Aktualności

2013-02-03
Dolcan remisuje z Legią
Sparing: Legia Warszawa - Dolcan Ząbki 3:3

Dolcan zremisował 3:3 (2:2) z Legią Warszawa w meczu sparingowym rozegranym przy ul. Łazienkowskiej. Bramki dla ząbkowian zdobyli Bartosz Wiśniewski, Dariusz Zjawiński oraz Maciej Tataj.

Spotkanie lepiej rozpoczęło się dla gospodarzy, którzy wyszli na prowadzenie w 9. minucie. Macieja Humerskiego pokonał Michał Efir. Na odpowiedź Dolcanu nie trzeba było długo czekać. Chwilę później wyrównał Bartosz Wiśniewski. Ząbkowianie poszli za ciosem, a efektem tego był gol autorstwa Dariusza Zjawińskiego. Nasz zespół nie dowiózł prowadzenia do przerwy, bo wyrównał Efir. W drugiej połowie pierwsi gola strzelili legioniści. Pierwszą bramkę w barwach stołecznego klubu zdobył Bartosz Bereszyński. Kiedy wydawało się, że warszawianie dowiozą prowadzenie do końca wyrównał Maciej Tataj.
Po sparingu ząbkowianie dostali dwa dni wolne od trenera Roberta Podolińskiego. Piłkarze Dolcanu do treningów wrócą w poniedziałek.

Legia Warszawa:
Wojciech Skaba (46. Dusan Kuciak) - Kamil Mazek (46. Mateusz Żebrowski), Mateusz Długołęcki (46. Michał Żewłakow), Łukasz Bogusławski (46. Inaki Astiz), Tomasz Kiełbowicz (46. Tomasz Brzyski) - Michał Bajdur (46. Bartosz Bereszyński), Marcel Gąsior (46. Ivica Vrdoljak), Przemysław Mizgała (46. Janusz Gol), Kamil Kurowski (46. Jorge Salinas), Bartosz Żurek (46. Aleksander Jagiełło) - Michał Efir (46. Marek Saganowski).

Dolcan Ząbki: Maciej Humerski (23. Mateusz Kryczka, 59. Rafał Leszczyński) - Mateusz Cichocki (23. Kacper Piekarz, 46. Mateusz Cichocki, 77. Daniel Dybiec), Piotr Klepczarek (23. Marcin Hirsz, 46. Piotr Klepczarek), Rafał Grzelak (23. Daniel Dybiec, 46. Rafał Grzelak) - Dariusz Zjawiński (46. Damian Świerblewski, 77. Dariusz Zjawiński), Szymon Matuszek (23. Piotr Bazler, 67. Bartosz Wiśniewski), Patryk Koziara (23. Olaf Pielaciński, 46. Patryk Koziara), Grzegorz Piesio (23. Damian Jakubik, Szymon Matuszek, 82. Piotr Bazler), Bartosz Wiśniewski (23. Rafał Wiśniowski, 46. Grzegorz Piesio, 76. Rafał Wiśniowski), Damian Świerblewski (23. Paweł Sasin, 67. Damian Jakubik) - Mateusz Piątkowski (23. Maciej Tataj, 46. Mateusz Piątkowski, 67. Maciej Tataj).