• Sobota
  0°C
  /
  -4°C
  Wilgotność: 0%
  Wiatr: 11 km/h
  Pochmurno
 • Niedziela
  4°C
  /
  -1°C
  Wilgotność: 0%
  Wiatr: 14 km/h
  Pochmurno
 • Poniedziałek
  8°C
  /
  0°C
  Wilgotność: 0%
  Wiatr: 11 km/h
  Pochmurno
 • Zaloguj
  23 luty 2019
  Nocelgi pod Warszawą
  Hotel FOTEX w Ząbkach

  Andrzej Potęga "Pierwiastek"
  polski gitarzysta basowy

  HYDRAULIK
  Usługi hydrauliczne. Pogotowie hydrauliczne 24H. Hydraulik. Ząbki, Warszawa.
  www.hydraulikzabki.pl

  Aktualności  2018-05-14
  Szybka reakcja 16-latka z Ząbek i policjantów
  pomogła uratować Polaka mieszkającego w Niemczech.

  Doba nowości technicznych, internetu, gier online to niejednokrotnie świat młodych ludzi. Czasami poświęcają oni dużo czasu na surfowaniu po internecie i uczestniczeniu w grach komputerowych. Tym razem dzięki szybkiej reakcji 16-letniego mieszkańca podwarszawskich Ząbek, jego matki i miejscowych funkcjonariuszy udało się pomóc młodemu Polakowi mieszkającemu w Niemczech, który zamierzał targnąć się na własne życie. 16-latek i kilka innych osób za pośrednictwem komunikatora gry komputerowej w której uczestniczyli otrzymali informację od osoby, która jak oświadczyła weszła na niego tylko po to, aby się pożegnać, gdyż zamierza popełnić samobójstwo. Dodatkowo osoba ta poprzez inny komunikator, wysłał koledze zdjęcie kubka z zawartością różnego rodzaju tabletek. Uczestnicy gry i komunikatora próbowali nawiązać z nią kontakt, lecz był on bezskuteczny. 16-latek ustalił, że może to być mieszkaniec Niemiec, o czym powiadomił policjantów z Ząbek.

  Funkcjonariusze nawiązali kontakt z Biurem Międzynarodowej Współpracy Policji KGP, które następnie za pośrednictwem Interpolu w Niemczech dotarło do mieszkającego tam Polaka, któremu została udzielona niezbędna pomoc.

   

  Źródło: kppwolomin.policja.waw.pl


   


  Pozostałe wpisy


  Korzystamy z plików cookie tylko w stopniu niezbędnym do działania strony. Możesz je zablokować poprzez zmienę ustawień przeglądarki.
  Dowiedz się więcej wiem, zamknij