• Czwartek
  19°C
  /
  11°C
  Wilgotność: 0%
  Wiatr: 25 km/h
  Ogólne
 • Piątek
  20°C
  /
  11°C
  Wilgotność: 0%
  Wiatr: 22 km/h
  Ogólne
 • Sobota
  20°C
  /
  12°C
  Wilgotność: 0%
  Wiatr: 23 km/h
  Ogólne
 • Zaloguj
  23 maj 2019
  Nocelgi pod Warszawą
  Hotel FOTEX w Ząbkach

  Andrzej Potęga "Pierwiastek"
  polski gitarzysta basowy

  HYDRAULIK
  Usługi hydrauliczne. Pogotowie hydrauliczne 24H. Hydraulik. Ząbki, Warszawa.
  www.hydraulikzabki.pl

  Komunikacja

  12
  lipiec


  2018-07-11
  Zmiana na ul. Łodygowej.


  Od czwartku, 12 lipca ok. godz. 21.00 zmieni się organizacja ruchu na ul. Łodygowej. Istniejąca jezdnia zostanie wyłączona z ruchu, a samochody pojadą nowo wybudowaną jezdnią.
  W piątkowy wieczór ruch w obydwu kierunkach na ul. Łodygowej na odcinku od ul. Radzymińskiej do ul. Wolińskiej zostanie przełożony na nowo wybudowaną jezdnię północną. W kierunku Ząbek będzie jeden pas – do jazdy na wprost z ul. Młodzieńczej również będzie przeznaczony jeden pas. Jeden pas będą mieli również dojeżdżający ul. Łodygową do skrzyżowania z ul. Radzymińską. Będzie z niego można skręcić w lewo w kierunku Pragi, pojechać prosto w ul. Młodzieńczą lub skręcić w prawo w kierunku Marek.

  Połączenie z ul. Łodygową odzyska ul. Pszczyńska po północnej stronie. Nie będzie można natomiast wyjechać na ul. Łodygową z ul. Pszczyńskiej po południowej stronie oraz z ulic: Przewoźników i Wschodniej. Przejezdne będzie skrzyżowanie z ulicami Wyspową i Potulicką. Do połowy lipca zamknięty będzie jeszcze wlot ul. Rzemieślników.

  Prace realizowane na ul. Łodygowej to nie tylko przebudowa ulicy, ale także budowa kanalizacji. Inwestycje Zarządu Miejskich Inwestycji Drogowych oraz MPWiK zostały skoordynowane i będą wykonywane przez jednego wykonawcę. Po przebudowie ulica na odcinku od skrzyżowania z ul. Radzymińską do granicy z Ząbkami będzie miała dwie jezdnie po dwa pasy ruchu. Powstaną także nowe chodniki, drogi dla rowerów, wybudowane zostanie odwodnienie i przebudowana sieć energetyczna, pojawi się nowa zieleń. Inwestycje mają być gotowe wraz z końcem 2018 r.

  Źródło: facebook.com/infoulice


   


  Pozostałe wpisy

  ilość wszystkich aktualności: 559

  19181716151413121110987654321

  Korzystamy z plików cookie tylko w stopniu niezbędnym do działania strony. Możesz je zablokować poprzez zmienę ustawień przeglądarki.
  Dowiedz się więcej wiem, zamknij