• Poniedziałek
  9°C
  /
  3°C
  Wilgotność: 0%
  Wiatr: 14 km/h
  Przelotny deszcz
 • Wtorek
  9°C
  /
  0°C
  Wilgotność: 0%
  Wiatr: 32 km/h
  Przelotny deszcz
 • Środa
  8°C
  /
  -1°C
  Wilgotność: 0%
  Wiatr: 14 km/h
  Pochmurno
 • Zaloguj
  25 marzec 2019
  Nocelgi pod Warszawą
  Hotel FOTEX w Ząbkach

  Andrzej Potęga "Pierwiastek"
  polski gitarzysta basowy

  HYDRAULIK
  Usługi hydrauliczne. Pogotowie hydrauliczne 24H. Hydraulik. Ząbki, Warszawa.
  www.hydraulikzabki.pl

  Aktualności  2018-03-30
  Może znasz tego mężczyznę?


  Policjanci z Komisariatu Policji w Ząbkach pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Wołominie prowadzą czynności w sprawie usiłowania za pomocą przemocy w postaci przytrzymywania za rękę doprowadzenia do poddania się innym czynnościom seksualnym poszkodowanej kobiety. Wizerunek osoby mogącej mieć związek z tym przestępstwem zarejestrowały kamery monitoringu na jednej ze stacji paliw. Każdy, kto rozpoznaje widocznego na zdjęciach mężczyznę proszony jest o kontakt telefoniczny lub osobisty z policjantami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostki przy ul. Górnośląskiej 30.

  Policjanci z Komisariatu Policji w Ząbkach pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Wołominie prowadzą czynności w sprawie usiłowania w dniu 29 stycznia 2018 roku w Ząbkach woj. mazowieckiego przy ul. Drewnickiej za pomocą przemocy w postaci przytrzymywania za rękę doprowadzenia do poddania się innym czynnościom seksualnym poszkodowanej kobiety. Wizerunek osoby mogącej mieć związek z tym przestępstwem zarejestrowały kamery monitoringu na jednej ze stacji paliw.

  Wszystkie osoby mogące posiadać informację na temat mężczyzny ze zdjęć proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Ząbkach ul. Górnośląska 30 tel. 22 781 68 40.

  Źródło: kppwolomin.policja.waw.pl


   


  Pozostałe wpisy


  Korzystamy z plików cookie tylko w stopniu niezbędnym do działania strony. Możesz je zablokować poprzez zmienę ustawień przeglądarki.
  Dowiedz się więcej wiem, zamknij