Zaloguj
25 listopada 2020

Aktualności2020-09-30
Nabór do Młodzieżowego Studia Teatralnego!
5 października 2020, poniedziałek, godz. 18.45.

Zapraszamy młodzież licealną na zajęcia Młodzieżowego Studia Teatralnego! 

Lubisz teatr? Jesteś otwarty na eksperymenty?

Chcesz poznać nowych ludzi, którzy tak jak ty szukają dla siebie przestrzeni na twórcze szaleństwo?

A może pragniesz wyrazić to, co w tobie niewyrażalne?

Zapraszamy Cię do Młodzieżowego Studia Teatralnego!

Przyjdź 5 października 2020 – pogadamy, poznamy się, pobiegamy po scenie i zobaczymy co nam w duszy gra. Nie potrzebujesz żadnych super umiejętności, żeby zacząć – liczą się dobre chęci i zaangażowanie.

Do zobaczenia!

Magdalena Mróz - absolwentka Wiedzy o Teatrze UAM oraz kursu dla instruktorów teatralnych w Teatrze Ochoty, tancerka flamenco. Pracuje jako Specjalistka ds. programowo-literackich i produkcji teatralnej w Teatrze Polskim im. Arnolda Szyfmana w Warszawie, gdzie zajmuje się przede wszystkim opieką literacką i organizacyjną nad różnego rodzaju przedsięwzięciami jak również wsparciem artystycznym przy ich realizacji na scenie. Wcześniej pracowała w warszawskim Teatrze Ateneum oraz Instytucie im. Jerzego Grotowskiego we Wrocławiu, gdzie zdobyła doświadczenie jako praktyk teatru. Prowadziła zajęcia teatralne dla dzieci, młodzieży i dorosłych, m.in. w Zespole Szkół nr 69 w Warszawie, w Teatrze Ochoty, w Instytucie im. Jerzego Grotowskiego oraz w ramach akcji „Lato w Teatrze” Instytutu Teatralnego we współpracy ze Stowarzyszeniem Kolektyw Kobietostan. W głównym obszarze jej zainteresowań jest praca teatralna metodą pedagogiki teatru z osobami zagrożonymi wykluczeniem społecznym oraz praca z młodzieżą, będąca wynikiem twórczego spotkania, nastawiona na zespołowość, współdziałanie i współtworzenie.

Więcej: https://zacisze.waw.pl/pl/mlodziezowe-studio-teatralne2020

 

 

DOM KULTURY „ZACISZE” W DZIELNICY TARGÓWEK M.ST.WARSZAWY
ul. Blokowa 1, 03-641 Warszawa
tel. 22 679 84 69, fax 22 743 87 10

www.zacisze.waw.pl

pr@zacisze.waw.pl

sekretariat@zacisze.waw.pl

 


 


Pozostałe wpisy


Korzystamy z plików cookie tylko w stopniu niezbędnym do działania strony. Możesz je zablokować poprzez zmienę ustawień przeglądarki.
Dowiedz się więcej wiem, zamknij