Zaloguj
9 kwietnia 2020
2020-03-21
Zajęcia w szkołach wstrzymane przynajmniej do Świąt.
Premier ogłasza EPIDEMIĘ!


W związku z zagrożeniem Koronawirusem, decyzją Rządu RP, szkoły pozostają zamknięte przynajmniej do Świąt Wielkanocnych. W Polsce zostaje ogłoszony stan epidemii.

2020-03-14
Niedzielna Msza Święta we własnym domu.
Ząbkowskie Parafie zalecają rodzinne celebrowanie Nabożeństw.


Niestety, z powodu zagrożenie koronawirusem Wierni bardzo proszeni są o uczestnictwo we Mszach Świętych w wąskim rodzinnym gronie, we własnym domu. Pomóc w tym mają transmisje radiowe, telewizyjne oraz internetowe.

2020-03-11
Zamknięcie szkół i innych placówek oświatowych.
Koronawirus COVID-19.


W związku z zagrożeniem Koronawirusem, ogłoszoną dziś (środa 11 marca), decyzją Rządu RP, wszystkie placówki oświatowe, w tym: szkoły, uczelnie wyższe, muzea, teatry, kina, opery, przedszkola i żłobki zostają zamknięte do 25 marca. 

2020-03-19
Klub SameJudo zaprasza do wspólnych ćwiczeń.


Codziennie wieczorem na naszych profilach social meda #klubsamejudo i naszym kanale na Youtube zostaną prezentowane ćwiczenia, treningi, zestawy treningowe dla dzieci i dorosłych!

2020-03-01
ROZKODUJ ZĄBKI w Budżecie Mieszkańców.
Prośba o głosy.


Dzień dobry!
Czy chcielibyście bawić się razem z nami w 4 edycji Rozkoduj Ząbki?

Aktualności - kraj

MSZ odradza podróże w okresie Wielkanocy, granice można przekraczać tylko w wyznaczonych miejscach.
Ministerstwo Spraw Zagranicznych odradza wszelkie podróże w okresie Wielkanocny. Resort przypomniał, że na granicy z Niemcami, Czechami, Słowacją i Litwą została tymczasowo przywrócona kontrola graniczna, a granicę można przekroczyć tylko w wyznaczonych miejscach.
Trzaskowski: Wczoraj rząd podał, że w Warszawie przez koronawirusa zmarło 8 osób. Akty zgonu pokazują 32.
Wczoraj rząd podawał osiem przypadków śmiertelnych w Warszawie, natomiast akty zgonu w Warszawie, w które ja mam wgląd, pokazują, że tych ofiar jest 32 - powiedział w środę prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski pytany o skalę ofiar zakażenia koronawirusem w stolicy.
"W rejony mieliby iść pracownicy, którzy dziś obsługują klientów przy okienkach". Jak poczta szykuje się na wybory?.
Czy 10 maja Poczta Polska będzie w stanie w kilkanaście godzin odebrać ze skrzynek 30 milionów pakietów wyborczych? - W przypadku dużej absencji chorobowej listonoszy, w rejony mieliby iść pracownicy, którzy dziś obsługują klientów przy okienkach - mówił w TOK FM Piotr Moniuszko, przewodniczący Wolnego Związku Zawodowego Pracowników Poczty.
"W Polsce wzrost liczby zakażeń jest wyjątkowo wolny". Czy zawdzięczamy to naszej nieufności?.
- W Polsce wzrost liczby zakażeń jest wyjątkowo wolny w porównaniu z Europą Zachodnią. Mamy wprowadzone dość rygorystyczne obostrzenia, ale liczy się też poziom dyscypliny wewnętrznej - mówił prof. dr hab. Tomasz Lipniacki w TOK FM.
Koronawirus. Ministerstwo potwierdza śmierć ponad 20 kolejnych osób. Rośnie też liczba zakażonych.
Nowe dane na temat koronawirusa w Polsce. Resort zdrowia poinformował o kolejnych 23 ofiarach śmiertelnych i ponad 200 nowych przypadkach zakażeń.

Aktualności - świat

W Nowym Jorku więcej osób zmarło na koronawirusa niż w ataku na World Trade Center.
W Nowym Jorku z powodu koronawirusa zmarło już więcej osób niż w ataku na World Trade Center 11 września 2001 roku. Według stanu na wtorek liczba ofiar śmiertelnych epidemii w mieście wynosiła łącznie 4111, co nie uwzględnia osób, które zmarły w domu.
Zwrot akcji w wyścigu wyborczym w USA. Bernie Sanders zawiesił swoją kampanię.
Senator Bernie Sanders zawiesił w środę swoją kampanię w wyścigu o nominację Partii Demokratycznej na kandydata w listopadowych wyborach prezydenckich w USA. Były wiceprezydent Joe Biden stał się przez to najbardziej prawdopodobnym kandydatem Demokratów.
Wuhan otwiera się po 76 dniach izolacji. Miasto, w którym pojawił się koronawirus wraca do normalności.
Po 76 dniach izolacji chińskie Wuhan, gdzie wybuchła pandemia koronawirusa, powoli wraca do normalności. Odblokowano bramki na autostradach, uruchomiono pierwsze pociągi, wszystko transmitowała telewizja. Nie wszyscy jednak mogą już opuszczać swoje domy, o czym w Światopodglądzie w TOK FM opowiadał Michał Bogusz, ekspert Ośrodka Studiów Wschodnich.
Koronawirus w USA. Najtragiczniejsza doba epidemii. Blisko 2 tys. zgonów.
W ciągu ostatnich 24 godzin w USA zmarło 1939 osób zakażonych koronawirusem - wynika z najnowszego bilansu, prowadzonego przez Uniwersytet Johnsa Hopkinsa w Baltimore. Była to najtragiczniejsza doba epidemii w USA. Bilans ofiar śmiertelnych wzrósł w tym kraju do 12722.
Deputowani w Bułgarii zrezygnowali z otrzymywania pensji w czasie pandemii koronawirusa.
Deputowani bułgarskiego parlamentu postanowili w poniedziałek wieczorem zrezygnować z otrzymywania zapłaty w czasie trwania stanu nadzwyczajnego z powodu koronawirusa. Na razie stan ten obowiązuje do 13 maja. Bez wynagrodzenia został też Naczelny inspektor sanitarny Bułgarii Angeł Kunczew.
Pogotowie hydrauliczne 24H.
Usługi hydrauliczne. Hydraulik. Marki, Warszawa.
www.hydraulikmarki.pl

ODDZIAŁ ZAMKNIĘTY Krzysztofa JAREGO Jaryczewskiego to ODDZIAŁ ZAMKNIĘTY w składzie z najlepszego okresu tej formacji.
www.oddzialzamkniety.pl

Top Partner Nieruchomości
TOP PARTNER NERUCHOMOŚCI świadczy szeroki wachlarz usług związanych z zarządzaniem oraz pośrednictwem w obrocie nieruchomościami - www.tpn.waw.pl.

Projekt: Forum Ząbki © 2012
Wykonanie: Hollywood WWW Studio
Korzystamy z plików cookie tylko w stopniu niezbędnym do działania strony. Możesz je zablokować poprzez zmienę ustawień przeglądarki.
Dowiedz się więcej wiem, zamknij