• Poniedziałek
  18°C
  /
  6°C
  Wilgotność: 0%
  Wiatr: 25 km/h
  Pochmurno
 • Wtorek
  18°C
  /
  10°C
  Wilgotność: 0%
  Wiatr: 36 km/h
  Pogodnie
 • Środa
  20°C
  /
  11°C
  Wilgotność: 0%
  Wiatr: 29 km/h
  Pochmurno
 • Zaloguj
  22 kwiecień 2019
  Nocelgi pod Warszawą
  Hotel FOTEX w Ząbkach

  Andrzej Potęga "Pierwiastek"
  polski gitarzysta basowy

  HYDRAULIK
  Usługi hydrauliczne. Pogotowie hydrauliczne 24H. Hydraulik. Ząbki, Warszawa.
  www.hydraulikzabki.pl

  Aktualności  2018-10-18
  W piątek i sobotę (19,20.10) zamknięcie ul. Drewnickiej.
  Objazdy Z-1 i Z-3

  Wykonawca przebudowy ul. Drewnickiej - firma STD Nasiłowski poinformowała, że w dniach 19-20 października na ul. Drewnickiej będzie układana wierzchnia warstwa asfaltu (warstwa ścieralna), której układanie ze względów technologicznych powinno być realizowane na odcinku wyłączonym ruchu.

  W dniach 19-20 października w godzinach 6-17 ul. Drewnicka nie będzie przejezdna – odcinki na których będą prowadzone prace oraz na których będzie stygła ułożona masa będą nieprzejezdne .

   

  W związku z powyższym w dniach 19-20 października w okresie od ok. godz. 6:00 do ok godz. 17:00 będzie wyłączone funkcjonowanie przystanków Drewnicka 01 i Drewnicka 02, a linie Ząbki-1 i Ząbki-3 będą skierowane objazdem.

  Objazd w kierunku ul. Kosynierów będzie prowadził ulicami: Wolności, Narutowicza, Popiełuszki, Kochanowskiego, Szpitalna, Narutowicza, Wigury (stała trasa).

  Na trasie objazdu w kierunku Kosynierów autobus zatrzyma się na przystankach: Wolności 03, Kochanowskiego 01, Narutowicza 01 (autobus w tym kierunku minie bez zatrzymania przystanek Narutowicza 03)

  Objazd w kierunku CH Marki będzie prowadził ulicami: Wigury, Narutowicza, Szpitalna, Kochanowskiego, Popiełuszki Narutowicza, Wolności i powrót na stałą trasę do CH Marki.

  Na trasie objazdu w kierunku CH Marki autobus zatrzyma się na przystankach:  Narutowicza 03, Szpitalna 01, Wolności 01.


   


  Pozostałe wpisy


  Korzystamy z plików cookie tylko w stopniu niezbędnym do działania strony. Możesz je zablokować poprzez zmienę ustawień przeglądarki.
  Dowiedz się więcej wiem, zamknij