budowa nowych wiaduktów nad torami kolejowymi, budowa chodników i dróg rowerowych.

Cała inwestycja zakończy się jesienią 2018 r.

Źródło: infoulice.um.warszawa.pl


 


Pozostałe wpisy

ilość wszystkich aktualności: 561

19181716151413121110987654321

Korzystamy z plików cookie tylko w stopniu niezbędnym do działania strony. Możesz je zablokować poprzez zmienę ustawień przeglądarki.
Dowiedz się więcej wiem, zamknij