Zaloguj
22 sierpień 2019
Rodowodowe kocięta brytyjskie. Wszystkie kocięta mają książeczki zdrowia i są przebadane przez weterynarza. Rodowody wystawione przez ICF.
Nocelgi - Warszawa, Ząbki
Noclegi pod Warszawą

Andrzej Potęga "Pierwiastek"
polski gitarzysta basowy

HYDRAULIK
Usługi hydrauliczne. Pogotowie hydrauliczne 24H. Hydraulik. Ząbki, Warszawa.
www.hydraulikzabki.pl

2019-08-20
Koniec wakacji z Reni Jusis i wiele atrakcji w Markach.


Gwiazdą zakończenia weekendowej, letniej akcji będzie Reni Jusis.

Koniec sierpnia – dla wielu z nas to koniec wakacji/urlopów. Czy spuszczać nos na kwintę? Absolutnie nie. Koniec sierpnia i wrzesień będą pełne ciekawych imprez w naszym mieście. Zacznijmy od tytułowych „Impresji Babiego Lata”. Spotkajmy się 25 sierpnia na zakończeniu dorocznej akcji „Na weekend zostaję z rodziną w Markach”. Miejscem imprezy, przygotowywanej przez Marecki Ośrodek Kultury im. Tadeusza Lużyńskiego, będzie Park Briggsów.

2019-08-12
Zaproszenie na obchody 99. rocznicy Bitwy Warszawskiej 1920 roku
w Ossowie.


Serdecznie zapraszamy na Obchody 99. rocznicy Bitwy Warszawskiej 1920 roku w Ossowie. W programie m.in. fascynujące widowisko plenerowe rekonstrukcja Bitwy Warszawskiej 1920 roku, piknik historyczny, atrakcje dla całej rodziny!

2019-08-08
Zaproszenie na 99. rocznicę Bitwy Warszawskiej 1920 r. w Ząbkach.


Burmistrz Miasta Ząbki serdecznie zaprasza na uroczystość upamiętnienia 99 rocznicy 

"Cudu nad Wisłą 1920r."

która odbędzie się w Ząbkach 13 sierpnia 2019r. (wtorek).

2019-06-21
Podwórko Nivea jest NASZE!
Ząbki na 1 miejscu. Dziękujemy!


To że jedno z PODWÓREK TALENTÓW NIVEA będzie nasze mogliśmy się już spodziewać od kilku dni. Fakt, że jesteśmy na miejscu pierwszym pokazuje, że w podbramkowej sytuacji umiemy się zmobilizować. Przez ostatni tydzień byliśmy na miejscu drugim. Wygraliśmy o włos. Zadecydowało 5 głosów.

Aktualności - kraj

Kaszuby. Zjeżdżał na lewy pas, jechał niemal wprost na czołówkę. Policja: Był trzeźwy.
Do sieci trafiło nagranie, pokazujące kierowcę BMW jadącego slalomem na trasie z Brodnicy Górnej do Kartuz. Jak się okazało, mężczyzna wbrew pozorom nie był wcale pijany ani pod wpływem narkotyków. Policjanci ustalili za to, że ma zakaz kierowania pojazdami.
TOPR publikuje zdjęcia z akcji w Jaskini. Ratownicy przebili się przez szczelinę, ale śladów grotołazów nie ma.
Ratownicy TOPR przebili się przez wąską szczelinę, za którą pojawiło się przejście. Śladów grotołazów tam nie było, jednak naczelnik TOPR Jan Krzysztof twierdzi, że miejsce, w którym najprawdopodobniej znajdują się poszukiwani, jest już naprawdę blisko. Jednocześnie pokazuje zdjęcia, prezentujące warunki, w jakich pracują ratownicy.
Zaginięcie Piotra Woźniaka-Staraka. Kim jest 27-latka? "Fakt" o kobiecie, która była na motorówce.
Trwa kolejna doba poszukiwań producenta filmowego Piotra Woźniaka-Staraka, który zaginął na jeziorze Kisajno w nocy z soboty na niedzielę. Mężczyźnie w chwili zaginięcia towarzyszyła 27-letnia kobieta. "Fakt" podaje, że to instruktorka żeglarstwa, pracowała również w mazurskich restauracjach.
Marsz Równości w Gorzowie Wielkopolskim odbędzie się. Sąd uchylił decyzję prezydenta.
Sąd Okręgowy w Gorzowie Wielkopolskim uchylił decyzję prezydenta miasta Jacka Wójcickiego dotyczącą zakazu organizacji Marszu Równości. Marsz ma odbyć się w sobotę 24 sierpnia, jednak chwilę przed jego zgłoszeniem własne wydarzenie zarejestrował tego samego dnia jeden z działaczy pro-life. Prezydent uznał, że oba wydarzenia się wykluczają.
Piła. Policja zatrzymała gościa weselnego. Był poszukiwany dwoma listami gończymi.
49-letni mężczyzna, który od kilku miesięcy był poszukiwany dwoma listami gończymi, z pewnością nie spodziewał się, że policja złapie go w tak nietypowej sytuacji. Mundurowi zatrzymali go, gdy bawił się na przyjęciu weselnym. Zadbali jednak o to, aby para młoda i inni goście nie przestraszyli się zaistniałą sytuacją.

