Zaloguj
18 lipiec 2019
Nocelgi - Warszawa, Ząbki
Noclegi pod Warszawą

Andrzej Potęga "Pierwiastek"
polski gitarzysta basowy

HYDRAULIK
Usługi hydrauliczne. Pogotowie hydrauliczne 24H. Hydraulik. Ząbki, Warszawa.
www.hydraulikzabki.pl

Aktualności

9
kwiecień


2019-04-05
Bezpłatne warsztaty dla ósmoklasistów
– sprawdź swoją wiedzę z matematyki.

Serdecznie zapraszamy wszystkich ósmoklasistów na bezpłatne warsztaty z matematyki. To jedyna w swoim rodzaju szansa na sprawdzenie matematycznych umiejętności przed zbliżającym się egzaminem ósmoklasisty. Zajęcia poprowadzą eksperci Studio Nauczania MathRiders Ząbki. Wydarzenie odbędzie się 9 kwietnia 2019 roku, w godzinach 19.00-21.00.

 

Uczestnicy warsztatów będą mieli okazję powtórzyć materiał przed kwietniowym egzaminem oraz rozwinąć matematyczne umiejętności pod okiem doświadczonych ekspertów MathRiders, specjalizujących się w skutecznej nauce matematyki. Ósmoklasiści rozwiążą specjalnie przygotowane arkusze z zadaniami. Omówią metody ich rozwiązywania oraz otrzymają porady w kwestii zadań, z którymi mają problemy.

16 kwietnia uczniowie po raz pierwszy przystąpią do egzaminu ósmoklasisty. To dla uczniów szkół podstawowych najważniejszy jak dotąd sprawdzian wiedzy. Od jego wyników zależy dostanie się do wymarzonej szkoły średniej.

Wspieramy uczniów na każdym etapie ich nauki, w szczególności podczas ważnych egzaminów końcowych, takich jak egzamin ósmoklasisty. Podczas warsztatów staramy się indywiduwalnie podchodzić do potrzeb każdego z uczestników zajęć, zgodnie z metodą nauki matematyki MathRiders. Nasi eksperci wytłumaczą skomplikowane zadania i zwrócą uwagę na najczęściej popełniane błędy. Mamy nadzieję, że ich wsparcie przełoży się na jak najlepsze wyniki uczniów na kwietniowym egzaminie i ułatwi dostanie się do wymarzonej szkoły – tłumaczy Małgorzata Grymuza, ekspert MathRiders Polska.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc obowiązują wcześniejsze zapisy: email: studio.zabki@mathriders.com oraz tel. 693 397 088.

Ks. I. Skorupki 41, 05-091 Ząbki

MathRiders to międzynarodowy program edukacji matematycznej, będący jednym z systemów franczyzowych wchodzących w skład grupy Helen Doron. Konsorcjum od ponad 25 lat dostarcza nowoczesnych rozwiązań edukacyjnych dzieciom na całym świecie. Zajęcia MathRiders prowadzone są na świecie od ponad 10 lat, z czego w Polsce od 2009 r. Aktualnie na terenie całego kraju znajduje się prawie 40 placówek, a ich liczba stale rośnie. 

 


 


Pozostałe wpisy


Korzystamy z plików cookie tylko w stopniu niezbędnym do działania strony. Możesz je zablokować poprzez zmienę ustawień przeglądarki.
Dowiedz się więcej wiem, zamknij