• Wtorek
  -2°C
  /
  -5°C
  Wilgotność: 0%
  Wiatr: 11 km/h
  Ogólne
 • Środa
  -5°C
  /
  -6°C
  Wilgotność: 0%
  Wiatr: 14 km/h
  Pochmurno
 • Czwartek
  -4°C
  /
  -6°C
  Wilgotność: 0%
  Wiatr: 14 km/h
  Pochmurno
 • Zaloguj
  22 styczeń 2019
  Nocelgi pod Warszawą
  Hotel FOTEX w Ząbkach

  Andrzej Potęga "Pierwiastek"
  polski gitarzysta basowy

  HYDRAULIK
  Usługi hydrauliczne. Pogotowie hydrauliczne 24H. Hydraulik. Ząbki, Warszawa.
  www.hydraulikzabki.pl

  Aktualności  2018-10-18
  W piątek i sobotę (19,20.10) zamknięcie ul. Drewnickiej.
  Objazdy Z-1 i Z-3

  Wykonawca przebudowy ul. Drewnickiej - firma STD Nasiłowski poinformowała, że w dniach 19-20 października na ul. Drewnickiej będzie układana wierzchnia warstwa asfaltu (warstwa ścieralna), której układanie ze względów technologicznych powinno być realizowane na odcinku wyłączonym ruchu.

  W dniach 19-20 października w godzinach 6-17 ul. Drewnicka nie będzie przejezdna – odcinki na których będą prowadzone prace oraz na których będzie stygła ułożona masa będą nieprzejezdne .

   

  W związku z powyższym w dniach 19-20 października w okresie od ok. godz. 6:00 do ok godz. 17:00 będzie wyłączone funkcjonowanie przystanków Drewnicka 01 i Drewnicka 02, a linie Ząbki-1 i Ząbki-3 będą skierowane objazdem.

  Objazd w kierunku ul. Kosynierów będzie prowadził ulicami: Wolności, Narutowicza, Popiełuszki, Kochanowskiego, Szpitalna, Narutowicza, Wigury (stała trasa).

  Na trasie objazdu w kierunku Kosynierów autobus zatrzyma się na przystankach: Wolności 03, Kochanowskiego 01, Narutowicza 01 (autobus w tym kierunku minie bez zatrzymania przystanek Narutowicza 03)

  Objazd w kierunku CH Marki będzie prowadził ulicami: Wigury, Narutowicza, Szpitalna, Kochanowskiego, Popiełuszki Narutowicza, Wolności i powrót na stałą trasę do CH Marki.

  Na trasie objazdu w kierunku CH Marki autobus zatrzyma się na przystankach:  Narutowicza 03, Szpitalna 01, Wolności 01.


   


  Pozostałe wpisy

  2019-01-12
  Kilka informacji od Sztabu WOŚP Ząbki.
  Drodzy Przyjaciele, Mieszkańcy Ząbek, WOŚP gra już ponad ćwierć wieku i aż przyjemnie jest popatrzeć ile przez ten czas zrobiliśmy. To niesamowite jak wielke są serca wszystkich Darczyńców, którzy dzielili się nimi aby wspomóc nasz szczytny cel. Przez te wszystkie lata, tak jak nasze otoczenie, WOŚP również przeszedł wiele zmian i idzie nadal z duchem czasu i postępem. Ofiarność nas wszystkich to podstawa naszej działalności, która z roku na rok daje nam coraz to większe możliwości na zakup sprzętów służących ochronie zdrowia i życia. Idąc z duchem czasu WOŚP wychodzi na przeciw oczekiwaniom i potrzebom i żeby wesprzeć akcję nie trzeba wcale nosić gotówki. Dla zwiększenia bezpieczeńctwa i komfortu Darczyńców, każdy może wesprzeć WOŚP podczas jednej z licznych aukcji prowadzonej wspólnie z portalem Allegro czy dokonać wpłaty w mBank Polska. Ale to nie wszystko - podczas Finałów można również dokonać bezpośredniej wpłaty darowizny za pomocą karty płatniczej. WOŚP, w tym również Sztab WOŚP Ząbki posiada #terminal_płatniczy, dzięki któremu nie trzeba martwić się o gotówkę - poprzez terminal można wesprzeć WOŚP, przekazać datek za przedmiot wylicytowany podczas jednej z licznych licytacji charytatynych organizowanych w dniu Finału. Sztab WOŚP Ząbki, wspólnie z licznymi sponosrami i partnerami przygotował szerg takich licytacji i mamy na prawdę wspaniałe przedmioty, które ucieszą każdego.

  Korzystamy z plików cookie tylko w stopniu niezbędnym do działania strony. Możesz je zablokować poprzez zmienę ustawień przeglądarki.
  Dowiedz się więcej wiem, zamknij