• Środa
  9°C
  /
  2°C
  Wilgotność: 0%
  Wiatr: 14 km/h
  Pogodnie
 • Czwartek
  11°C
  /
  7°C
  Wilgotność: 0%
  Wiatr: 14 km/h
  Przelotny deszcz
 • Piątek
  14°C
  /
  8°C
  Wilgotność: 0%
  Wiatr: 18 km/h
  Przelotny deszcz
 • Zaloguj
  20 marzec 2019
  Nocelgi pod Warszawą
  Hotel FOTEX w Ząbkach

  Andrzej Potęga "Pierwiastek"
  polski gitarzysta basowy

  HYDRAULIK
  Usługi hydrauliczne. Pogotowie hydrauliczne 24H. Hydraulik. Ząbki, Warszawa.
  www.hydraulikzabki.pl

  Rozrywka i Kultura

  13
  styczeń


  2019-01-05
  Orla Cafe, Księgarnia Orla oraz GRAPLA
  zagrają wspólnie z WOŚP Ząbki.

  Drodzy Przyjaciele,
  Mieszkańcy Ząbek,

  Sztab WOŚP Ząbki szykuje mnóstwo atrakcji na zbliżający się 27. Finał WOŚP w Ząbkach- 5-lecie Sztabu GRAMY BEZ FOCHA tak, żeby każdy kto odwiedzi Klub Tenisowy Rakietą Ząbki w dniu 13 stycznia 2019 roku znalazł coś dla siebie.
  Sztab WOŚP Ząbki wspólnie z Orla Cafe, Księgarnia Orla oraz GRAPLA organizuje wspaniałe wydarzenie dla najmłodszych i tych trochę starszych również - Orla Gra! z 27. Finał WOŚP 2019 w Ząbkach! - Strefa Gier!
  Każdy z odwiedzających będzie mógł uczyć się bawiąc i bawiąc uczyć, wybierając jedną z wielu gier planszowych dostępnych podczas 27. Finał WOŚP w Ząbkach- 5-lecie Sztabu GRAMY BEZ FOCHA w super strefie rozrywki Orla Gra! z 27. Finał WOŚP 2019 w Ząbkach! - Strefa Gier.

  Orla Cafe, Księgarnia Orla oraz GRAPLA z całego serca dziękujemy za wsparcie i już nie możemy się doczekać wspólnej gry - zarówno tej dla WOŚP jak i jednej z tych planszowych.
  Kochani Przyjaciele, mieszkańcy Miasto Ząbki- zabierzcie swoich bliskich i przyjaciół na 27. Finał WOŚP w Ząbkach- 5-lecie Sztabu GRAMY BEZ FOCHA i zagrajmy wspólnie dla WOŚP!!! Zagrajmy razem z Orla Gra! z 27. Finał WOŚP 2019 w Ząbkach! - Strefa Gier!!!
  Będzie mnóstwo atrakcji, gwarantujemy, że będzie to niesamowite wydarzenie.

   


   


  Pozostałe wpisy


  Korzystamy z plików cookie tylko w stopniu niezbędnym do działania strony. Możesz je zablokować poprzez zmienę ustawień przeglądarki.
  Dowiedz się więcej wiem, zamknij