• Wtorek
  -2°C
  /
  -5°C
  Wilgotność: 0%
  Wiatr: 11 km/h
  Ogólne
 • Środa
  -5°C
  /
  -6°C
  Wilgotność: 0%
  Wiatr: 14 km/h
  Pochmurno
 • Czwartek
  -4°C
  /
  -6°C
  Wilgotność: 0%
  Wiatr: 14 km/h
  Pochmurno
 • Zaloguj
  22 styczeń 2019
  Nocelgi pod Warszawą
  Hotel FOTEX w Ząbkach

  Andrzej Potęga "Pierwiastek"
  polski gitarzysta basowy

  HYDRAULIK
  Usługi hydrauliczne. Pogotowie hydrauliczne 24H. Hydraulik. Ząbki, Warszawa.
  www.hydraulikzabki.pl

  Aktualności  2018-10-18
  Od czwartku (g. 22.00) zamknięcie dla ruchu kołowego wyjazdu
  z ulicy Czwartaków na ul. Żołnierską. Objazd linii 199.

  Zgodnie z informacjami przekazanymi od Zarządu Miejskich Inwestycji Drogowych w czwartek 18.10 około 22:00 zostanie wprowadzona zmiana organizacji ruchu w rejonie budowanego węzła Czwartaków na ul. Żołnierskiej w Rembertowie.

  Ruch z Ząbek w kierunku Marsa będzie odbywał się tak jak dotychczas - zachodnią łącznicą. Będzie można skręcić w lewo w ul. Czwartaków.

  Ruch w ul. Żołnierskiej w kierunku Ząbek będzie poprowadzony nowo wybudowanym wiaduktem zachodnim. Samochody jadące od strony ul. Strażackiej nie będą miały możliwości skrętu w prawo w Czwartaków. 

  Nie będzie również możliwości wyjazdu z ul. Czwartaków w kierunku Ząbek. Będzie można wyjechać z ul. Czwartaków tylko w lewo w kierunku ul. Strażackiej i Marsa.

  Zmiany trasy linii 199 na terenie Rembertowa (info z ZTM)

  W związku z rozpoczęciem kolejnego etapu przebudowy skrzyżowania ulic Żołnierska/Czwartaków, a tym samym zamknięciem dla ruchu kołowego wyjazdu z ulicy Czwartaków na ul. Żołnierską (w kierunku północnym), od dnia 18.10.2018 r. od ok. godz. 22.00 do odwołania, linia autobusowa 199 (tylko w kierunku krańca TARGÓWEK) zostaje – od skrzyżowania al. Chruściela z ulicą Paderewskiego – skierowana na następującą trasę objazdową:

  al. Chruściela – Strażacka – Żołnierska – przejazd nad ul. Czwartaków nowym zachodnim wiaduktem – Żołnierska i dalej swoją trasą podstawową.

  W kierunku krańca REMBERTÓW-AKADEMIA trasa linii 199 nie ulega zmianie.

  Funkcjonowanie żadnego z przystanków nie ulega zawieszeniu.

  Linia 199 kursować będą na podstawie specjalnego rozkładu jazdy.

  Zmiany organizacji ruchu na węźle Czwartaków nie wpłyną na trasę linii "Ząbki-2".

   

  Źródło: Zabki.pl


   


  Pozostałe wpisy

  2019-01-12
  Kilka informacji od Sztabu WOŚP Ząbki.
  Drodzy Przyjaciele, Mieszkańcy Ząbek, WOŚP gra już ponad ćwierć wieku i aż przyjemnie jest popatrzeć ile przez ten czas zrobiliśmy. To niesamowite jak wielke są serca wszystkich Darczyńców, którzy dzielili się nimi aby wspomóc nasz szczytny cel. Przez te wszystkie lata, tak jak nasze otoczenie, WOŚP również przeszedł wiele zmian i idzie nadal z duchem czasu i postępem. Ofiarność nas wszystkich to podstawa naszej działalności, która z roku na rok daje nam coraz to większe możliwości na zakup sprzętów służących ochronie zdrowia i życia. Idąc z duchem czasu WOŚP wychodzi na przeciw oczekiwaniom i potrzebom i żeby wesprzeć akcję nie trzeba wcale nosić gotówki. Dla zwiększenia bezpieczeńctwa i komfortu Darczyńców, każdy może wesprzeć WOŚP podczas jednej z licznych aukcji prowadzonej wspólnie z portalem Allegro czy dokonać wpłaty w mBank Polska. Ale to nie wszystko - podczas Finałów można również dokonać bezpośredniej wpłaty darowizny za pomocą karty płatniczej. WOŚP, w tym również Sztab WOŚP Ząbki posiada #terminal_płatniczy, dzięki któremu nie trzeba martwić się o gotówkę - poprzez terminal można wesprzeć WOŚP, przekazać datek za przedmiot wylicytowany podczas jednej z licznych licytacji charytatynych organizowanych w dniu Finału. Sztab WOŚP Ząbki, wspólnie z licznymi sponosrami i partnerami przygotował szerg takich licytacji i mamy na prawdę wspaniałe przedmioty, które ucieszą każdego.

  Korzystamy z plików cookie tylko w stopniu niezbędnym do działania strony. Możesz je zablokować poprzez zmienę ustawień przeglądarki.
  Dowiedz się więcej wiem, zamknij