Zaloguj
18 czerwiec 2019
Nocelgi - Warszawa, Ząbki
Noclegi pod Warszawą

Andrzej Potęga "Pierwiastek"
polski gitarzysta basowy

HYDRAULIK
Usługi hydrauliczne. Pogotowie hydrauliczne 24H. Hydraulik. Ząbki, Warszawa.
www.hydraulikzabki.pl

Aktualności

13
styczeń


2019-01-12
Kilka informacji od Sztabu WOŚP Ząbki.


Drodzy Przyjaciele,
Mieszkańcy Ząbek,

WOŚP gra już ponad ćwierć wieku i aż przyjemnie jest popatrzeć ile przez ten czas zrobiliśmy. To niesamowite jak wielke są serca wszystkich Darczyńców, którzy dzielili się nimi aby wspomóc nasz szczytny cel.
Przez te wszystkie lata, tak jak nasze otoczenie, WOŚP również przeszedł wiele zmian i idzie nadal z duchem czasu i postępem.
Ofiarność nas wszystkich to podstawa naszej działalności, która z roku na rok daje nam coraz to większe możliwości na zakup sprzętów służących ochronie zdrowia i życia.
Idąc z duchem czasu WOŚP wychodzi na przeciw oczekiwaniom i potrzebom i żeby wesprzeć akcję nie trzeba wcale nosić gotówki. Dla zwiększenia bezpieczeńctwa i komfortu Darczyńców, każdy może wesprzeć WOŚP podczas jednej z licznych aukcji prowadzonej wspólnie z portalem Allegro czy dokonać wpłaty w mBank Polska. Ale to nie wszystko - podczas Finałów można również dokonać bezpośredniej wpłaty darowizny za pomocą karty płatniczej. WOŚP, w tym również Sztab WOŚP Ząbki posiada #terminal_płatniczy, dzięki któremu nie trzeba martwić się o gotówkę - poprzez terminal można wesprzeć WOŚP, przekazać datek za przedmiot wylicytowany podczas jednej z licznych licytacji charytatynych organizowanych w dniu Finału.
Sztab WOŚP Ząbki, wspólnie z licznymi sponosrami i partnerami przygotował szerg takich licytacji i mamy na prawdę wspaniałe przedmioty, które ucieszą każdego.

W dniu 13 stycznia 2019 roku podczas 27. Finał WOŚP w Ząbkach- 5-lecie Sztabu GRAMY BEZ FOCHA na terenie Klub Tenisowy Rakietą Ząbki będzie można wylicytować między innymi:
- Egzemplarz Konstytucji RP z autografem Pana Aleksandra Kwaśniewskiego, Prezydnta Polski w latach 1995 - 2005;
- Niesamowite, niezwykle przydatne i wartościowe niespodzianki od Compensa Polska;
- Limitowane edycja koszulek, piłki z autografami sportowców oraz inne, cenne i wyjątkowe gadżety od MKS Ząbkovia Ząbki i MOSiR Ząbki;
- Książki z autografami takich znakomitości jak Pani Grażyna Szapołowska, Pani Prof. Joanna Senyszyn, Pana Prof. Marka Belki;
- Obiad i dzień z Burmistrz Miasto Ząbki, Panią Małgorzata Zyśk Burmistrz blisko ludzi;
- Vouchery na weekend z takimi samochodami jak Toyota Marki / Żerań, Audi Krotoski-Cichy Warszawa czy Volkswagen Krotoski-Cichy Warszawa;
- Voucher na spektakl i plaka z autografami od Teatr Capitol;
- Gadżety przekazane przez Polski Związek Tenisowy, w tym koszulka z podpisem m.in. Pana Łukasz Kubot;
- Weekend dla dwóch osób w Hotel Mercure Cieszyn;
- oraz liczne gadżety od naszych Partnerów!!!
Sztab WOŚP Ząbki najserdeczniej zaprasza wszystkich Mieszkańców Miasto Ząbki, zabierzcie swoich bliskich, rodziny, przyjaciół i widzimy się już 13 stycznia 2019 w Klub Tenisowy Rakietą Ząbki podczas 27. Finał WOŚP w Ząbkach- 5-lecie Sztabu GRAMY BEZ FOCHA!!!
Do zobaczenia!!!

SIEMA!!!


 


Pozostałe wpisy


Korzystamy z plików cookie tylko w stopniu niezbędnym do działania strony. Możesz je zablokować poprzez zmienę ustawień przeglądarki.
Dowiedz się więcej wiem, zamknij