• Niedziela
  9°C
  /
  3°C
  Wilgotność: 0%
  Wiatr: 14 km/h
  Pochmurno
 • Poniedziałek
  9°C
  /
  3°C
  Wilgotność: 0%
  Wiatr: 14 km/h
  Pochmurno
 • Wtorek
  10°C
  /
  2°C
  Wilgotność: 0%
  Wiatr: 18 km/h
  Pochmurno
 • Zaloguj
  17 luty 2019
  Nocelgi pod Warszawą
  Hotel FOTEX w Ząbkach

  Andrzej Potęga "Pierwiastek"
  polski gitarzysta basowy

  HYDRAULIK
  Usługi hydrauliczne. Pogotowie hydrauliczne 24H. Hydraulik. Ząbki, Warszawa.
  www.hydraulikzabki.pl

  Aktualności

  8
  wrzesień


  2018-09-07
  Kayah, Natalia Nykiel i Sidney Polak w Parku Bródnowskim.
  Wiele atrakcji przez 2 dni. Wstęp wolny!

  Zapraszamy na "Dni Targówka", które odbędą się w dniach 8-9 września 2018 r. w Parku Bródnowskim na warszawskim Targówku.

  Program imprezy:

  Sobota, 8 września

  17.30-18.30 - Królowa Śniegu - przedstawienie dla dzieci
  18.30-20.00 - Parkatoniki - skrzynki (przypominające trochę stare aparaty fotograficzne), w których można obejrzeć malutki spektakl
  18.35- 20.00 - AniMajki - animacje dla dzieci i występ z bańkami mydlanymi
  19.00-20.00 - Klaun Felix
  20.00 - Kobieta i mężczyzna czyli kabaretowa walka płci

  Niedziela, 9 września

  10.00-15.00 – Seniorada na Targówku
  11.00-16.00 – gry i zabawy na sportowo
  16.00-16.20 - pokaz sztuk walki na scenie
  16.30-17.30 - koncert Chłopaki z telewizora
  17.40-18.40 - Sidney Polak
  18.50-20.00 - Natalia Nykiel
  20.30  - Kayah

  Na festynie przewidziano wiele atrakcji.
  Dla dzieci przygotowano między innymi: koło fortuny, wielkoformatową grę planszową, kolorowanki.
  W trakcie niedzielnej imprezy kursować będzie zabytkowy autobus.

  Do dyspozycji mieszkańców będzie beczkowóz z wodą "Warszawska Kranówka do picia".
  Młodzieżowa Drużyna Ratownicza – Warszawa pokaże jak udzielać pierwszej pomocy i obsługiwać AED
  Stoisko ZTM, na którym znajdzie się biletomat z punktem informacji taryfowej, punktem informacji o układzie komunikacyjnym.
  Stoisko MPO zachęci mieszkańców do ochrony środowiska
  Poradnia Chorób Stóp - na stanowisku wykwalifikowany fizjoterapeuta zbada stopy zarówno dorosłych, jak i dzieci, na specjalnym podoskopie. Pozwoli to na wstępne zdiagnozowanie ewentualnych wad postawy oraz przede wszystkim na wskazanie nieprawidłowości stóp, takich jak np. płaskostopie podłużne, czy poprzeczne.

  Zbiórka elektrośmieci: w godzinach 10:00-15:30 prowadzona będzie wymiana zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz baterii na sadzonki roślin i cebule ozdobne.
  W ramach powyższego programu Wydział Ochrony Środowiska dla Dzielnicy Targówek przygotował także dla wszystkich uczestników imprezy warsztatowe zajęcia edukacyjne pn. „LAS W SŁOIKU”. Uczestnicy pod nadzorem animatorów skomponują leśny krajobraz w słoiku – a zabrana do domu własnoręcznie wykonana praca pozwoli na obserwację zamkniętego – samowystarczalnego ekosystemu.


   


  Pozostałe wpisy

  2019-01-12
  Kilka informacji od Sztabu WOŚP Ząbki.
  Drodzy Przyjaciele, Mieszkańcy Ząbek, WOŚP gra już ponad ćwierć wieku i aż przyjemnie jest popatrzeć ile przez ten czas zrobiliśmy. To niesamowite jak wielke są serca wszystkich Darczyńców, którzy dzielili się nimi aby wspomóc nasz szczytny cel. Przez te wszystkie lata, tak jak nasze otoczenie, WOŚP również przeszedł wiele zmian i idzie nadal z duchem czasu i postępem. Ofiarność nas wszystkich to podstawa naszej działalności, która z roku na rok daje nam coraz to większe możliwości na zakup sprzętów służących ochronie zdrowia i życia. Idąc z duchem czasu WOŚP wychodzi na przeciw oczekiwaniom i potrzebom i żeby wesprzeć akcję nie trzeba wcale nosić gotówki. Dla zwiększenia bezpieczeńctwa i komfortu Darczyńców, każdy może wesprzeć WOŚP podczas jednej z licznych aukcji prowadzonej wspólnie z portalem Allegro czy dokonać wpłaty w mBank Polska. Ale to nie wszystko - podczas Finałów można również dokonać bezpośredniej wpłaty darowizny za pomocą karty płatniczej. WOŚP, w tym również Sztab WOŚP Ząbki posiada #terminal_płatniczy, dzięki któremu nie trzeba martwić się o gotówkę - poprzez terminal można wesprzeć WOŚP, przekazać datek za przedmiot wylicytowany podczas jednej z licznych licytacji charytatynych organizowanych w dniu Finału. Sztab WOŚP Ząbki, wspólnie z licznymi sponosrami i partnerami przygotował szerg takich licytacji i mamy na prawdę wspaniałe przedmioty, które ucieszą każdego.

  Korzystamy z plików cookie tylko w stopniu niezbędnym do działania strony. Możesz je zablokować poprzez zmienę ustawień przeglądarki.
  Dowiedz się więcej wiem, zamknij