• Niedziela
  9°C
  /
  3°C
  Wilgotność: 0%
  Wiatr: 14 km/h
  Pochmurno
 • Poniedziałek
  9°C
  /
  3°C
  Wilgotność: 0%
  Wiatr: 14 km/h
  Pochmurno
 • Wtorek
  10°C
  /
  2°C
  Wilgotność: 0%
  Wiatr: 18 km/h
  Pochmurno
 • Zaloguj
  17 luty 2019
  Nocelgi pod Warszawą
  Hotel FOTEX w Ząbkach

  Andrzej Potęga "Pierwiastek"
  polski gitarzysta basowy

  HYDRAULIK
  Usługi hydrauliczne. Pogotowie hydrauliczne 24H. Hydraulik. Ząbki, Warszawa.
  www.hydraulikzabki.pl

  Aktualności

  20
  maj


  2018-05-17
  Już w niedzielę Festiwal Dzieci i Młodzieży
  Artystyczny Targówek w Parku Bródnowskim WSTĘP WOLNY!

   

  W tym dniu Park Bródnowski zmieni się w dziecięcą krainę pełną przygód i niezapomnianych wrażeń.

  Profesjonalna scena będzie miejscem promocji młodych talentów. Zobaczycie najszybszy taniec świata, czyli taneczne show boogie woogie,  będą śmiałkowie, którzy zaprezentują taniec irlandzki i spróbują zbliżyć się do 38 uderzeń butem o parkiet w ciąg jednej sekundy. Zaciszańscy bboye zatańczą breaka i pokażą kilka ciekawych ewolucji. Ze sceny popłyną dźwięki legendarnego „Snu o Warszawie”, czy rytmy wygrywane na bębnach.

   W pasażu placówek skorzystacie m.in. z gigantycznej ilości klocków LEGO, by stworzyć wymarzone budowle, pojazdy, weźmiecie udział w plenerowej mini pracowni malarstwa, konkursach, quizach, zabawach ruchowych i artystycznych.  Tradycyjnie już pojawią się animatorzy Klanzy, którzy zaproponują udział w ciekawych konkurencjach i łamigłówkach, a twarze dzieci pomalowane przez Panią Plastyk z Klanzy będą prawdziwymi dziełami sztuki. W rolę animatorów spróbują wcielić się również uczniowie.

  Na terenie miasteczka wyrosną dmuchańce.

   

  20 maja 2018 od godz. 12.00

  Park Bródnowski

  Organizator DK Zacisze

   


   


  Pozostałe wpisy

  2019-01-12
  Kilka informacji od Sztabu WOŚP Ząbki.
  Drodzy Przyjaciele, Mieszkańcy Ząbek, WOŚP gra już ponad ćwierć wieku i aż przyjemnie jest popatrzeć ile przez ten czas zrobiliśmy. To niesamowite jak wielke są serca wszystkich Darczyńców, którzy dzielili się nimi aby wspomóc nasz szczytny cel. Przez te wszystkie lata, tak jak nasze otoczenie, WOŚP również przeszedł wiele zmian i idzie nadal z duchem czasu i postępem. Ofiarność nas wszystkich to podstawa naszej działalności, która z roku na rok daje nam coraz to większe możliwości na zakup sprzętów służących ochronie zdrowia i życia. Idąc z duchem czasu WOŚP wychodzi na przeciw oczekiwaniom i potrzebom i żeby wesprzeć akcję nie trzeba wcale nosić gotówki. Dla zwiększenia bezpieczeńctwa i komfortu Darczyńców, każdy może wesprzeć WOŚP podczas jednej z licznych aukcji prowadzonej wspólnie z portalem Allegro czy dokonać wpłaty w mBank Polska. Ale to nie wszystko - podczas Finałów można również dokonać bezpośredniej wpłaty darowizny za pomocą karty płatniczej. WOŚP, w tym również Sztab WOŚP Ząbki posiada #terminal_płatniczy, dzięki któremu nie trzeba martwić się o gotówkę - poprzez terminal można wesprzeć WOŚP, przekazać datek za przedmiot wylicytowany podczas jednej z licznych licytacji charytatynych organizowanych w dniu Finału. Sztab WOŚP Ząbki, wspólnie z licznymi sponosrami i partnerami przygotował szerg takich licytacji i mamy na prawdę wspaniałe przedmioty, które ucieszą każdego.

  Korzystamy z plików cookie tylko w stopniu niezbędnym do działania strony. Możesz je zablokować poprzez zmienę ustawień przeglądarki.
  Dowiedz się więcej wiem, zamknij