• Wtorek
  18°C
  /
  10°C
  Wilgotność: 0%
  Wiatr: 36 km/h
  Pogodnie
 • Środa
  20°C
  /
  11°C
  Wilgotność: 0%
  Wiatr: 29 km/h
  Pochmurno
 • Czwartek
  24°C
  /
  13°C
  Wilgotność: 0%
  Wiatr: 22 km/h
  Pochmurno
 • Zaloguj
  23 kwiecień 2019
  Nocelgi pod Warszawą
  Hotel FOTEX w Ząbkach

  Andrzej Potęga "Pierwiastek"
  polski gitarzysta basowy

  HYDRAULIK
  Usługi hydrauliczne. Pogotowie hydrauliczne 24H. Hydraulik. Ząbki, Warszawa.
  www.hydraulikzabki.pl

  Aktualności

  13
  kwiecień


  2019-04-11
  Udekoruj pisanki, stwórz swoją palmę oraz przygotuj życzenia.
  WSTĘP WOLNY!

  Już niedługo Wielkanoc. Najwyższy czas, aby pomyśleć o dekoracji stołu i wysłaniu kartek z życzeniami do przyjaciół i rodziny.

  Zapraszamy do własnoręcznego wykonania świątecznej palmy czy pisanki w warszawskim stoisku wielkanocnym. Będzie one czynne w weekend, 13-14 kwietnia, w godz. 12.00-19.00 na Krakowskim Przedmieściu nad trasą W-Z.
  Na miejscu dostępne będą materiały do przygotowania ozdób oraz wiosenno-świąteczne inspiracje.

  Zachęcamy także do wysłania życzeń do rodziny, przyjaciół i znajomych. Wierzymy, że pisanie kartek to sztuka, którą warto przypomnieć. Własne, nawet najprostsze słowa pokażą adresatom, że ciepło o nich myślimy.  Do wszystkich życzeń dołączy się Warszawa, bowiem specjalnie przygotowane kartki pokażą stolicę w świątecznej, wiosennej odsłonie. Na miejscu przybijemy specjalny stempelek i kartka będzie gotowa do wysłania. Jedna osoba będzie mogła wysłać bezpłatnie trzy kartki.

  A wszystkich najmłodszych zapraszamy na spotkanie z wielkanocnym Zajączkiem. W specjalnie udekorowanej części namiotu odbywać się będą warsztaty robienia świątecznych dekoracji. W twórczych warsztatach dzieciom pomogą animatorzy. Na koniec będzie można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie, które wydrukujemy na miejscu.

   

  Źródło: UM Warszawa


   


  Pozostałe wpisy


  Korzystamy z plików cookie tylko w stopniu niezbędnym do działania strony. Możesz je zablokować poprzez zmienę ustawień przeglądarki.
  Dowiedz się więcej wiem, zamknij