• Środa
  19°C
  /
  14°C
  Wilgotność: 0%
  Wiatr: 21 km/h
  Ogólne
 • Czwartek
  18°C
  /
  14°C
  Wilgotność: 0%
  Wiatr: 28 km/h
  Ogólne
 • Piątek
  19°C
  /
  12°C
  Wilgotność: 0%
  Wiatr: 22 km/h
  Ogólne
 • Zaloguj
  22 maj 2019
  Nocelgi pod Warszawą
  Hotel FOTEX w Ząbkach

  Andrzej Potęga "Pierwiastek"
  polski gitarzysta basowy

  HYDRAULIK
  Usługi hydrauliczne. Pogotowie hydrauliczne 24H. Hydraulik. Ząbki, Warszawa.
  www.hydraulikzabki.pl

  Komunikacja

  6
  lipiec


  2018-07-05
  Zmiana organizacji ruchu na ulicy Łodygowej.


  Od piątku, 6 lipca ok. godz. 21.00 zmieni się organizacja ruchu na ul. Łodygowej. Istniejąca jezdnia zostanie wyłączona z ruchu, a samochody pojadą nowo wybudowaną jezdnią.

  W piątkowy wieczór ruch w obydwu kierunkach na ul. Łodygowej na odcinku od ul. Radzymińskiej do ul. Wolińskiej zostanie przełożony na nowo wybudowaną jezdnię północną. W kierunku Ząbek będzie jeden pas – do jazdy na wprost z ul. Młodzieńczej również będzie przeznaczony jeden pas. Jeden pas będą mieli również dojeżdżający ul. Łodygową do skrzyżowania z ul. Radzymińską. Będzie z niego można skręcić w lewo w kierunku Pragi, pojechać prosto w ul. Młodzieńczą lub skręcić w prawo w kierunku Marek.
  Połączenie z ul. Łodygową odzyska ul. Pszczyńska po północnej stronie. Nie będzie można natomiast wyjechać na ul. Łodygową z ul. Pszczyńskiej po południowej stronie oraz z ulic: Przewoźników i Wschodniej. Przejezdne będzie skrzyżowanie z ulicami Wyspową i Potulicką.

  Prace realizowane na ul. Łodygowej to nie tylko przebudowa ulicy, ale także budowa kanalizacji. Inwestycje Zarządu Miejskich Inwestycji Drogowych oraz MPWiK zostały skoordynowane i będą wykonywane przez jednego wykonawcę. Po przebudowie ulica na odcinku od skrzyżowania z ul. Radzymińską do granicy z Ząbkami będzie miała dwie jezdnie po dwa pasy ruchu. Powstaną także nowe chodniki, drogi dla rowerów, wybudowane zostanie odwodnienie i przebudowana sieć energetyczna, pojawi się nowa zieleń.

  Inwestycje mają być gotowe wraz z końcem 2018 r.

   

  AKTUALIZACJA 2018-07-07
  Zaplanowane na wczoraj zmiany w organizacji ruchu na ul. Łodygowej nie nastąpiły. O nowym terminie poinformujemy, gdy zostanie ustalony.
  Zarząd Miejskich Inwestycji Drogowych


   


  Pozostałe wpisy

  ilość wszystkich aktualności: 559

  19181716151413121110987654321

  Korzystamy z plików cookie tylko w stopniu niezbędnym do działania strony. Możesz je zablokować poprzez zmienę ustawień przeglądarki.
  Dowiedz się więcej wiem, zamknij