• Środa
  19°C
  /
  14°C
  Wilgotność: 0%
  Wiatr: 21 km/h
  Ogólne
 • Czwartek
  18°C
  /
  14°C
  Wilgotność: 0%
  Wiatr: 28 km/h
  Ogólne
 • Piątek
  19°C
  /
  12°C
  Wilgotność: 0%
  Wiatr: 22 km/h
  Ogólne
 • Zaloguj
  22 maj 2019
  Nocelgi pod Warszawą
  Hotel FOTEX w Ząbkach

  Andrzej Potęga "Pierwiastek"
  polski gitarzysta basowy

  HYDRAULIK
  Usługi hydrauliczne. Pogotowie hydrauliczne 24H. Hydraulik. Ząbki, Warszawa.
  www.hydraulikzabki.pl

  Felietony  2017-09-07
  Osiedle Gama – rabat 500 zł za każdy metr kwadratowy
  wybranych mieszkań 3 pokojowych.

  Osiedle Gama zrealizowane przez Unidevelopment S.A. przy ulicy Kondratowicza 37 na warszawskim Targówku wyróżnia się nowoczesnym stylem i funkcjonalnością. Teraz, dzięki wprowadzonej promocji, klienci mogą kupić 3 pokojowe mieszkania w tej szczególnie atrakcyjnie zlokalizowanej inwestycji – zaledwie 150 m od planowanej stacji II linii metra „Kondratowicza” – z rabatem 500 zł za każdy metr kwadratowy.

  Budowa osiedla rozpoczęła się w listopadzie 2015, a zakończyła pod koniec 2016 roku. W budynku znajduje się łącznie 127 mieszkań o metrażach od 30 do 94 metrów kwadratowych oraz ponad 4000 tys. metrów kwadratowych powierzchni przeznaczonej na lokale handlowo-usługowe. Do dyspozycji mieszkańców jest pięknie zagospodarowane patio, reprezentacyjne lobby, parking podziemny oraz miejsce do przechowywania i serwisowania rowerów. 

   

  Przede wszystkim bezpieczeństwo

  Bezpieczeństwo mieszkańcom Osiedla Gama zapewnia całodobowa ochrona, monitoring i videodomofony. Dodatkowym atutem inwestycji jest bezpieczny garaż i specjalnie wyznaczone miejsca do przechowywania rowerów. 

   

  Dogodna lokalizacja 

  Osiedle Gama ulokowane jest w sercu warszawskiego Targówka. Gwarantuje to wygodny dostęp do wielu usług, a dzięki bliskości węzłów komunikacji miejskiej, możliwość szybkiego przedostania się do innych części stolicy. W pobliżu inwestycji znajduje się kilkanaście linii autobusowych i tramwajowych, a w przyszłości przebiegać będzie II linia metra. W okolicy znajdują się najważniejsze punkty handlowo-usługowe: sklepy spożywcze, bazarki, banki  a także park, szpital, ratusz, posterunek policji, szkoła oraz oddział pocztowy.

   

  Wyjątkowy design i atrakcyjna oferta

  Za projekt osiedla odpowiada znana pracownia JEMS Architekci. Projektanci przyłożyli dużą wagę nawet do najmniejszych szczegółów inwestycji. Wejście do budynku prowadzi przez reprezentacyjne lobby. Przestronne i funkcjonalne układy wnętrz pozwalają na wygodną aranżację. Unikatowa, bo aż 2,70 metra, wysokość mieszkań oraz duże okna sprawiają, że lokale są jasne i przestrzenne. Wszystkich zainteresowanych ofertą zapraszamy do Biura Sprzedaży Osiedla Gama, znajdującego się bezpośrednio na terenie inwestycji przy ulicy Kondratowicza 37.

   

  Unidevelopment S.A. jest deweloperem o wieloletnim doświadczeniu i ugruntowanej pozycji na rynku budownictwa mieszkaniowego Warszawy i Poznania. Firma posiada również doświadczenie w realizacji powierzchni komercyjnych. Unidevelopment należy do notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie Grupy Unibep. Jest także członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich oraz Polskiego Stowarzyszenia Budownictwa Ekologicznego.

   

  Osiedle Gama (www.osiedlegama.pl) 

   Unidevelopment S.A.

   

  Artykuł sponsorowany


   


  Pozostałe wpisy

  ilość wszystkich aktualności: 106

  4321

  Korzystamy z plików cookie tylko w stopniu niezbędnym do działania strony. Możesz je zablokować poprzez zmienę ustawień przeglądarki.
  Dowiedz się więcej wiem, zamknij