Zaloguj
5 czerwca 2020

Aktualności2013-07-03
Maili Einsteini nominowani do Słoneczników 2013!
DK Zacisze

Drodzy Państwo, z wielką radością donosimy, że Klub Małych Einsteinów został nominowany w konkursie SŁONECZNIKI 2013 w kategorii PRZYRODA organizowanym przez portal Czasdzieci.pl. To miłe wyróżnienie zwłaszcza, że to Rodzice zgłaszali propozycje najciekawszych inicjatyw i działań kierowanych do ich dzieci.
Dziękujemy Ewelinie Romanowskiej, która prowadzi Klub Małych Einsteinów i wprowadza nasze małe pociechy w zawiły, aczkolwiek bardzo interesujący świat nauki. Na najlepszą Inicjatywę dla dzieci w Warszawie mogą Państwo głosować do 31 lipca 2013 i walczyć o Nagrodę Rodziców. Lista nominowanych i ankieta głosowania dostępna na stronach: http://sloneczniki.czasdzieci.pl/ankieta-warszawa-2013.phpKilka tematów spotkań Klubu Małych Einsteinów:

Kwasy i zasady: http://www.zacisze.waw.pl/pl/artykul/1759

Ciśnienie wody i powietrza: http://www.zacisze.waw.pl/pl/artykul/1636

Ciecze: http://www.zacisze.waw.pl/pl/artykul/1572

Na każdych zajęciach dzieci wykonują własnoręcznie eksperymenty, których efekty mogą zabrać do domu, a zdobytą wiedzę wykorzystać w przyszłości. Zajęcia pobudzają ciekawość dziecka, zachęcają do przeprowadzania własnych badań naukowych, a przede wszystkim kształtują zamiłowanie do nauki i poznawania nowych rzeczy.

SŁONECZNIKI odbywają się już po raz trzeci – drugi raz w Warszawie i trzeci w Krakowie. Spotkały się z pozytywnym odbiorem ze strony Organizatorów kultury i edukacji oraz Rodziców. Konkurs ma na celu wyłonienie najwartościowszych według Rodziców inicjatyw. Bowiem Rodzice, jako osoby najbliższe dzieciom, najlepiej wiedzą, jak bawiły się ich dzieci na danych zajęciach i co wyniosły z nich wartościowego.

 


Pozostałe wpisy


Korzystamy z plików cookie tylko w stopniu niezbędnym do działania strony. Możesz je zablokować poprzez zmienę ustawień przeglądarki.
Dowiedz się więcej wiem, zamknij