Zaloguj
10 lipca 2020

Aktualności2019-08-06
AKTUALIZACJA 6.08: Rozbudowa ulicy Łodygowej
– uruchomienie stałych lokalizacji przystanków.

W związku z kolejnym etapem przebudowy ulicy Łodygowej i przełożeniem ruchu na jezdnie główne (pomiędzy granicą miasta w ulicą Wyspową) od dnia 7.08.2019 r. od około godz. 21:00 wprowadza się następujące zmiany:

  1. Przywraca się stałą lokalizację przystanku LEWINOWSKA 01 jako LEWINÓW 01. Jednocześnie likwidacji ulega przystanek zastępczy LEWINOWSKA 51.
  2. W nowej lokalizacji uruchomiony zostaje przystanek LEWINOWSKA 02. Nowa lokalizacja przystanku to ul. Łodygowa za skrzyżowaniem z ul. Mechaników (w kierunku wschodnim). Jednocześnie likwidacji ulega przystanek zastępczy LEWINOWSKA 52.
  3. W nowej lokalizacji uruchomiony zostaje przystanek KLAMROWA 01. Nowa lokalizacja przystanku to ul. Łodygowa około 170 metrów za skrzyżowaniem z ul. Klamrową (w kierunku zachodnim). Jednocześnie likwidacji ulega przystanek zastępczy KLAMROWA 51.
  4. W nowej lokalizacji uruchomiony zostaje przystanek KLAMROWA 02. Nowa lokalizacja przystanku to ul. Łodygowa przed skrzyżowaniem z ul. Klamrową (w kierunku wschodnim). Jednocześnie likwidacji ulega przystanek zastępczy KLAMROWA 52.

 


Pozostałe wpisy


Korzystamy z plików cookie tylko w stopniu niezbędnym do działania strony. Możesz je zablokować poprzez zmienę ustawień przeglądarki.
Dowiedz się więcej wiem, zamknij