Zaloguj
25 czerwiec 2019
Nocelgi - Warszawa, Ząbki
Noclegi pod Warszawą

Andrzej Potęga "Pierwiastek"
polski gitarzysta basowy

HYDRAULIK
Usługi hydrauliczne. Pogotowie hydrauliczne 24H. Hydraulik. Ząbki, Warszawa.
www.hydraulikzabki.pl

Aktualności2016-05-03
UKS ZĄBKOVIA ZĄBKI NAJLEPSZĄ drużyną w Polsce !!!!
Zwycięstwo we wczorajszym finale na Stadionie Narodowym!

Podczas tegorocznego Finału Ogólnopolskiego XVI Turnieju Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku wystąpiły aż trzy drużyny z Ząbek: dwie drużyny UKS Ząbkovia Ząbki (dziewczęta młodsze i starsze) oraz reprezentacja Szkoły Podstawowej Nr 1 w Ząbkach (chłopcy starsi). Wszystkie trzy drużyny spisały się wspaniale !!!!
Chłopcy (po zajęciu II miejsca w grupie) ostatecznie uplasowali się. na VI miejscu w Polsce.
Młodsza drużyna dziewcząt (U-10) trenowana przez Katarzynę Sochocką przegrała tylko jeden mecz (ćwierćfinał 0:1 z zespołem UKS Szóstka Inowrocław - jak się potem okazało - ze zwyciężczyniami całego Turnieju). Wszystkie dziewczęta reprezentujące w tym roku UKS Zabkovia Ząbki mają szansę zagrać na murawie Stadionu Narodowego w przyszłym roku oraz za dwa lata.
Skład UKS Ząbkovia Ząbki U-10: Gabrysia Czerniawska, Oliwka Gasińska, Ola Górz, Zuzia Łukaszewska, Zuzia Pietrasik, Ola Piotrkowicz, Zosia Sobota, Basia Stasiak, Helenka Szatkowska, Julka Tabaka (bramkarka i kapitan) i Ola Wygonowska.
Starsze dziewczęta prowadzone przez trenerów : Marcin Wojda i Jarosław Dobrowolski także przegrały jeden mecz (2:4 podczas rozgrywek grupowych z reprezentacją Wielkopolski). Wielki Finał rozgrywany na murawie Stadionu Narodowego dał naszym dziewczętom okazję do rewanżu. I dziewczyny tej szansy nie zmarnowały!!!! Wygrały 2:1 po serii rzutów karnych (mecz w regulaminowym czasie zakończył się bezbramkowym remisem). Bramkarkę przeciwniczek pokonały : Zuzia Bartha i Natalia Latoszek. Bohaterką meczu finałowego była Zofia Bloch, która nie tylko doskonale interweniowała w trakcie meczu i podczas rzutów karnych ale na dodatek wybrana została NAJLEPSZĄ BRAMKARKĄ FINAŁU OGÓLNOPOLSKIEGO !!!!!
Skład "złotej" drużyny: Zuzannna Bartha, Zofia Bloch (bramkarka), Julia DrężekJulia GrządkowskaOliwia Katowicz, Julia Kowalczyk, Natalia LatoszekAdriana MarkiewiczOliwia PiotrowskaMilena Prochowska (kapitan), Agnieszka Stepuch i Aleksandra Sulisz.

Beata Komosińska - Ferens

 


Pozostałe wpisy


Korzystamy z plików cookie tylko w stopniu niezbędnym do działania strony. Możesz je zablokować poprzez zmienę ustawień przeglądarki.
Dowiedz się więcej wiem, zamknij