• Poniedziałek
  -2°C
  /
  -3°C
  Wilgotność: 0%
  Wiatr: 11 km/h
  Ogólne
 • Wtorek
  -2°C
  /
  -5°C
  Wilgotność: 0%
  Wiatr: 11 km/h
  Pochmurno
 • Środa
  -4°C
  /
  -7°C
  Wilgotność: 0%
  Wiatr: 14 km/h
  Pochmurno
 • Zaloguj
  21 styczeń 2019
  Nocelgi pod Warszawą
  Hotel FOTEX w Ząbkach

  Andrzej Potęga "Pierwiastek"
  polski gitarzysta basowy

  HYDRAULIK
  Usługi hydrauliczne. Pogotowie hydrauliczne 24H. Hydraulik. Ząbki, Warszawa.
  www.hydraulikzabki.pl

  Aktualności

  13
  styczeń


  2019-01-06
  Iwona Węgrowska zaśpiewa podczas ząbkowskiego finału WOŚP.


  Drodzy Przyjaciele,
  Mieszkańcy Ząbek,

  Poznaliście już prawie wszystkich artystów, którzy zagrają dla Was i całego Miasto Ząbki podczas 27. Finał WOŚP w Ząbkach- 5-lecie Sztabu GRAMY BEZ FOCHA.
  Ale na sam koniec zostawiliśmy prawdziwą "wisienkę na torcie".
  Na zakończenie imprezy, tuż przed Światełkiem_do_Nieba zaśpiewa Iwona Węgrowska Oficjalnie.
  Utalentowana, obdarzona niesamowitym głosem, z wieloma przebojami na koncie - Iwona Węgrowska Oficjalnie wraz z Sztab WOŚP Ząbki postanowiła zagrać dla każdego, kto odwiedzi Klub Tenisowy Rakietą Ząbki podczas 27. Finał WOŚP w Ząbkach- 5-lecie Sztabu GRAMY BEZ FOCHA w dniu 13 stycznia 2019 roku.

  Już nie możemy się doczekać występu Iwona Węgrowska Oficjalnie - gwiazdy wieczoru 27. Finał WOŚP w Ząbkach- 5-lecie Sztabu GRAMY BEZ FOCHA!!!
  Zapraszamy Was wszystkich bardzo serdecznie. Zabierzcie swoich bliskich, przyjaciół i znajomych na 27. Finał WOŚP w Ząbkach- 5-lecie Sztabu GRAMY BEZ FOCHA. Będzie się działo!!!

  Do zobaczenia

   

   


   


  Pozostałe wpisy

  2019-01-12
  Kilka informacji od Sztabu WOŚP Ząbki.
  Drodzy Przyjaciele, Mieszkańcy Ząbek, WOŚP gra już ponad ćwierć wieku i aż przyjemnie jest popatrzeć ile przez ten czas zrobiliśmy. To niesamowite jak wielke są serca wszystkich Darczyńców, którzy dzielili się nimi aby wspomóc nasz szczytny cel. Przez te wszystkie lata, tak jak nasze otoczenie, WOŚP również przeszedł wiele zmian i idzie nadal z duchem czasu i postępem. Ofiarność nas wszystkich to podstawa naszej działalności, która z roku na rok daje nam coraz to większe możliwości na zakup sprzętów służących ochronie zdrowia i życia. Idąc z duchem czasu WOŚP wychodzi na przeciw oczekiwaniom i potrzebom i żeby wesprzeć akcję nie trzeba wcale nosić gotówki. Dla zwiększenia bezpieczeńctwa i komfortu Darczyńców, każdy może wesprzeć WOŚP podczas jednej z licznych aukcji prowadzonej wspólnie z portalem Allegro czy dokonać wpłaty w mBank Polska. Ale to nie wszystko - podczas Finałów można również dokonać bezpośredniej wpłaty darowizny za pomocą karty płatniczej. WOŚP, w tym również Sztab WOŚP Ząbki posiada #terminal_płatniczy, dzięki któremu nie trzeba martwić się o gotówkę - poprzez terminal można wesprzeć WOŚP, przekazać datek za przedmiot wylicytowany podczas jednej z licznych licytacji charytatynych organizowanych w dniu Finału. Sztab WOŚP Ząbki, wspólnie z licznymi sponosrami i partnerami przygotował szerg takich licytacji i mamy na prawdę wspaniałe przedmioty, które ucieszą każdego.

  Korzystamy z plików cookie tylko w stopniu niezbędnym do działania strony. Możesz je zablokować poprzez zmienę ustawień przeglądarki.
  Dowiedz się więcej wiem, zamknij