• Poniedziałek
  18°C
  /
  6°C
  Wilgotność: 0%
  Wiatr: 25 km/h
  Pochmurno
 • Wtorek
  18°C
  /
  10°C
  Wilgotność: 0%
  Wiatr: 36 km/h
  Pogodnie
 • Środa
  20°C
  /
  11°C
  Wilgotność: 0%
  Wiatr: 29 km/h
  Pochmurno
 • Zaloguj
  22 kwiecień 2019
  Nocelgi pod Warszawą
  Hotel FOTEX w Ząbkach

  Andrzej Potęga "Pierwiastek"
  polski gitarzysta basowy

  HYDRAULIK
  Usługi hydrauliczne. Pogotowie hydrauliczne 24H. Hydraulik. Ząbki, Warszawa.
  www.hydraulikzabki.pl

  Rozrywka i Kultura

  17
  luty


  2018-02-13
  Zaproszenie na wernisaż i koncert w MOK Ząbki.
  WSTĘP WOLNY!

  Lech Niepiekło
  Z wykształcenia elektronik i prawnik. Z zawodu inżynier. Z zamiłowania malarz, rysownik i historyk. Uprawia malarstwo sztalugowe od 25 lat. Sporo wystaw indywidualnych, zbiorowych jeszcze więcej. Trafiały się też nagrody na konkursach krajowych i międzynarodowych. Wystawa „REMANENT” jest trzecią wystawą indywidualną w MOK w Ząbkach. Omne trinum perfectum. Obecna wystawa prezentuje prace, które nie należą do cykli tematycznych prezentowanych przez autora na wystawach indywidualnych („Polskie drogi”, „Samba”, „Barwy ziemi”). Są to obrazy, które nie były dotychczas wystawiane, lub wystawiane raz i to dawno. Jest też kilka obrazów z pierwszej wystawy indywidualnej w MOK Ząbki z 2002 roku.

  Basia Wnuk
  Optymistka, śpiewająca blogerka, z zamiłowania początkujący grafik. Swoją śpiewną drogę rozpoczęła pod okiem Agnieszki Hekiert w Akademii Jazzu, przez kolejne lata porywała dźwiękami publiczność w energetycznym chórze jazzowo-rozrywkowym Jazz City Choir, aby w ostateczności pofrunąć w rejony indywidualnej nauki śpiewu. Podczas recitalu „NIEBO” zaprezentuje swoje własne promienne kompozycje i ma nadzieję, że dzięki nim publiczność poczuje się jak w niebie.

   

  17 lutego o godz. 17.00

  Ul. Słowackiego 21 trybuna

   


   


  Pozostałe wpisy


  Korzystamy z plików cookie tylko w stopniu niezbędnym do działania strony. Możesz je zablokować poprzez zmienę ustawień przeglądarki.
  Dowiedz się więcej wiem, zamknij