Zaloguj
20 czerwiec 2019
Nocelgi - Warszawa, Ząbki
Noclegi pod Warszawą

Andrzej Potęga "Pierwiastek"
polski gitarzysta basowy

HYDRAULIK
Usługi hydrauliczne. Pogotowie hydrauliczne 24H. Hydraulik. Ząbki, Warszawa.
www.hydraulikzabki.pl

Rozrywka i Kultura

13
styczeń


2019-01-05
Orla Cafe, Księgarnia Orla oraz GRAPLA
zagrają wspólnie z WOŚP Ząbki.

Drodzy Przyjaciele,
Mieszkańcy Ząbek,

Sztab WOŚP Ząbki szykuje mnóstwo atrakcji na zbliżający się 27. Finał WOŚP w Ząbkach- 5-lecie Sztabu GRAMY BEZ FOCHA tak, żeby każdy kto odwiedzi Klub Tenisowy Rakietą Ząbki w dniu 13 stycznia 2019 roku znalazł coś dla siebie.
Sztab WOŚP Ząbki wspólnie z Orla Cafe, Księgarnia Orla oraz GRAPLA organizuje wspaniałe wydarzenie dla najmłodszych i tych trochę starszych również - Orla Gra! z 27. Finał WOŚP 2019 w Ząbkach! - Strefa Gier!
Każdy z odwiedzających będzie mógł uczyć się bawiąc i bawiąc uczyć, wybierając jedną z wielu gier planszowych dostępnych podczas 27. Finał WOŚP w Ząbkach- 5-lecie Sztabu GRAMY BEZ FOCHA w super strefie rozrywki Orla Gra! z 27. Finał WOŚP 2019 w Ząbkach! - Strefa Gier.

Orla Cafe, Księgarnia Orla oraz GRAPLA z całego serca dziękujemy za wsparcie i już nie możemy się doczekać wspólnej gry - zarówno tej dla WOŚP jak i jednej z tych planszowych.
Kochani Przyjaciele, mieszkańcy Miasto Ząbki- zabierzcie swoich bliskich i przyjaciół na 27. Finał WOŚP w Ząbkach- 5-lecie Sztabu GRAMY BEZ FOCHA i zagrajmy wspólnie dla WOŚP!!! Zagrajmy razem z Orla Gra! z 27. Finał WOŚP 2019 w Ząbkach! - Strefa Gier!!!
Będzie mnóstwo atrakcji, gwarantujemy, że będzie to niesamowite wydarzenie.

 


 


Pozostałe wpisy


Korzystamy z plików cookie tylko w stopniu niezbędnym do działania strony. Możesz je zablokować poprzez zmienę ustawień przeglądarki.
Dowiedz się więcej wiem, zamknij