• Sobota
  8°C
  /
  4°C
  Wilgotność: 0%
  Wiatr: 14 km/h
  Ogólne
 • Niedziela
  9°C
  /
  3°C
  Wilgotność: 0%
  Wiatr: 14 km/h
  Pochmurno
 • Poniedziałek
  9°C
  /
  3°C
  Wilgotność: 0%
  Wiatr: 14 km/h
  Pochmurno
 • Zaloguj
  17 luty 2019
  Nocelgi pod Warszawą
  Hotel FOTEX w Ząbkach

  Andrzej Potęga "Pierwiastek"
  polski gitarzysta basowy

  HYDRAULIK
  Usługi hydrauliczne. Pogotowie hydrauliczne 24H. Hydraulik. Ząbki, Warszawa.
  www.hydraulikzabki.pl

  Aktualności

  12
  lipiec


  2018-07-10
  Od czwartku remont i zamknięcie ul. 3 Maja.
  „Ząbki-2” i „Ząbki-3” zostaną skierowane na trasy objazdowe.

  Firma SKANSKA poinformowała, że w związku z awaryjnym stanem nawierzchni z kostki na ul. 3 Maja od najbliższego czwartku rozpocznie prace związane z naprawą nawierzchni. Prace będą realizowane w ramach udzielonej przez firmę SKANSKA gwarancji i będą się odbywały na odcinku ul. 3 Maja wykonanym z bruku granitowego wybudowanym  w ramach budowy tunelu pod linią kolejową. W związku z powyższym od czwartku 12 lipca zostanie zamknięty dla ruchu samochodowego odcinek ul. 3 Maja od skrzyżowania z ul. Orlą (dojazd do ronda przy tunelu) aż, do włączenia drogi wewnętrznej za budynkiem 3 Maja 14.

  Od czwartku, od początku kursowania linie autobusowe „Ząbki-2” i „Ząbki-3” zostaną skierowane na trasy objazdowe:

  • Linia Ząbki-3 wyjeżdżając z tunelu pojedzie ul. Orlą do ul. ks. Skorupki, na trasie będzie zatrzymywać się tymczasowo na przystanku „Orla 02” następnym przystankiem będzie rozkładowy przystanek MCS Basen. Autobus Ząbki-3 ominie dotychczasowe przystanki PKP Ząbki 03 i Kołłątaja 02
  • linia „Ząbki-2” w kierunku Rembertowa pojedzie ulicami Orlą i ks.Skorupki. Na trasie będą obowiązywały tymczasowe przystanki Orla 02 i Kołłątaja 01.
   W kierunku CH Marki objazd będzie również prowadził ul. ks. Skorupki i Orlą na trasie będą obowiązywały przystanki Kołłątaja 02 i Orla 01.
  • Od 12.07 do odwołania zawiesza się funkcjonowanie następujących przystanków autobusowych:

  • „PKP Ząbki 03”,
  • „Matejki”
  • „OSP Ząbki”
  • Utrudnienia na ul. 3 Maja potrwają do końca lipca.

   Poniżej zamieszczamy zaktualizowane tabele linii Ząbki-2 i Ząbki-3 uwzględniające trasy objazdów od 12 lipca.

  Rozkład jazdy Zabki 2 -Rozkład Z2

  Rozkład jazdy Zabki 3 - Rozkład Z3

  Źródło: Zabki.pl


   


  Pozostałe wpisy

  2019-01-12
  Kilka informacji od Sztabu WOŚP Ząbki.
  Drodzy Przyjaciele, Mieszkańcy Ząbek, WOŚP gra już ponad ćwierć wieku i aż przyjemnie jest popatrzeć ile przez ten czas zrobiliśmy. To niesamowite jak wielke są serca wszystkich Darczyńców, którzy dzielili się nimi aby wspomóc nasz szczytny cel. Przez te wszystkie lata, tak jak nasze otoczenie, WOŚP również przeszedł wiele zmian i idzie nadal z duchem czasu i postępem. Ofiarność nas wszystkich to podstawa naszej działalności, która z roku na rok daje nam coraz to większe możliwości na zakup sprzętów służących ochronie zdrowia i życia. Idąc z duchem czasu WOŚP wychodzi na przeciw oczekiwaniom i potrzebom i żeby wesprzeć akcję nie trzeba wcale nosić gotówki. Dla zwiększenia bezpieczeńctwa i komfortu Darczyńców, każdy może wesprzeć WOŚP podczas jednej z licznych aukcji prowadzonej wspólnie z portalem Allegro czy dokonać wpłaty w mBank Polska. Ale to nie wszystko - podczas Finałów można również dokonać bezpośredniej wpłaty darowizny za pomocą karty płatniczej. WOŚP, w tym również Sztab WOŚP Ząbki posiada #terminal_płatniczy, dzięki któremu nie trzeba martwić się o gotówkę - poprzez terminal można wesprzeć WOŚP, przekazać datek za przedmiot wylicytowany podczas jednej z licznych licytacji charytatynych organizowanych w dniu Finału. Sztab WOŚP Ząbki, wspólnie z licznymi sponosrami i partnerami przygotował szerg takich licytacji i mamy na prawdę wspaniałe przedmioty, które ucieszą każdego.

  Korzystamy z plików cookie tylko w stopniu niezbędnym do działania strony. Możesz je zablokować poprzez zmienę ustawień przeglądarki.
  Dowiedz się więcej wiem, zamknij