Zaloguj
18 czerwiec 2019
Nocelgi - Warszawa, Ząbki
Noclegi pod Warszawą

Andrzej Potęga "Pierwiastek"
polski gitarzysta basowy

HYDRAULIK
Usługi hydrauliczne. Pogotowie hydrauliczne 24H. Hydraulik. Ząbki, Warszawa.
www.hydraulikzabki.pl

Aktualności2019-01-04
Ostrzeżenia: intensywne opady śniegu.


Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego ostrzega 4 i 5 stycznia br. prognozuje się wystąpienie intensywnych opadów śniegu.

  • Prognozuje się wystąpienie opadów śniegu, miejscami o natężeniu umiarkowanym, powodujących przyrost pokrywy śnieżnej za okres ważności Ostrzeżenia od 10 cm do 15 cm. Ostrzeżenie to dotyczy powiatów: białobrzeskiego, garwolińskiego, grodziskiego, grójeckiego, kozienickiego, legionowskiego, lipskiego, łosickiego, mińskiego, otwockiego, piaseczyńskiego, pruszkowskiego, przysuskiego, radomskiego i Radomia, siedleckiego i Siedlec, sokołowskiego, szydłowieckiego, warszawskiego zachodniego i Warszawy, węgrowskiego, wołomińskiego, zwoleńskiego i żyrardowskiego.

To ostrzeżenie obowiązuje od 4 stycznia br., od godziny 21:00 do 5 stycznia br., do godziny 09:00.

  • Prognozuje się wystąpienie opadów śniegu, miejscami o natężeniu umiarkowanym, powodujących przyrost pokrywy śnieżnej za okres ważności Ostrzeżenia od 10 cm do 15 cm. Ostrzeżenie to dotyczy powiatów: ciechanowskiego, gostynińskiego, makowskiego, mławskiego, nowodworskiego, ostrołęckiego i Ostrołęki, ostrowskiego, płockiego i Płocka, płońskiego, przasnyskiego, pułtuskiego, sierpeckiego, sochaczewskiego, wyszkowskiego i żuromińskiego.

To ostrzeżenie obowiązuje od 4 stycznia br., od godziny 18:00 do 5 stycznia br., 05:00.

 

Źródło: mazowieckie.pl/pl/aktualnosci/komunikaty/37615,Ostrzezenia-intensywne-opady-sniegu


 


Pozostałe wpisy


Korzystamy z plików cookie tylko w stopniu niezbędnym do działania strony. Możesz je zablokować poprzez zmienę ustawień przeglądarki.
Dowiedz się więcej wiem, zamknij