Opis
Oferujemy wszelkiego rodzaju pomoc finansową z przystępnym oprocentowaniem 3%. Aby złożyć wniosek, prosimy o wysłanie wiadomości e-mail zawierającej poniższe informacje. Adres e-mail pożyczkodawcy >>> jerzyboszczar20@gmail.com
Prosimy o bezwzględne podawanie kontaktu. Ogłoszenia z których autorami nie będzie się można skontaktować będą usuwane.
Ogłoszenie w dziale "ODDAM" jest aktywne przez okres 6 tygodni. Aby skrócić okres ukazywania się ogłoszenia prosimy o kontakt mailowy: biuro@forumzabki.pl
Redakcja FORUM ZĄBKI oświadcza, że nie będzie wykorzystywać danych odsobowych użytkowników do celów innych niż tylko potrzeby tego forum.