• Niedziela
  9°C
  /
  3°C
  Wilgotność: 0%
  Wiatr: 14 km/h
  Pochmurno
 • Poniedziałek
  9°C
  /
  3°C
  Wilgotność: 0%
  Wiatr: 14 km/h
  Pochmurno
 • Wtorek
  10°C
  /
  2°C
  Wilgotność: 0%
  Wiatr: 18 km/h
  Pochmurno
 • Zaloguj
  17 luty 2019
  Nocelgi pod Warszawą
  Hotel FOTEX w Ząbkach

  Andrzej Potęga "Pierwiastek"
  polski gitarzysta basowy

  HYDRAULIK
  Usługi hydrauliczne. Pogotowie hydrauliczne 24H. Hydraulik. Ząbki, Warszawa.
  www.hydraulikzabki.pl

  Aktualności

  6
  październik


  2018-09-20
  IX Rock Live Zielonka.
  Dla Gabrysi, Zuzi i Marcina.

  6 października 2018 r. w Sali Widowiskowej Ośrodka Kultury i Sportu w Zielonce o godzinie 17:00 wystartuje finał akcji Rock Live Zielonka IX dla Gabrysi, Zuzi i Marcina.

  W dziewiątej edycji naszej akcji charytatywnej gramy dla poprawienia warunków życia i leczenie dzieci chorujących na mukowiscydozę Gabrysi i Zuzi oraz wsparcie dla dotkniętego okołoporodowym porażeniem dziecięcym Marcina.

   

   

  W tym roku wystąpią:

  - wołomiński M.O.R.O.N. który grał w tegorocznym finale Pol”and"Rock Festival w Kostrzynie nad Odrą (dawniej Woodstock),
  Dispelled Reality, zwycięzca publiczności tegorocznego wydania warszawskiej edycji Emergenza Festival 2018 oraz wielu innych wyróżnień w konkursach muzycznych na terenie naszego kraju,
  - warszawski Bloody Mess supportujący najlepszych w Polsce,
  - grupa legendarnych muzyków występujących w formacji Funky Tank z Warszawy, członków m. in. zespołu Jary Oddział Zamknięty.
  Wstęp dla wszystkich jest wolny. Prosimy o datki dla dzieciaków podczas koncertu do dedykowanych skarbon lub wpłaty tutaj: https://zrzutka.pl/a2ekax

  9 finał Rock Live Zielonka swoim patronatem objęło Rock Radio oraz Wiara RockaOdkrywamy IdoliStrefa Music Art.Moja Gazeta RegionalnaStröer MediaBoddah Art MultimediaZielonka24.plProsoundart.

  Zapraszają społeczni organizatorzy koncertu:
  Radomir Osiński - dyr artystyczny Rock Live Zielonka
  Rodzice Gabrysi, Zuzi i Marcina, Marta Zubowicz - organizator Zbiórki Publicznej, Michał Semik - wsparcie techniczne, Jakub Nienałtowski - realizacja oświetlenia sceny, Inicjatywa Dla ZielonkiOśrodek Kultury I Sportu Zielonka, zespoły rockowe 9 Rock Live Zielonka, wolontariusze.

  Widzimy się pod sceną!


  Więcej: 


   


  Pozostałe wpisy

  2019-01-12
  Kilka informacji od Sztabu WOŚP Ząbki.
  Drodzy Przyjaciele, Mieszkańcy Ząbek, WOŚP gra już ponad ćwierć wieku i aż przyjemnie jest popatrzeć ile przez ten czas zrobiliśmy. To niesamowite jak wielke są serca wszystkich Darczyńców, którzy dzielili się nimi aby wspomóc nasz szczytny cel. Przez te wszystkie lata, tak jak nasze otoczenie, WOŚP również przeszedł wiele zmian i idzie nadal z duchem czasu i postępem. Ofiarność nas wszystkich to podstawa naszej działalności, która z roku na rok daje nam coraz to większe możliwości na zakup sprzętów służących ochronie zdrowia i życia. Idąc z duchem czasu WOŚP wychodzi na przeciw oczekiwaniom i potrzebom i żeby wesprzeć akcję nie trzeba wcale nosić gotówki. Dla zwiększenia bezpieczeńctwa i komfortu Darczyńców, każdy może wesprzeć WOŚP podczas jednej z licznych aukcji prowadzonej wspólnie z portalem Allegro czy dokonać wpłaty w mBank Polska. Ale to nie wszystko - podczas Finałów można również dokonać bezpośredniej wpłaty darowizny za pomocą karty płatniczej. WOŚP, w tym również Sztab WOŚP Ząbki posiada #terminal_płatniczy, dzięki któremu nie trzeba martwić się o gotówkę - poprzez terminal można wesprzeć WOŚP, przekazać datek za przedmiot wylicytowany podczas jednej z licznych licytacji charytatynych organizowanych w dniu Finału. Sztab WOŚP Ząbki, wspólnie z licznymi sponosrami i partnerami przygotował szerg takich licytacji i mamy na prawdę wspaniałe przedmioty, które ucieszą każdego.

  Korzystamy z plików cookie tylko w stopniu niezbędnym do działania strony. Możesz je zablokować poprzez zmienę ustawień przeglądarki.
  Dowiedz się więcej wiem, zamknij