• Wtorek
  11°C
  /
  3°C
  Wilgotność: 0%
  Wiatr: 18 km/h
  Pochmurno
 • Środa
  7°C
  /
  4°C
  Wilgotność: 0%
  Wiatr: 25 km/h
  Przelotny deszcz
 • Czwartek
  6°C
  /
  3°C
  Wilgotność: 0%
  Wiatr: 14 km/h
  Przelotny deszcz
 • Zaloguj
  19 luty 2019
  Nocelgi pod Warszawą
  Hotel FOTEX w Ząbkach

  Andrzej Potęga "Pierwiastek"
  polski gitarzysta basowy

  HYDRAULIK
  Usługi hydrauliczne. Pogotowie hydrauliczne 24H. Hydraulik. Ząbki, Warszawa.
  www.hydraulikzabki.pl

  Komunikacja

  25
  maj


  2018-05-24
  Od piątku utrudnienia na węźle Strażacka - Żołnierska.


  W piątek, 25 maja ok. godziny 22.00 zostaną wprowadzone zmiany w organizacji ruchu związane z przebudową węzła ul. Strażackiej z ul. Żołnierską. Na łącznicy w ciągu ul. Strażackiej pod wiaduktami będzie obowiązywał jeden kierunek ruchu.

  Ruch pojazdów na łącznicy w ciągu ul. Strażackiej pod wiaduktami ul. Żołnierskiej będzie prowadzony jednokierunkowo – w kierunku Starego Rembertowa. Jeden kierunek ruchu w tej relacji będzie obowiązywał na ul. Strażackiej na odcinku od ul. Stężyckiej do ul. Zesłańców Polskich. Jadący od strony ul. Chełmżyńskiej będą mogli pojechać łącznicą i skręcić w lewo na ul. Żołnierską w kierunku Zielonki lub w prawo w stronę Starego Rembertowa. Nie będzie można natomiast pojechać ul. Strażacką (jadąc od strony Starego Rembertowa) do ul. Żołnierskiej. Objazdy dla tej relacji zostaną poprowadzone al. gen. Chruściela „Montera” i ul. Marsa do ul. Żołnierskiej lub przez ul. Czwartaków.

  Dla jadących od strony Zielonki będzie utrzymywany zjazd w kierunku Starego Rembertowa (przez łącznicę), ale nie będzie można pojechać do ul. Chełmżyńskiej. Objazd będzie prowadzony ulicami: Żołnierska – Marsa – Chełmżyńska.

  Zamknięty będzie również skręt z ul. Żołnierskiej (od strony ul. Marsa) w prawo w ul. Strażacką. Objazdy zostaną poprowadzone ul. Marsa lub ul. Czwartaków. Zmiany związane są z przebudową łącznicy pod wiaduktami. Pierwszy etap robót będzie obowiązywał do połowy czerwca. Następnie zostanie wprowadzony drugi etap, w którym główna zasada prowadzenia ruchu w relacji zachód – wschód na łącznicy będzie utrzymana.

   

  Źródło: infoulice.um.warszawa.pl


   


  Pozostałe wpisy

  ilość wszystkich aktualności: 540

  181716151413121110987654321

  Korzystamy z plików cookie tylko w stopniu niezbędnym do działania strony. Możesz je zablokować poprzez zmienę ustawień przeglądarki.
  Dowiedz się więcej wiem, zamknij