Zaloguj
20 czerwiec 2019
Nocelgi - Warszawa, Ząbki
Noclegi pod Warszawą

Andrzej Potęga "Pierwiastek"
polski gitarzysta basowy

HYDRAULIK
Usługi hydrauliczne. Pogotowie hydrauliczne 24H. Hydraulik. Ząbki, Warszawa.
www.hydraulikzabki.pl

Aktualności2018-02-12
Potrzebna pomoc dla ząbkowskiej Fundacji Dzieci Ulicy.


Prośba o wsparcie Fundacja Dzieci Ulicy  mieszczącej się przy ul. Kolejowej 31d w Ząbkach. Zgłasza się tu wiele osób bez własnego dachu nad głową (Dom udziela schronienia kilkunastu osobom) – matki z dziećmi dotknięte przemocą domową, młodzi ludzie opuszczający Młodzieżowe Ośrodki Wychowawcze, chorzy psychicznie kierowani przez Mazowieckie Centrum Psychiatrii "Drewnica". 

Cudowne miejsce, las, zwierzęta, grzybobrania, własne kury, ogrody, kwiaty i warzywa, kilka psów, karetka, jest pomoc od darczyńców - sklepy dostarczają żywność, prywatni ludzie opał, jeśli mogą. Wspiera Burmistrz Ząbek. Ale tym razem władza wyższa (powiatowa) odmówiła gestu po raz pierwszy, niepostrzeżenie zmieniając przepisy.

Potrzeba kasy na terapeutów, na remonty, na dzierżawę siedziby/leśniczówki i prąd (zimą!), na wywóz śmieci, leki, żywność. Muszą zdobyć 32.000 na cały rok. Dzięki Wam jest już nieco ponad 2000 złotych.Złotówka do złotówki czyni cuda! I podajcie ten post dalej. Dziękujemy!

A zbiórka jest tu: https://pomagam.zrzutka.pl/vgh7fg

 

Wiecej:

www.fdu.org.pl

https://www.facebook.com/Fundacja-Dzieci-Ulicy-1593415954058804/?fref=mentions


 


Pozostałe wpisy


Korzystamy z plików cookie tylko w stopniu niezbędnym do działania strony. Możesz je zablokować poprzez zmienę ustawień przeglądarki.
Dowiedz się więcej wiem, zamknij