Zaloguj
18 lipiec 2019
Nocelgi - Warszawa, Ząbki
Noclegi pod Warszawą

Andrzej Potęga "Pierwiastek"
polski gitarzysta basowy

HYDRAULIK
Usługi hydrauliczne. Pogotowie hydrauliczne 24H. Hydraulik. Ząbki, Warszawa.
www.hydraulikzabki.pl

Aktualności

13
kwiecień


2019-04-11
Udekoruj pisanki, stwórz swoją palmę oraz przygotuj życzenia.
WSTĘP WOLNY!

Już niedługo Wielkanoc. Najwyższy czas, aby pomyśleć o dekoracji stołu i wysłaniu kartek z życzeniami do przyjaciół i rodziny.

Zapraszamy do własnoręcznego wykonania świątecznej palmy czy pisanki w warszawskim stoisku wielkanocnym. Będzie one czynne w weekend, 13-14 kwietnia, w godz. 12.00-19.00 na Krakowskim Przedmieściu nad trasą W-Z.
Na miejscu dostępne będą materiały do przygotowania ozdób oraz wiosenno-świąteczne inspiracje.

Zachęcamy także do wysłania życzeń do rodziny, przyjaciół i znajomych. Wierzymy, że pisanie kartek to sztuka, którą warto przypomnieć. Własne, nawet najprostsze słowa pokażą adresatom, że ciepło o nich myślimy.  Do wszystkich życzeń dołączy się Warszawa, bowiem specjalnie przygotowane kartki pokażą stolicę w świątecznej, wiosennej odsłonie. Na miejscu przybijemy specjalny stempelek i kartka będzie gotowa do wysłania. Jedna osoba będzie mogła wysłać bezpłatnie trzy kartki.

A wszystkich najmłodszych zapraszamy na spotkanie z wielkanocnym Zajączkiem. W specjalnie udekorowanej części namiotu odbywać się będą warsztaty robienia świątecznych dekoracji. W twórczych warsztatach dzieciom pomogą animatorzy. Na koniec będzie można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie, które wydrukujemy na miejscu.

 

Źródło: UM Warszawa


 


Pozostałe wpisy


Korzystamy z plików cookie tylko w stopniu niezbędnym do działania strony. Możesz je zablokować poprzez zmienę ustawień przeglądarki.
Dowiedz się więcej wiem, zamknij