• Wtorek
  27°C
  /
  18°C
  Wilgotność: 0%
  Wiatr: 18 km/h
  Pochmurno
 • Środa
  27°C
  /
  18°C
  Wilgotność: 0%
  Wiatr: 14 km/h
  Przelotny deszcz
 • Czwartek
  30°C
  /
  15°C
  Wilgotność: 0%
  Wiatr: 25 km/h
  Pochmurno
 • Zaloguj
  19 czerwiec 2018
  Nocelgi pod Warszawą
  Hotel FOTEX w Ząbkach

  Andrzej Potęga "Pierwiastek"
  polski gitarzysta basowy

  HYDRAULIK
  Usługi hydrauliczne. Pogotowie hydrauliczne 24H. Hydraulik. Ząbki, Warszawa.
  www.hydraulikzabki.pl

  Rozrywka i Kultura

  5
  sierpień


  2017-08-03
  Weekend atrakcji w Parku Miejskim w Markach.
  WSTĘP WOLNY!

  Zapraszamy do parku miejskiego w Markach w sobotę i niedzielę od godziny 14:00 na kolejną odsłonę akcji "Na weekend zostaję z rodziną w Markach". Przez cały weekend czeka na Was zabawa z bańkami, malowanie buziek, sportowe atrakcje, a w strefie relaksu kawa od Tchibo i coś słodkiego od Piekarni Szwajcarskiej.
  W sobotę 5 sierpnia nie zapomnijcie wziąć nieco może nudnych t-shirtów, mogą być inne płócienne czy bawełniane rzeczy. Pod czujnym okiem prowadzących dacie im nowe, kolorowe życie.

  W niedzielę coś, co po raz pierwszy pojawi się w Markach – car escape! Znacie zabawę w room escape? Tak – to wspaniale, wersja kompaktowa w mareckim parku. Jeśli nie to tym bardziej zapraszamy po porcję dobrej zabawy. Może uda się Wam rozwiązać zagadki i wydostać ze stylizowanego na grobowiec faraona auta. Po szczegóły zabawy Room Escape zapraszamy do filmiku. Dla młodszych i starszych kreatywnie i wesoło - warsztaty rzeźbiarstwa z gliny.
  Będzie też artystycznie – w ramach Mareckiego Budżetu Obywatelskiego od 16:00 na scenie będzie królować Bum Bum Orkestar. BUM BUM nazywa swój styl „eklektycznym”.Będzie odważnie, w bałkańsko-klezmersko-polskich rytmach.
  https://www.youtube.com/watch?v=fOCjOeoZkeE


   


  Pozostałe wpisy


  Korzystamy z plików cookie tylko w stopniu niezbędnym do działania strony. Możesz je zablokować poprzez zmienę ustawień przeglądarki.
  Dowiedz się więcej wiem, zamknij