• Poniedziałek
  18°C
  /
  6°C
  Wilgotność: 0%
  Wiatr: 25 km/h
  Pochmurno
 • Wtorek
  18°C
  /
  10°C
  Wilgotność: 0%
  Wiatr: 36 km/h
  Pogodnie
 • Środa
  20°C
  /
  11°C
  Wilgotność: 0%
  Wiatr: 29 km/h
  Pochmurno
 • Zaloguj
  22 kwiecień 2019
  Nocelgi pod Warszawą
  Hotel FOTEX w Ząbkach

  Andrzej Potęga "Pierwiastek"
  polski gitarzysta basowy

  HYDRAULIK
  Usługi hydrauliczne. Pogotowie hydrauliczne 24H. Hydraulik. Ząbki, Warszawa.
  www.hydraulikzabki.pl

  Aktualności

  22
  październik


  2018-10-21
  Od poniedziałku utrudnienia na skrzyżowaniu
  ul. Sobieskiego i Wojska Polskiego. Objazd linii Z-2.

  W związku z przystąpieniem do realizacji przez Powiat Wołomiński budowy wyniesionego skrzyżowania na ul. Wojska Polskiego i Jana Sobieskiego w Ząbkach informujemy że w dniach 22-25.10.2018 r. wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym.

  Zalecany objazd prowadzi ul. 11 Listopada, Wolności, Batorego


   

  W związku z pracami na ww. skrzyżowaniu w okresie gdy realizacja trasy podstawowej linii "Ząbki-2" nie będzie możliwa autobus zostanie skierowany na objazd.

  • w kierunku krańca Rembertów ul. 11 Listopada, ul. Żeromskiego, ul. Batorego, ul. Leszyckiego powrót na stałą trasę w ul. Wojska Polskiego. W tym kierunku zawiesza się funkcjonowanie przystanków Lisa Kuli, Sobieskiego. Na trasie objazdu autobus zatrzyma się na przystanku 11 Listopada 01 (na ul. Żeromskiego) oraz na przystanku Wyspiańskiego 02 na (na ul. Batorego)
  • w kierunku  krańca CH Marki objazd prowadzi: ul. Wojska Polskiego. ul.Leszyckiego, ul. Batorego, ul. Sobieskiego, ul. Górnośląską, ul. Żeromskiego i powrót na stałą trasę w ul. 11 Listopada. W tym kierunku zawiesza się przystanki Szpital Drewnica, Kuleszy.
  • Na trasie objazdu autobus zatrzyma się na przystanku Leszyckiego, oraz planowane jest uruchomienie tymczasowego przystanku Lisa Kuli 51 na ul. Górnośląskiej.

  źródło Powiat Wołomiński


   


  Pozostałe wpisy


  Korzystamy z plików cookie tylko w stopniu niezbędnym do działania strony. Możesz je zablokować poprzez zmienę ustawień przeglądarki.
  Dowiedz się więcej wiem, zamknij