• Poniedziałek
  0°C
  /
  -3°C
  Wilgotność: 0%
  Wiatr: 7 km/h
  Pochmurno
 • Wtorek
  -1°C
  /
  -4°C
  Wilgotność: 0%
  Wiatr: 11 km/h
  Pochmurno
 • Środa
  -1°C
  /
  -5°C
  Wilgotność: 0%
  Wiatr: 18 km/h
  Pogodnie
 • Zaloguj
  17 grudzień 2018
  Nocelgi pod Warszawą
  Hotel FOTEX w Ząbkach

  Andrzej Potęga "Pierwiastek"
  polski gitarzysta basowy

  HYDRAULIK
  Usługi hydrauliczne. Pogotowie hydrauliczne 24H. Hydraulik. Ząbki, Warszawa.
  www.hydraulikzabki.pl

  Rozrywka i Kultura  2018-09-05
  Aktywne wakacje karateków z Ząbek.


  Wakacje 2018 roku minęły karatekom z Ząbek szybko, ale bardzo aktywnie. Młodzi sportowcy, którzy na co dzień trenują w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji oraz Szkole Podstawowej nr 1, intensywnie ćwiczyli na czterech obozach sportowych. Wszystkie wyjazdy były połączone z mocnymi treningami przed trudnym sezonem startowym, gdzie najlepsi zawodnicy KSW KYOKUSHIN będą brali udział w Mistrzostwach Polski, Pucharze Europy oraz prestiżowej Gali KYOKUSHIN CUP 6 - 22 września w Ząbkach.

   

  Na początku lata odbył się obóz rekreacyjny w Serwach, w którym uczestniczyli już 5-letni młodzi wojownicy. Doskonała baza sportowa w przyjaznym mazurskim klimacie dała wiele sposobności do aktywnego wypoczynku. Wyjazd podsumowały rozrywki Mini Mundialu połączone z kibicowaniem profesjonalnym piłkarzom podczas decydujących meczy Pucharu Świata oraz pamiątkowe koszulki reprezentacji Polski, które uczestnicy otrzymali ostatniego dnia. Dla starszych zawodników odbył się sierpniowy obóz w Karkonoszach, a rekompensatą i regeneracją po wytężonych wędrówkach były niesamowite widoki oraz niezapomniane rodzinne ogniska.

  Pod koniec lata przyszli mistrzowie spędzili czas na Letniej Akademii Karate w Szkole Podstawowej nr 1 oraz nabieraniu sił podczas kąpieli na ząbkowskim basenie i rekreacji na kręgielni. Następnie odbyło się zgrupowanie kadry Mazowsza w Okunince, w którym wzięli udział nagrodzeni ząbkowscy młodzicy z najwyższymi sukcesami sportowymi w Okręgowym Związku Karate. Bardzo cieszy olbrzymia frekwencja podczas wakacyjnych aktywności Klubu Sportów Walki KYOKUSHIN, a początek treningów w Ząbkach już 10 września.

  Więcej informacji i zdjęcia na www.kswkyokushin.pl

   Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ząbkach, ul. Słowackiego 21

   Poniedziałki, Środy - dzieci od 4 roku życia: 17.15 – 18.15

   Film z młodymi karatekami z Ząbek

   

   


   


  Pozostałe wpisy


  Korzystamy z plików cookie tylko w stopniu niezbędnym do działania strony. Możesz je zablokować poprzez zmienę ustawień przeglądarki.
  Dowiedz się więcej wiem, zamknij