• Niedziela
  9°C
  /
  3°C
  Wilgotność: 0%
  Wiatr: 14 km/h
  Pochmurno
 • Poniedziałek
  9°C
  /
  3°C
  Wilgotność: 0%
  Wiatr: 14 km/h
  Pochmurno
 • Wtorek
  10°C
  /
  2°C
  Wilgotność: 0%
  Wiatr: 18 km/h
  Pochmurno
 • Zaloguj
  17 luty 2019
  Nocelgi pod Warszawą
  Hotel FOTEX w Ząbkach

  Andrzej Potęga "Pierwiastek"
  polski gitarzysta basowy

  HYDRAULIK
  Usługi hydrauliczne. Pogotowie hydrauliczne 24H. Hydraulik. Ząbki, Warszawa.
  www.hydraulikzabki.pl

  Aktualności

  6
  październik


  2018-10-02
  Otwarcie Szpitala Drewnica i zaproszenie na film „53 wojny”.


  W sobotę 6 października w Ząbkach przy ul. Rychlińskiego 1 zostanie otwarty nowoczesny szpital psychiatryczny - Mazowiecki Szpital Wojewódzki Drewnica.

  Otwarcie nowej siedziby będzie okazją do zwiedzenia szpitala psychiatrycznego i uczestnictwa w specjalnym, przedpremierowym pokazie filmu „53 wojny” w reżyserii Ewy Bukowskiej.

  Harmonogram otwarcia MSW DREWNICA (6 października 2018 r.)

  Od godziny 17:00 będzie możliwość zwiedzenia szpitala oraz skorzystania z porad specjalistów w punktach konsultacyjnych.

  19:00 - specjalny pokaz filmu „53 wojny”.

  Po filmie rozdane będą narzędzia terapeutyczne do pracy z filmem (www.filmoterapia.pl) oraz odbędzie się filmoterapeutyczna dyskusja, w której udział wezmą m.in.

  - Ewa Bukowska - reżyserka filmu,
  - Joanna Olekszyk - redaktor naczelna miesięcznika SENS
  - Katarzyna Miller - psycholog, psychoterapeutka, autorka książek i felietonistka magazynu SENS i Zwierciadła
  - Sylwia Wojtysiak - psychoterapeutka, twórca autorskiej metody psychokinoterapii i dyrektor Wielkopolskiej Szkoły Psychoterapii Integratywnej
  - Martyna Harland, psycholog, autorka projektu Filmoterapia.pl i ekspert SENSu
  - Karol Jachymek - filmoznawca

  O filmie „53 wojny”:
  Anka (Magdalena Popławska) i Witek są kochającym się małżeństwem. On jest korespondentem wojennym, który większość roku spędza na wojnie. Ona nieustannie czeka, aż mąż wróci do domu. Anka stara się żyć normalnie, jednak niepewność o życie Witka coraz bardziej zatruwa jej rzeczywistość. Gdy on po raz kolejny wyjeżdża w rejony objęte wojną, ona zaczyna szykować się na najgorsze…

  „53 wojny” to historia inspirowana prawdziwymi wydarzeniami. Inspiracją była książka „Miłość z kamienia” Grażyny Jagielskiej.

  Czym jest zespół stresu pourazowego PTSD? Czym jest lęk rozlany? W jaki sposób funkcjonować w takim związku?

   

  Więcej na facebook.com/events


   


  Pozostałe wpisy

  2019-01-12
  Kilka informacji od Sztabu WOŚP Ząbki.
  Drodzy Przyjaciele, Mieszkańcy Ząbek, WOŚP gra już ponad ćwierć wieku i aż przyjemnie jest popatrzeć ile przez ten czas zrobiliśmy. To niesamowite jak wielke są serca wszystkich Darczyńców, którzy dzielili się nimi aby wspomóc nasz szczytny cel. Przez te wszystkie lata, tak jak nasze otoczenie, WOŚP również przeszedł wiele zmian i idzie nadal z duchem czasu i postępem. Ofiarność nas wszystkich to podstawa naszej działalności, która z roku na rok daje nam coraz to większe możliwości na zakup sprzętów służących ochronie zdrowia i życia. Idąc z duchem czasu WOŚP wychodzi na przeciw oczekiwaniom i potrzebom i żeby wesprzeć akcję nie trzeba wcale nosić gotówki. Dla zwiększenia bezpieczeńctwa i komfortu Darczyńców, każdy może wesprzeć WOŚP podczas jednej z licznych aukcji prowadzonej wspólnie z portalem Allegro czy dokonać wpłaty w mBank Polska. Ale to nie wszystko - podczas Finałów można również dokonać bezpośredniej wpłaty darowizny za pomocą karty płatniczej. WOŚP, w tym również Sztab WOŚP Ząbki posiada #terminal_płatniczy, dzięki któremu nie trzeba martwić się o gotówkę - poprzez terminal można wesprzeć WOŚP, przekazać datek za przedmiot wylicytowany podczas jednej z licznych licytacji charytatynych organizowanych w dniu Finału. Sztab WOŚP Ząbki, wspólnie z licznymi sponosrami i partnerami przygotował szerg takich licytacji i mamy na prawdę wspaniałe przedmioty, które ucieszą każdego.

  Korzystamy z plików cookie tylko w stopniu niezbędnym do działania strony. Możesz je zablokować poprzez zmienę ustawień przeglądarki.
  Dowiedz się więcej wiem, zamknij