• Wtorek
  -2°C
  /
  -5°C
  Wilgotność: 0%
  Wiatr: 11 km/h
  Ogólne
 • Środa
  -5°C
  /
  -6°C
  Wilgotność: 0%
  Wiatr: 14 km/h
  Pochmurno
 • Czwartek
  -4°C
  /
  -6°C
  Wilgotność: 0%
  Wiatr: 14 km/h
  Pochmurno
 • Zaloguj
  22 styczeń 2019
  Nocelgi pod Warszawą
  Hotel FOTEX w Ząbkach

  Andrzej Potęga "Pierwiastek"
  polski gitarzysta basowy

  HYDRAULIK
  Usługi hydrauliczne. Pogotowie hydrauliczne 24H. Hydraulik. Ząbki, Warszawa.
  www.hydraulikzabki.pl

  Aktualności  2018-01-29
  Podziękowania za uratowanie człowieka.
  Dziś w 345 - list od Pana Waldemara z Ząbek.

  Szanowni Państwo, dzień dobry!

  Chciałem serdecznie podziękować młodemu chłopakowi, który uratował dziś człowieka, który zasłabł w autobusie. Jechaliśmy autobusem 345, na wysokości Maczka na środku autobusu upadł mężczyzna i zaczął się trząść. Ruszyłem, żeby pomóc, ale już przy nim był młody człowiek, który kazał wezwać karetkę i zatrzymać się kierowcy. 

  Wszyscy wyszli z autobusu, zostali tylko poszkodowany, kierowca i młody chłopak. Po chwili mężczyzna był przytomny i czekał na pomoc karetki. Myślę, że miał dużo szczęścia, bo mogłoby się źle skończyć.

  Młody człowieku wzorowa postawa, gdybym potrzebował pomocy to oby więcej takich jak Ty. NIestety przerażający jest fakt, że pozostali pasażerowie nie zareagowali i na przystanku komentowali, że pewnie alkoholik i spóźnią się przez pijaka do pracy. Kierowca wyjaśnił, że mężczyzna miał atak padaczki.

  Waldemar 

   

  My również przyłaczmy się do PODZIEKOWAŃ (także dla Pana Waldemara).
  BRAWO!


   


  Pozostałe wpisy

  2019-01-12
  Kilka informacji od Sztabu WOŚP Ząbki.
  Drodzy Przyjaciele, Mieszkańcy Ząbek, WOŚP gra już ponad ćwierć wieku i aż przyjemnie jest popatrzeć ile przez ten czas zrobiliśmy. To niesamowite jak wielke są serca wszystkich Darczyńców, którzy dzielili się nimi aby wspomóc nasz szczytny cel. Przez te wszystkie lata, tak jak nasze otoczenie, WOŚP również przeszedł wiele zmian i idzie nadal z duchem czasu i postępem. Ofiarność nas wszystkich to podstawa naszej działalności, która z roku na rok daje nam coraz to większe możliwości na zakup sprzętów służących ochronie zdrowia i życia. Idąc z duchem czasu WOŚP wychodzi na przeciw oczekiwaniom i potrzebom i żeby wesprzeć akcję nie trzeba wcale nosić gotówki. Dla zwiększenia bezpieczeńctwa i komfortu Darczyńców, każdy może wesprzeć WOŚP podczas jednej z licznych aukcji prowadzonej wspólnie z portalem Allegro czy dokonać wpłaty w mBank Polska. Ale to nie wszystko - podczas Finałów można również dokonać bezpośredniej wpłaty darowizny za pomocą karty płatniczej. WOŚP, w tym również Sztab WOŚP Ząbki posiada #terminal_płatniczy, dzięki któremu nie trzeba martwić się o gotówkę - poprzez terminal można wesprzeć WOŚP, przekazać datek za przedmiot wylicytowany podczas jednej z licznych licytacji charytatynych organizowanych w dniu Finału. Sztab WOŚP Ząbki, wspólnie z licznymi sponosrami i partnerami przygotował szerg takich licytacji i mamy na prawdę wspaniałe przedmioty, które ucieszą każdego.

  Korzystamy z plików cookie tylko w stopniu niezbędnym do działania strony. Możesz je zablokować poprzez zmienę ustawień przeglądarki.
  Dowiedz się więcej wiem, zamknij