• Poniedziałek
  -2°C
  /
  -3°C
  Wilgotność: 0%
  Wiatr: 11 km/h
  Ogólne
 • Wtorek
  -2°C
  /
  -5°C
  Wilgotność: 0%
  Wiatr: 11 km/h
  Pochmurno
 • Środa
  -4°C
  /
  -7°C
  Wilgotność: 0%
  Wiatr: 14 km/h
  Pochmurno
 • Zaloguj
  21 styczeń 2019
  Nocelgi pod Warszawą
  Hotel FOTEX w Ząbkach

  Andrzej Potęga "Pierwiastek"
  polski gitarzysta basowy

  HYDRAULIK
  Usługi hydrauliczne. Pogotowie hydrauliczne 24H. Hydraulik. Ząbki, Warszawa.
  www.hydraulikzabki.pl

  Aktualności

  13
  styczeń


  2019-01-05
  Orla Cafe, Księgarnia Orla oraz GRAPLA
  zagrają wspólnie z WOŚP Ząbki.

  Drodzy Przyjaciele,
  Mieszkańcy Ząbek,

  Sztab WOŚP Ząbki szykuje mnóstwo atrakcji na zbliżający się 27. Finał WOŚP w Ząbkach- 5-lecie Sztabu GRAMY BEZ FOCHA tak, żeby każdy kto odwiedzi Klub Tenisowy Rakietą Ząbki w dniu 13 stycznia 2019 roku znalazł coś dla siebie.
  Sztab WOŚP Ząbki wspólnie z Orla Cafe, Księgarnia Orla oraz GRAPLA organizuje wspaniałe wydarzenie dla najmłodszych i tych trochę starszych również - Orla Gra! z 27. Finał WOŚP 2019 w Ząbkach! - Strefa Gier!
  Każdy z odwiedzających będzie mógł uczyć się bawiąc i bawiąc uczyć, wybierając jedną z wielu gier planszowych dostępnych podczas 27. Finał WOŚP w Ząbkach- 5-lecie Sztabu GRAMY BEZ FOCHA w super strefie rozrywki Orla Gra! z 27. Finał WOŚP 2019 w Ząbkach! - Strefa Gier.

  Orla Cafe, Księgarnia Orla oraz GRAPLA z całego serca dziękujemy za wsparcie i już nie możemy się doczekać wspólnej gry - zarówno tej dla WOŚP jak i jednej z tych planszowych.
  Kochani Przyjaciele, mieszkańcy Miasto Ząbki- zabierzcie swoich bliskich i przyjaciół na 27. Finał WOŚP w Ząbkach- 5-lecie Sztabu GRAMY BEZ FOCHA i zagrajmy wspólnie dla WOŚP!!! Zagrajmy razem z Orla Gra! z 27. Finał WOŚP 2019 w Ząbkach! - Strefa Gier!!!
  Będzie mnóstwo atrakcji, gwarantujemy, że będzie to niesamowite wydarzenie.

   


   


  Pozostałe wpisy

  2019-01-12
  Kilka informacji od Sztabu WOŚP Ząbki.
  Drodzy Przyjaciele, Mieszkańcy Ząbek, WOŚP gra już ponad ćwierć wieku i aż przyjemnie jest popatrzeć ile przez ten czas zrobiliśmy. To niesamowite jak wielke są serca wszystkich Darczyńców, którzy dzielili się nimi aby wspomóc nasz szczytny cel. Przez te wszystkie lata, tak jak nasze otoczenie, WOŚP również przeszedł wiele zmian i idzie nadal z duchem czasu i postępem. Ofiarność nas wszystkich to podstawa naszej działalności, która z roku na rok daje nam coraz to większe możliwości na zakup sprzętów służących ochronie zdrowia i życia. Idąc z duchem czasu WOŚP wychodzi na przeciw oczekiwaniom i potrzebom i żeby wesprzeć akcję nie trzeba wcale nosić gotówki. Dla zwiększenia bezpieczeńctwa i komfortu Darczyńców, każdy może wesprzeć WOŚP podczas jednej z licznych aukcji prowadzonej wspólnie z portalem Allegro czy dokonać wpłaty w mBank Polska. Ale to nie wszystko - podczas Finałów można również dokonać bezpośredniej wpłaty darowizny za pomocą karty płatniczej. WOŚP, w tym również Sztab WOŚP Ząbki posiada #terminal_płatniczy, dzięki któremu nie trzeba martwić się o gotówkę - poprzez terminal można wesprzeć WOŚP, przekazać datek za przedmiot wylicytowany podczas jednej z licznych licytacji charytatynych organizowanych w dniu Finału. Sztab WOŚP Ząbki, wspólnie z licznymi sponosrami i partnerami przygotował szerg takich licytacji i mamy na prawdę wspaniałe przedmioty, które ucieszą każdego.

  Korzystamy z plików cookie tylko w stopniu niezbędnym do działania strony. Możesz je zablokować poprzez zmienę ustawień przeglądarki.
  Dowiedz się więcej wiem, zamknij