Aktualności - świat

Marsylia: 10-letnia Polka zraniona na karuzeli. Wystawiła głowę poza gondolę.
10-letnia Polka została poważnie ranna w głowę podczas przejażdżki diabelskim młynem w Marsylii. Dziewczynka wystawiła głowę poza kabinę i uderzyła się w element konstrukcji. Trwa wyjaśnianie okoliczności wypadku.
Salvini wywołał chaos w polityce, by przejąć władzę? Premier wyprzedził zastępcę i zrezygnował.
Premier Włoch Giuseppe Conte nieoczekiwanie złożył dymisję we wtorek wieczorem. Zanim jednak do tego doszło, oskarżył wicepremiera Matteo Salviniego o to, że ten wywołał kryzys rządowy, aby doprowadzić do przedterminowych wyborów. Salvini nawet nie zaprzeczał takim zarzutom, a co kluczowe dla sprawy - sondażowe poparcie dla jego partii poszybowało w górę i jest ponad dwukrotnie wyższe niż wynik wyborczy z 2018 roku.
Australijski sąd odrzucił apelację. Kardynał George Pell pozostanie w więzieniu.
Australijski sąd podtrzymał karę sześciu lat więzienia dla kardynała George'a Pella, skazanego w marcu za przestępstwa seksualne wobec małoletnich.
Prezydent USA Donald Trump odwołuje wizytę w Danii. Wszystko przez Grenlandię.
Donald Trump odwołał zaplanowaną na 2 września wizytę oficjalną w Danii. Amerykański prezydent miał odwiedzić Kopenhagę na zaproszenie królowej.
Kolejne stacje monitorujące promieniowanie przestały działać. Dziwne zbiegi okoliczności w Rosji.
Już łącznie cztery stacje monitorujące skażenie w powietrzu położone na terytorium Rosji w niejasnych okolicznościach przestały przekazywać dane z pomiarów. Wszystkie znajdują się "przypadkiem" w rejonach, nad którymi może poruszać się chmura radioaktywnych izotopów uwolniona przez tajemniczą eksplozję w bazie wojskowej nad Morzem Białym.
Pogotowie hydrauliczne 24H.
Usługi hydrauliczne. Hydraulik. Marki, Warszawa.
www.hydraulikmarki.pl

ODDZIAŁ ZAMKNIĘTY Krzysztofa JAREGO Jaryczewskiego to ODDZIAŁ ZAMKNIĘTY w składzie z najlepszego okresu tej formacji.
www.oddzialzamkniety.pl

Serwis Samochodów Ciężarowych
Naprawa samochodów ciężarowych wszystkich marek.

Top Partner Nieruchomości
TOP PARTNER NERUCHOMOŚCI świadczy szeroki wachlarz usług związanych z zarządzaniem oraz pośrednictwem w obrocie nieruchomościami - www.tpn.waw.pl.

Projekt: Forum Ząbki © 2012
Wykonanie: Hollywood WWW Studio
Korzystamy z plików cookie tylko w stopniu niezbędnym do działania strony. Możesz je zablokować poprzez zmienę ustawień przeglądarki.
Dowiedz się więcej wiem, zamknij