• Wtorek
  -2°C
  /
  -5°C
  Wilgotność: 0%
  Wiatr: 11 km/h
  Ogólne
 • Środa
  -5°C
  /
  -6°C
  Wilgotność: 0%
  Wiatr: 14 km/h
  Pochmurno
 • Czwartek
  -4°C
  /
  -6°C
  Wilgotność: 0%
  Wiatr: 14 km/h
  Pochmurno
 • Zaloguj
  22 styczeń 2019
  Nocelgi pod Warszawą
  Hotel FOTEX w Ząbkach

  Andrzej Potęga "Pierwiastek"
  polski gitarzysta basowy

  HYDRAULIK
  Usługi hydrauliczne. Pogotowie hydrauliczne 24H. Hydraulik. Ząbki, Warszawa.
  www.hydraulikzabki.pl

  Aktualności

  17
  luty


  2018-02-13
  Zaproszenie na wernisaż i koncert w MOK Ząbki.
  WSTĘP WOLNY!

  Lech Niepiekło
  Z wykształcenia elektronik i prawnik. Z zawodu inżynier. Z zamiłowania malarz, rysownik i historyk. Uprawia malarstwo sztalugowe od 25 lat. Sporo wystaw indywidualnych, zbiorowych jeszcze więcej. Trafiały się też nagrody na konkursach krajowych i międzynarodowych. Wystawa „REMANENT” jest trzecią wystawą indywidualną w MOK w Ząbkach. Omne trinum perfectum. Obecna wystawa prezentuje prace, które nie należą do cykli tematycznych prezentowanych przez autora na wystawach indywidualnych („Polskie drogi”, „Samba”, „Barwy ziemi”). Są to obrazy, które nie były dotychczas wystawiane, lub wystawiane raz i to dawno. Jest też kilka obrazów z pierwszej wystawy indywidualnej w MOK Ząbki z 2002 roku.

  Basia Wnuk
  Optymistka, śpiewająca blogerka, z zamiłowania początkujący grafik. Swoją śpiewną drogę rozpoczęła pod okiem Agnieszki Hekiert w Akademii Jazzu, przez kolejne lata porywała dźwiękami publiczność w energetycznym chórze jazzowo-rozrywkowym Jazz City Choir, aby w ostateczności pofrunąć w rejony indywidualnej nauki śpiewu. Podczas recitalu „NIEBO” zaprezentuje swoje własne promienne kompozycje i ma nadzieję, że dzięki nim publiczność poczuje się jak w niebie.

   

  17 lutego o godz. 17.00

  Ul. Słowackiego 21 trybuna

   


   


  Pozostałe wpisy

  2019-01-12
  Kilka informacji od Sztabu WOŚP Ząbki.
  Drodzy Przyjaciele, Mieszkańcy Ząbek, WOŚP gra już ponad ćwierć wieku i aż przyjemnie jest popatrzeć ile przez ten czas zrobiliśmy. To niesamowite jak wielke są serca wszystkich Darczyńców, którzy dzielili się nimi aby wspomóc nasz szczytny cel. Przez te wszystkie lata, tak jak nasze otoczenie, WOŚP również przeszedł wiele zmian i idzie nadal z duchem czasu i postępem. Ofiarność nas wszystkich to podstawa naszej działalności, która z roku na rok daje nam coraz to większe możliwości na zakup sprzętów służących ochronie zdrowia i życia. Idąc z duchem czasu WOŚP wychodzi na przeciw oczekiwaniom i potrzebom i żeby wesprzeć akcję nie trzeba wcale nosić gotówki. Dla zwiększenia bezpieczeńctwa i komfortu Darczyńców, każdy może wesprzeć WOŚP podczas jednej z licznych aukcji prowadzonej wspólnie z portalem Allegro czy dokonać wpłaty w mBank Polska. Ale to nie wszystko - podczas Finałów można również dokonać bezpośredniej wpłaty darowizny za pomocą karty płatniczej. WOŚP, w tym również Sztab WOŚP Ząbki posiada #terminal_płatniczy, dzięki któremu nie trzeba martwić się o gotówkę - poprzez terminal można wesprzeć WOŚP, przekazać datek za przedmiot wylicytowany podczas jednej z licznych licytacji charytatynych organizowanych w dniu Finału. Sztab WOŚP Ząbki, wspólnie z licznymi sponosrami i partnerami przygotował szerg takich licytacji i mamy na prawdę wspaniałe przedmioty, które ucieszą każdego.

  Korzystamy z plików cookie tylko w stopniu niezbędnym do działania strony. Możesz je zablokować poprzez zmienę ustawień przeglądarki.
  Dowiedz się więcej wiem, zamknij