• Sobota
  8°C
  /
  4°C
  Wilgotność: 0%
  Wiatr: 14 km/h
  Ogólne
 • Niedziela
  9°C
  /
  3°C
  Wilgotność: 0%
  Wiatr: 14 km/h
  Pochmurno
 • Poniedziałek
  9°C
  /
  3°C
  Wilgotność: 0%
  Wiatr: 14 km/h
  Pochmurno
 • Zaloguj
  17 luty 2019
  Nocelgi pod Warszawą
  Hotel FOTEX w Ząbkach

  Andrzej Potęga "Pierwiastek"
  polski gitarzysta basowy

  HYDRAULIK
  Usługi hydrauliczne. Pogotowie hydrauliczne 24H. Hydraulik. Ząbki, Warszawa.
  www.hydraulikzabki.pl

  Aktualności

  3
  grudzień


  2018-11-30
  Od poniedziałku korekta trasy linii Ząbki-2.


  Informujemy, że od dnia 3 grudnia (poniedziałek) zostaje skorygowana trasa linii Ząbki-2 w kierunku Rembertów Ratusz. Za przystankiem Zieleniecka 02 na ul.Szwoleżerów autobus skręci w ul. Maczka i zatrzyma się na przystanku Maczka 03 (przystanek stały), następnie autobus skręci w lewo w ul. Powstańców, zatrzyma się na przystanku Maczka 02 przystanek (na żądanie) przy rondzie oraz na kolejnym przystanku Powstańców Las 02 (przystanek stały) i następnie wyjedzie na ul.Piłsudskiego (DW631/Żołnierską) w kierunku Rembertowa. Na trasie będzie obowiązywał również przystanek tymczasowy Powstańców Las 51 (na żądanie) wspólny z linią 199– do czasu jego likwidacji.

  Linia Ząbki-2 od poniedziałku nie będzie zatrzymywać się na przystanku Pułaskiego 02 na ul. Szwoleżerów.

  Trasa i rozkładowe czasy dojazdów linii Ząbki-2 na odcinkach trasy CH Marki – przystanek „Zieleniecka 02 oraz Czwartaków 02- CH Marki nie ulegają zmianie tj. nadal obowiązują tabliczki przystankowe z rozkładem obowiązującym od 3 września 2018 r.

  Prosimy o usunięcie samochodów parkujących w zatokach przystankowych uruchamianych przystanków! Przypominamy, że zatrzymywanie się i postój samochodu w zatoce przystankowej lub w odległości 15 m od znaku D-15 (przystanek autobusowy) jest naruszeniem przepisów ruchu drogowego (art. 49 ust. 1 pkt 9 ustawy PORD) zagrożone mandatem 100 zł i 1 pkt. karnym.

  Dzięki wprowadzanej zmianie trasy autobus Z2 ominie najbardziej zakorkowaną w porannych godzinach część trasy –odcinek drogi wojewódzkiej 631 pomiędzy ul. Szwoleżerów i Powstańców. Tworzące się tu korki uliczne były powodem dużych problemów z punktualnością kursowania linii Ząbki-2.

  Kolejna duża zmiana tras i rozkładów linii ząbkowskich planowana jest po zakończeniu prac na ul. Powstańców (połowa grudnia br.) 

  Rozkład jazdy linii Ząbki-2 - korekta trasy od 3.XII.2018 r. (tabela)

  Tabliczki przystankowe na zmienionym przebiegu trasy linii Ząbki-2

  Tabliczki przystankowe linii Ząbki-2 komplet akt. 3.XII

  mapka zmian trasy i przystanków

   

  Źródło:ZABKI.PL

   


   


  Pozostałe wpisy

  2019-01-12
  Kilka informacji od Sztabu WOŚP Ząbki.
  Drodzy Przyjaciele, Mieszkańcy Ząbek, WOŚP gra już ponad ćwierć wieku i aż przyjemnie jest popatrzeć ile przez ten czas zrobiliśmy. To niesamowite jak wielke są serca wszystkich Darczyńców, którzy dzielili się nimi aby wspomóc nasz szczytny cel. Przez te wszystkie lata, tak jak nasze otoczenie, WOŚP również przeszedł wiele zmian i idzie nadal z duchem czasu i postępem. Ofiarność nas wszystkich to podstawa naszej działalności, która z roku na rok daje nam coraz to większe możliwości na zakup sprzętów służących ochronie zdrowia i życia. Idąc z duchem czasu WOŚP wychodzi na przeciw oczekiwaniom i potrzebom i żeby wesprzeć akcję nie trzeba wcale nosić gotówki. Dla zwiększenia bezpieczeńctwa i komfortu Darczyńców, każdy może wesprzeć WOŚP podczas jednej z licznych aukcji prowadzonej wspólnie z portalem Allegro czy dokonać wpłaty w mBank Polska. Ale to nie wszystko - podczas Finałów można również dokonać bezpośredniej wpłaty darowizny za pomocą karty płatniczej. WOŚP, w tym również Sztab WOŚP Ząbki posiada #terminal_płatniczy, dzięki któremu nie trzeba martwić się o gotówkę - poprzez terminal można wesprzeć WOŚP, przekazać datek za przedmiot wylicytowany podczas jednej z licznych licytacji charytatynych organizowanych w dniu Finału. Sztab WOŚP Ząbki, wspólnie z licznymi sponosrami i partnerami przygotował szerg takich licytacji i mamy na prawdę wspaniałe przedmioty, które ucieszą każdego.

  Korzystamy z plików cookie tylko w stopniu niezbędnym do działania strony. Możesz je zablokować poprzez zmienę ustawień przeglądarki.
  Dowiedz się więcej wiem, zamknij