Zaloguj

Aktualności

2014-08-20
UKS Ząbkovia Ząbki - GKS Wilga Garwolin 5:1

We wtorek 19 sierpnia 2014 roku zespół UKS Ząbkovia Ząbki rozegrał drugi mecz kontrolny w ramach przygotowań do rozgrywek III Ligi Kobiet. Tym razem dziewczęta zmierzyły się z III-ligowym GKS Wilga Garwolin.

Mecz (tak jak w lidze) trwał 2x40 minut. Nasze dziewczęta (pomimo kilku okazji) długo nie mogły pokonać bramkarki z Garwolina. W 34 minucie celnie trafiła Nikola Karczewska. Ta sama zawodniczka w trzy minuty później podwyższyła na 2:0. Po zmianie stron i roszadach w ustawieniu jako pierwsze celnie trafiły nasze przeciwniczki. Potem dwukrotnie bramkarkę gości pokonała Nikola Karczewska. W ostatniej minucie spotkania wynik meczu ustaliła Ania Dobosz.

Skład UKS Ząbkovia Ząbki: Paulina Bernasiuk, Kasia Bilig, Justyna Borawska, Klaudia Buczek (bramkarka), Ania Dobosz (bramkarka), Magda Górecka, Nikola Karczewska, Diana Kopiec, Klaudia Krawczyk, Ania Lepa (kapitan), Asia Skotnicka, Kasia Sochocka, Dominika Stankowska, Paulina Szyszka.
Trener: Jarosław Dobrowolski.