• Wtorek
  -2°C
  /
  -5°C
  Wilgotność: 0%
  Wiatr: 11 km/h
  Ogólne
 • Środa
  -5°C
  /
  -6°C
  Wilgotność: 0%
  Wiatr: 14 km/h
  Pochmurno
 • Czwartek
  -4°C
  /
  -6°C
  Wilgotność: 0%
  Wiatr: 14 km/h
  Pochmurno
 • Zaloguj
  22 styczeń 2019
  Nocelgi pod Warszawą
  Hotel FOTEX w Ząbkach

  Andrzej Potęga "Pierwiastek"
  polski gitarzysta basowy

  HYDRAULIK
  Usługi hydrauliczne. Pogotowie hydrauliczne 24H. Hydraulik. Ząbki, Warszawa.
  www.hydraulikzabki.pl

  Aktualności

  22
  październik


  2018-10-21
  Od poniedziałku utrudnienia na skrzyżowaniu
  ul. Sobieskiego i Wojska Polskiego. Objazd linii Z-2.

  W związku z przystąpieniem do realizacji przez Powiat Wołomiński budowy wyniesionego skrzyżowania na ul. Wojska Polskiego i Jana Sobieskiego w Ząbkach informujemy że w dniach 22-25.10.2018 r. wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym.

  Zalecany objazd prowadzi ul. 11 Listopada, Wolności, Batorego


   

  W związku z pracami na ww. skrzyżowaniu w okresie gdy realizacja trasy podstawowej linii "Ząbki-2" nie będzie możliwa autobus zostanie skierowany na objazd.

  • w kierunku krańca Rembertów ul. 11 Listopada, ul. Żeromskiego, ul. Batorego, ul. Leszyckiego powrót na stałą trasę w ul. Wojska Polskiego. W tym kierunku zawiesza się funkcjonowanie przystanków Lisa Kuli, Sobieskiego. Na trasie objazdu autobus zatrzyma się na przystanku 11 Listopada 01 (na ul. Żeromskiego) oraz na przystanku Wyspiańskiego 02 na (na ul. Batorego)
  • w kierunku  krańca CH Marki objazd prowadzi: ul. Wojska Polskiego. ul.Leszyckiego, ul. Batorego, ul. Sobieskiego, ul. Górnośląską, ul. Żeromskiego i powrót na stałą trasę w ul. 11 Listopada. W tym kierunku zawiesza się przystanki Szpital Drewnica, Kuleszy.
  • Na trasie objazdu autobus zatrzyma się na przystanku Leszyckiego, oraz planowane jest uruchomienie tymczasowego przystanku Lisa Kuli 51 na ul. Górnośląskiej.

  źródło Powiat Wołomiński


   


  Pozostałe wpisy

  2019-01-12
  Kilka informacji od Sztabu WOŚP Ząbki.
  Drodzy Przyjaciele, Mieszkańcy Ząbek, WOŚP gra już ponad ćwierć wieku i aż przyjemnie jest popatrzeć ile przez ten czas zrobiliśmy. To niesamowite jak wielke są serca wszystkich Darczyńców, którzy dzielili się nimi aby wspomóc nasz szczytny cel. Przez te wszystkie lata, tak jak nasze otoczenie, WOŚP również przeszedł wiele zmian i idzie nadal z duchem czasu i postępem. Ofiarność nas wszystkich to podstawa naszej działalności, która z roku na rok daje nam coraz to większe możliwości na zakup sprzętów służących ochronie zdrowia i życia. Idąc z duchem czasu WOŚP wychodzi na przeciw oczekiwaniom i potrzebom i żeby wesprzeć akcję nie trzeba wcale nosić gotówki. Dla zwiększenia bezpieczeńctwa i komfortu Darczyńców, każdy może wesprzeć WOŚP podczas jednej z licznych aukcji prowadzonej wspólnie z portalem Allegro czy dokonać wpłaty w mBank Polska. Ale to nie wszystko - podczas Finałów można również dokonać bezpośredniej wpłaty darowizny za pomocą karty płatniczej. WOŚP, w tym również Sztab WOŚP Ząbki posiada #terminal_płatniczy, dzięki któremu nie trzeba martwić się o gotówkę - poprzez terminal można wesprzeć WOŚP, przekazać datek za przedmiot wylicytowany podczas jednej z licznych licytacji charytatynych organizowanych w dniu Finału. Sztab WOŚP Ząbki, wspólnie z licznymi sponosrami i partnerami przygotował szerg takich licytacji i mamy na prawdę wspaniałe przedmioty, które ucieszą każdego.

  Korzystamy z plików cookie tylko w stopniu niezbędnym do działania strony. Możesz je zablokować poprzez zmienę ustawień przeglądarki.
  Dowiedz się więcej wiem, zamknij