Zaloguj
20 czerwiec 2019
Nocelgi - Warszawa, Ząbki
Noclegi pod Warszawą

Andrzej Potęga "Pierwiastek"
polski gitarzysta basowy

HYDRAULIK
Usługi hydrauliczne. Pogotowie hydrauliczne 24H. Hydraulik. Ząbki, Warszawa.
www.hydraulikzabki.pl

Rozrywka i Kultura

24
luty


2019-02-22
Koncert Jolanty Majchrzak i Tadeusza Woźniaka.
24 lutego, niedziela, godz. 17.00.

Zapraszamy na koncert "Gdy ziemia oddycha" w wykonaniu Jolanty Majchrzak (śpiew, klawisze) i Tadeusza Woźniaka (śpiew, gitara). Koncert towarzyszy otwarciu wystawy malarstwa Mariusza Ołowskiego Poza ramami.

Tadeusz Woźniak – muzyk, kompozytor i wokalista. Urodził się 6 marca 1947 roku w Warszawie. Ma w swoim dorobku muzykę do kilkuset piosenek, prawie 100 inscenizacji w teatrach dramatycznych, wielu przedstawień Teatru Telewizji, programów poetyckich i artystycznych oraz filmów dokumentalnych i animowanych. Piosenki z jego muzyką wykonywali m.in.: Elżbieta AdamiakMichał BajorAnna ChodakowskaBernard ŁadyszMarcin BronikowskiAndrzej PoniedzielskiKrystyna ProńkoZbigniew WodeckiWojciech MalajkatJolanta MajchrzakKrzysztof Majchrzak czy grupa Locomotiv GT.

Najpopularniejsze piosenki: Hej, Hanno, Smak i zapach pomarańczy, To będzie syn, Zegarmistrz światła – nagrodzona na Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu w 1972 r. Jest również autorem muzyki i wykonawcą piosenki Pośrodku świata, otwierającej każdy odcinek popularnego serialu Plebania. Skomponował także muzykę do „Pana Tadeusza” – filmu Ryszarda Ordyńskiego z 1928 roku, wydaną przez Filmotekę Narodową w 2014 r.

Tadeusz Woźniak, prywatnie mąż pianistki i piosenkarki Jolanty Majchrzak-Woźniak, z którą od 1989 r. ściśle współpracuje przy swoich pracach teatralnych i filmowych, sesjach nagraniowych, koncertach i programach telewizyjnych.

Obowiązują zaproszenia i wejściówki. Do odbioru w kasie DK Zacisze.

Więcej: https://zacisze.waw.pl/pl/aktualnosci/rusza-drugi-kurs-szycia-na-maszynie

 

Dojazd: ZTM 190, 140, 340, 512, 738 przystanek Tużycka, 527 przystanek Młodzieńcza.

 

DOM KULTURY „ZACISZE” W DZIELNICY TARGÓWEK M.ST.WARSZAWY
ul. Blokowa 1, 03-641 Warszawa
tel. 22 679 84 69, fax 22 743 87 10

www.zacisze.waw.pl

pr@zacisze.waw.pl

sekretariat@zacisze.waw.pl

 


 


Pozostałe wpisy


Korzystamy z plików cookie tylko w stopniu niezbędnym do działania strony. Możesz je zablokować poprzez zmienę ustawień przeglądarki.
Dowiedz się więcej wiem, zamknij