Zaloguj

Aktualności

2015-10-05
Sukces karateków z Ząbek na gali w Broku.

3 października w Broku odbył się VII Ogólnopolski Turniej Karate, który został rozegrany w formie gali przy doskonałej oprawie świetlnej i muzycznej. W zawodach wzięło udział 170 wojowników w wieku 8-15 lat zrzeszonych w 12 klubach. Patronat honorowy nad turniejem objął Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik. Po zaciętych walkach zawodnicy z Ząbek zdobyli trzy medale.

Na najwyższym stopniu podium w najmłodszej kategorii chłopców stanął Mateusz Kornacki, który wyróżnił się pięknym nokautem w finale z zawodnikiem z Ostrowii Mazowieckiej. Brązowe medale wywalczyli: Wiktoria Kornacka oraz Karol Narożniak, który aby zdobyć medal musiał wygrać dwie walki z reprezentantami Łomży i Ostrołęki. Więcej informacji i zdjęcia z turnieju na www.kswkyokushin.pl