• Środa
  4°C
  /
  2°C
  Wilgotność: 0%
  Wiatr: 25 km/h
  Przelotny deszcz
 • Czwartek
  5°C
  /
  2°C
  Wilgotność: 0%
  Wiatr: 25 km/h
  Przelotny deszcz
 • Piątek
  3°C
  /
  -2°C
  Wilgotność: 0%
  Wiatr: 25 km/h
  Śnieg
 • Zaloguj
  16 styczeń 2019
  Nocelgi pod Warszawą
  Hotel FOTEX w Ząbkach

  Andrzej Potęga "Pierwiastek"
  polski gitarzysta basowy

  HYDRAULIK
  Usługi hydrauliczne. Pogotowie hydrauliczne 24H. Hydraulik. Ząbki, Warszawa.
  www.hydraulikzabki.pl

  Aktualności  2018-10-31
  SiSens Centrum Integracji Sensorycznej - zaprasza na zajęcia.
  Nowoczesne technologie VR, ul. Torfowa 28, Ząbki.

  Integracja sensoryczna jest procesem, w którym mózg przetwarza informacje ze wszystkich zmysłów rozpoznając, segregując i łącząc je ze sobą a potem odpowiednio reagując. Gdy doświadczenia dziecka w odbiorze i przetwarzaniu bodźców płynących ze zmysłów są błędne lub niepełne to ma ono duże trudności w opanowaniu mówienia, czytania czy pisania. 

  Ćwiczenia integracji sensorycznej są odpowiedzią na zmieniające się warunki wychowania i potrzeby dzieci.

  Dawniej ogródki  jordanowskie, podwórka i „trzepaki” były miejscem aktywności. W tej chwili model wychowania jest bardziej statyczny a ruch fizyczny jest przecież niezbędny do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Na pojawiające się potrzeby prawidłowego rozwoju młodego pokolenia, powstała terapia Integracji Sensorycznej, gdzie można badać deficyty dzieci następnie nad nimi pracować, w sposób przyjemy i interesujący dla dziecka. 

  Atutem tego gabinetu jest wprowadzanie nowoczesnej technologi wirtualnej rzeczywistości do wspomagania terapii oraz ćwiczeń.  Za granicami kraju jest już praktykowane urzywania technologi VR do terapi np.: leku przed pająkami czy wysokości. Wprowadzenie jej do terapii integracji sensorycznej urozmaica zakres ćwiczeń jak również jest bardzo atrakcyjny dla dzieci, dzięki czemu chętnie uczestniczą w zajęciach, motywacja jest bardzo wysoka, co przekłada się na wyniki terapii.

  Gabinet Integracji Sensorycznej SiSens bierze udział w programie "Zniżka za dowód". Mieszkańcy Ząbek mają 10% zniżki.

  Zainteresowanych zapraszamy na stronę SiSens.pl a dodatkowych informacji można uzyskać pod telefonem (+48) 600 130 760  lub mailowo kontakt@sisens.pl

   

  Godziny otwarcia SiSens:  w dni powszednie od 11:00 do 20:00

  Ząbki, ul. Torfowa 28


   


  Pozostałe wpisy

  2019-01-12
  Kilka informacji od Sztabu WOŚP Ząbki.
  Drodzy Przyjaciele, Mieszkańcy Ząbek, WOŚP gra już ponad ćwierć wieku i aż przyjemnie jest popatrzeć ile przez ten czas zrobiliśmy. To niesamowite jak wielke są serca wszystkich Darczyńców, którzy dzielili się nimi aby wspomóc nasz szczytny cel. Przez te wszystkie lata, tak jak nasze otoczenie, WOŚP również przeszedł wiele zmian i idzie nadal z duchem czasu i postępem. Ofiarność nas wszystkich to podstawa naszej działalności, która z roku na rok daje nam coraz to większe możliwości na zakup sprzętów służących ochronie zdrowia i życia. Idąc z duchem czasu WOŚP wychodzi na przeciw oczekiwaniom i potrzebom i żeby wesprzeć akcję nie trzeba wcale nosić gotówki. Dla zwiększenia bezpieczeńctwa i komfortu Darczyńców, każdy może wesprzeć WOŚP podczas jednej z licznych aukcji prowadzonej wspólnie z portalem Allegro czy dokonać wpłaty w mBank Polska. Ale to nie wszystko - podczas Finałów można również dokonać bezpośredniej wpłaty darowizny za pomocą karty płatniczej. WOŚP, w tym również Sztab WOŚP Ząbki posiada #terminal_płatniczy, dzięki któremu nie trzeba martwić się o gotówkę - poprzez terminal można wesprzeć WOŚP, przekazać datek za przedmiot wylicytowany podczas jednej z licznych licytacji charytatynych organizowanych w dniu Finału. Sztab WOŚP Ząbki, wspólnie z licznymi sponosrami i partnerami przygotował szerg takich licytacji i mamy na prawdę wspaniałe przedmioty, które ucieszą każdego.

  Korzystamy z plików cookie tylko w stopniu niezbędnym do działania strony. Możesz je zablokować poprzez zmienę ustawień przeglądarki.
  Dowiedz się więcej wiem, zamknij