Zaloguj
24 listopada 2020

Aktualności

30
październik


2020-10-23
Organizacja ruchu przy ząbkowskich cmentarzach.
W dniu 1.XI przejazd liniami Ząbki-1 i Ząbki-3 jest bezpłatny.

W związku ze dniem Wszystkich Świętych od 30 października (piątek) do 2 listopada 2020r. (poniedziałek) w rejonie cmentarza przy ul. Piłsudskiego zostanie wdrożona czasowa organizacja ruchu drogowego.

Ulicą Andersena między ul. Piłsudskiego, a ul. Ułańską będzie odbywał się ruch jednokierunkowy w kierunku do ul. Ułańskiej.

Na fragmencie ul. Andersena pomiędzy ul. Ułańską, a ul. Reymonta samochody będą mogły jechać w obu kierunkach.

Ulice Obrońców , Jesienna i fragment ul. gen. J. Rommla pomiędzy ul. Obrońców i ul. Jesienną będą jednokierunkowe.

Ulicą Obrońców będzie można dojechać w rejon cmentarza od strony ul. Szwoleżerów. Jadący ul. Szwoleżerów nie będzie można skręcić w ul. Jesienną.

Prosimy o zwracanie uwagi na nowe oznakowanie.

Teren Miasteczka Ruchu Drogowego przy ul Tęczowej ponownie będzie zamieniony w parking.  Parking będzie dostępny w dniu 1.XI w godzinach od 7:00 – 19:00.

W tym roku oprócz nowej, równej nawierzchni ul. Andersena dla odwiedzających Cmentarz Południowy Miasto Ząbki przygotowało dodatkowe, utwardzone miejsca parkingowe na około 50 samochodów.

Osoby korzystające z cmentarza północnego będą mogły dotrzeć do niego, nową, wyremontowaną drogą oraz korzystać z dodatkowych utwardzonych miejsc postojowych.

Zachęcamy do dojazdów w rejon cmentarzy komunikacją publiczną.

W dniu 1.XI przejazd liniami Ząbki-1 i Ząbki-3 jest bezpłatny.


 


Pozostałe wpisy


Korzystamy z plików cookie tylko w stopniu niezbędnym do działania strony. Możesz je zablokować poprzez zmienę ustawień przeglądarki.
Dowiedz się więcej wiem, zamknij