Zaloguj
8 grudzień 2019
Rodowodowe kocięta brytyjskie. Wszystkie kocięta mają książeczki zdrowia i są przebadane przez weterynarza. Rodowody wystawione przez ICF.
Nocelgi - Warszawa, Ząbki
Noclegi pod Warszawą

Andrzej Potęga "Pierwiastek"
polski gitarzysta basowy

HYDRAULIK
Usługi hydrauliczne. Pogotowie hydrauliczne 24H. Hydraulik. Ząbki, Warszawa.
www.hydraulikzabki.pl

2019-12-05
„Najlepszy zjazd" w Mikołajki w MCS Ząbki.


Serdecznie zapraszamy na Mikołajki do MCS Ząbki!

6 grudnia każde dziecko może liczyć na słodki upominek od Mikołaja, dodatkowo przewidziany jest mikołajkowy konkurs na „Najlepszy zjazd”!

2019-12-04
W sobotę Olimpiada na Lodzie w Ząbkach.


Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników jazdy na łyżwach w najbliższą sobotę, t.j. 7 grudnia na lodowisko w Ząbkach.

W godz. 12:00 - 15:00 odbędzie się Lodowa Olimpiada.

Zapowiada się mnóstwo zabawy i konkursów!

ZAPRASZAMY

Więcej o lodowisku forumzabki.pl/bialy_orlikzaprasza.

Aktualności - kraj

Tragedia w Szczyrku. Przed wybuchem mieszkańcy domu pokłócili się z robotnikami. Prosili o zakończenie robót.
Kilka minut przed wybuchem w Szczyrku doszło do kłótni pomiędzy mieszkańcami domu, w którym doszło do tragedii, a pracownikami firmy budowalnej, która wykonywała prace na potrzeby powstających nieopodal apartamentowców - donosi "Fakt". Jak ustalił dziennik, firma wykonywała przewiert pod asfaltem bez odpowiedniej zgody.
Zaginęła 17-letnia Megan Mikołajczyk z Oławy. "Wyszła z domu, poszła do pracy i złożyła rezygnację".
17-letnia Megan Mikołajczyk wyszła z domu nad ranem 5 grudnia. Od tego czasu rodzina nie miała z nią żadnego kontaktu. Wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu nastolatki, proszone są o kontakt z policją lub z matką zaginionej.
Czołowe zderzenie pod Wrocławiem. Zginęła jedna osoba, trzy są ranne.
Na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 8 z ulicą dojazdową w Wierzbicach niedaleko Wrocławia doszło do zderzenia trzech samochodów, z czego dwa zderzyły się czołowo. Zginęła pasażerka auta, które jechało prawidłowo, pozostali uczestnicy wypadku trafili do szpitala.
Dwóch Algierczyków zaatakowało w Krakowie sekretarza ambasady. Awantura podczas wyborów.
W Domu Polonii w Krakowie doszło do awantury. Dwóch mężczyzn wtargnęło do lokalu wyborczego i zaatakowało sekretarza ambasady podczas głosowania w algierskich wyborach prezydenckich. Na miejscu zjawiła się policja.
Lublin. Policja znalazła ciało wędkarza w Zalewie Zemborzyckim. Trwają poszukiwania drugiego.
W sobotę policja znalazła przewrócony rower wodny i zwłoki wędkarza nad Zalewem Zemborzyckim. Służby ciągle poszukują drugiego mężczyzny, który zaginął w piątek 6 grudnia.

Aktualności - świat

Hongkong. Największa manifestacja od miesięcy. Zatrzymano osoby z bronią. Policja: Chciały wywołać panikę.
W Hongkongu odbyła się największa od miesięcy antyrządowa manifestacja. Według organizatorów, wzięło w niej udział 800 tysięcy osób. Dane policji to 180 tysięcy. Policja zatrzymała 11 osób. Jedna z nich miała mieć przy sobie pistolet.
Taka Ciekawostka: Zamiast eksplozji jądrowych jest to. Rosjanie pokazali swoje skryte testy.
Sprzęt wojskowy musi znieść dużo, w tym pobliskie eksplozje jądrowe. Żeby go uodpornić na temperaturę, podmuch i promieniowanie, trzeba dokonać odpowiednich badań oraz testów. Ponieważ od dawna nie ma możliwości przeprowadzania testowych eksplozji jądrowych, potrzebne były substytuty. Rosjanie pokazali właśnie z detalami swój wojskowy ośrodek badawczy, w którym symulują efekty eksplozji jądrowych.
Korea Północa przeprowadziła "bardzo ważny test". Ma "zmienić strategiczną pozycję" kraju.
Północno-koreańskie media donoszą, że w sobotę odbył się "bardzo ważny" test, a jego efekt był "udany". Co wiecej, miał on "wielkie znaczenie" i "zmieni strategiczną pozycję Północnej Korei w najbliższej przyszłości". Tylko nie wiadomo, co dokładnie testowano.
Rosja naciska na unifikację z Białorusią, trwają rozmowy Łukaszenki z Putinem. Białorusini wyszli na ulice.
- My mamy swój kraj. Nasi ludzie walczyli o niepodległość i teraz sprzedać ją za ropę i gaz to najgorsze, co może zrobić człowiek na świecie - powiedział jeden z uczestników mińskiego protestu przeciwko planom pogłębienia integracji Rosji i Białorusi. W sobotę, prawdopodobnie również w tej sprawie, spotkali się w Soczi prezydenci Władimir Putin i Aleksander Łukaszenka.
Niemcy. Osobne kasy dla Polaków w supermarkecie przy granicy. Sieć przeprasza za "niefortunny przekaz".
Niemiecka sieć handlowa Edeka przeprosiła za utworzenie w jednym ze swoich sklepów oddzielnych kas dla Polaków. Obywatele naszego kraju robiący zakupy w położonym przy polsko-niemieckiej granicy Cottbus uznawali to za dyskryminację. W sprawie tej interweniowała polska Ambasada w Berlinie.
Pogotowie hydrauliczne 24H.
Usługi hydrauliczne. Hydraulik. Marki, Warszawa.
www.hydraulikmarki.pl

ODDZIAŁ ZAMKNIĘTY Krzysztofa JAREGO Jaryczewskiego to ODDZIAŁ ZAMKNIĘTY w składzie z najlepszego okresu tej formacji.
www.oddzialzamkniety.pl

Serwis Samochodów Ciężarowych
Naprawa samochodów ciężarowych wszystkich marek.

Top Partner Nieruchomości
TOP PARTNER NERUCHOMOŚCI świadczy szeroki wachlarz usług związanych z zarządzaniem oraz pośrednictwem w obrocie nieruchomościami - www.tpn.waw.pl.

Projekt: Forum Ząbki © 2012
Wykonanie: Hollywood WWW Studio
Korzystamy z plików cookie tylko w stopniu niezbędnym do działania strony. Możesz je zablokować poprzez zmienę ustawień przeglądarki.
Dowiedz się więcej wiem, zamknij