Zaloguj

Rozrywka i Kultura2022-04-11
XIII Junior KYOKUSHIN CUP w Ząbkach.
Relacja z 13 turnieju karate.

9 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 1 w Ząbkach odbyła się trzynasta edycja turnieju karate dla dzieci i młodzieży - Junior KYOKUSHIN CUP. Patronat honorowy nad turniejem objęła Burmistrz Miasta Ząbki Pani Małgorzata Zyśk, która kibicowała młodym karatekom przez blisko połowę turnieju, by na zakończenie dokonać nie łatwej sztuki dekoracji wszystkich medalistów na podium w 40 kategoriach wiekowych. 

XIII Junior KYOKUSHIN CUP w Ząbkach. XIII Junior KYOKUSHIN CUP w Ząbkach. XIII Junior KYOKUSHIN CUP w Ząbkach.

Podczas wręczenia nagród obecny był także dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ząbkach Pan Jacek Romańczuk, aktywnie wspierający wszystkie inicjatywy sportowe na terenie Miasta Ząbki od 15 lat. Organizatorem zawodów był Klub Sportów Walki KYOKUSHIN, który wraz z MOSiR-em zorganizował imprezę z wyjątkowymi nagrodami dla 130 karateków wśród których gościnnie brali udział bardzo zdolni zawodnicy z Ukrainy.

Rywalizacja sportowa odbyła się pod patronatem PFKK - Polskiej Federacji Karate Kontaktowego. Turniej był współfinansowany ze środków Urzędu Miasta Ząbki. Wsparcie organizacyjne dla KYOKUSHIN CUP zapewnili: COMMUNICATION ART.,  CHICKEN GARAGE, BIESIADOWO ZĄBKI, VOBRO, PHOTO OLGA oraz KALINKA. Więcej informacji i zdjęcia z turnieju na www.kswkyokushin.pl

 

KSW KYOKUSHIN

 

XIII Junior KYOKUSHIN CUP w Ząbkach. XIII Junior KYOKUSHIN CUP w Ząbkach. XIII Junior KYOKUSHIN CUP w Ząbkach. XIII Junior KYOKUSHIN CUP w Ząbkach.


 Pozostałe wpisy


Korzystamy z plików cookie tylko w stopniu niezbędnym do działania strony. Możesz je zablokować poprzez zmienę ustawień przeglądarki.
Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności". wiem, zamknij