Zaloguj
20 czerwiec 2019
Rodowodowe kocięta brytyjskie. Wszystkie kocięta mają książeczki zdrowia i są przebadane przez weterynarza. Rodowody wystawione przez ICF.
Nocelgi - Warszawa, Ząbki
Noclegi pod Warszawą

Andrzej Potęga "Pierwiastek"
polski gitarzysta basowy

HYDRAULIK
Usługi hydrauliczne. Pogotowie hydrauliczne 24H. Hydraulik. Ząbki, Warszawa.
www.hydraulikzabki.pl

2019-06-20
W sobotę w Parku Miejskim Festiwal Piosenki Musicalowej.
22 czerwca br. o godz. 20.00 WSTĘP WOLNY!


Serdecznie zapraszamy mieszkańców naszego miasta i okolicznych miejscowości na 5. Ogólnopolski Festiwal Piosenki Musicalowej im. George”a Gershwina o statuetkę "Funny Face", który odbędzie się w dniu 22 czerwca br. o godz. 20.00 w Parku Miejskim im. Szuberta w Ząbkach.

Podczas Gali Finałowej gościnnie wystąpią Jerzy Grzechnik oraz aktorzy Teatru Żydowskiego w Warszawie .

2019-06-19
Zapraszamy na Piknik Średniowieczny do Lasu Bródnowskiego.


Serdecznie zapraszamy na kolejną już, trzecią edycję Pikniku "Kiedy Bródno było Grodem". W tym czasie przeniesiemy się do średniowiecza i będziemy mogli przyjrzeć się życiu ówczesnych ludzi, ale nie tylko. Będą mogli wziąć Państwo udział w widowisku historycznym, w rekonstrukcji bitwy najazdu na gród. Mamy nadzieję - że w tym roku uda się go obronić. Nie zabraknie na pewno słynnej bitwy o bramę, będącej sztandarowym punktem tej imprezy. Poza tym będą pokazy sokolnicze, pokazy rzemieślnicze i bardzo, bardzo dużo edukacji dla wszystkich.

2019-06-13
Eksplozja Kolorów Holi po raz pierwszy w Ząbkach!
WSTĘP WOLNY!


Color Fest Party - to największa impreza muzyczna, na którą zaproszeni mogą czuć się wszyscy: dzieci, młodzież, dorośli, całe rodziny z dziećmi, uczniowie i studenci. Po raz pierwszy w Ząbkach!

2019-06-16
Mistrzynie Polski z SP3 w Ząbkach :)


Z ogromną dumą przedstawiamy Państwu Mistrzynie Polski w Mini Piłce Nożnej Dziewcząt:

Uczennice SP3 ZĄBKI

2019-06-13
Eksplozja Kolorów Holi po raz pierwszy w Ząbkach!
WSTĘP WOLNY!


Color Fest Party - to największa impreza muzyczna, na którą zaproszeni mogą czuć się wszyscy: dzieci, młodzież, dorośli, całe rodziny z dziećmi, uczniowie i studenci. Po raz pierwszy w Ząbkach!

Aktualności - kraj

Zabójstwo 10-letniej Kristiny z Mrowin. Jakub A. miał ją uprowadzić wypożyczonym samochodem.
Jak dowiedział się nieoficjalnie portal tvp.info, podejrzany o zabójstwo 10-letniej Kristiny z Mrowin Jakub A. miał użyć do porwania dziewczynki samochodu z wypożyczalni. Przy oddawaniu auta miał być zdenerwowany, a także próbować zatrzeć ślady obecności dziewczynki w pojeździe.
Najpierw upał, potem burze z gradem i porywisty wiatr. Ostrzeżenia dla prawie całej Polski.
Rządowe Centrum Bezpieczeństwa ostrzega: w Boże Ciało po południu burze z gradem mogą wystąpić we wszystkich województwach poza Dolnośląskim i Opolskim. Może też silnie wiać.
Lubuskie. Pożar kościoła w Boże Ciało we wsi Lutol Suchy. Dach runął do środka.
W czwartek około południa w miejscowości Lutol Suchy w województwie lubuskim wybuchł pożar kościoła pod wezwaniem świętych Piotra i Pawła - donosi portal remiza.pl. Na razie nie wiadomo, co było przyczyną pożaru.
Koszalin. Dwumiesięczna dziewczynka walczy o życie. Dziecko mogło zostać pobite.
"Dwumiesięczna dziewczynka z Darłowa przebywa w bardzo ciężkim stanie w koszalińskim szpitalu na Oddziale Intensywnej Terapii" - donosi "Głos Koszaliński". Dziecko trafiło do szpitala z dwoma krwiakami na głowie. Trwa wyjaśnianie sprawy. Zatrzymano pięć osób, w tym rodziców dziecka.
Żagań: rzadkie odkrycie na Wzgórzu Szubienicznym. Dwa łańcuchy egzekucyjne sprzed kilkuset lat.
Dwa łańcuchy egzekucyjne sprzed kilkuset lat znaleźli archeolodzy w czasie wykopalisk w obrębie szubienicy w Żaganiu (Lubuskie). Zdaniem odkrywców tego typu zabytki są bardzo rzadko odkrywane na terenie Polski. Badacze wydobyli też kilka tysięcy fragmentów kości.

Aktualności - świat

Szczyt w Brukseli. Polska i trzy inne kraje zablokowały porozumienie o neutralności klimatycznej.
Zapisy dotyczące neutralności klimatycznej w 2050 roku zostały zablokowane na unijnym szczycie w Brukseli. Polska wraz z Czechami nie zgodziły się, by określenie daty pojawiło się we wnioskach ze szczytu. Później dołączyły Węgry i Estonia.
Iran zestrzelił amerykańskiego drona. Trump najpierw groził, a potem złagodził: To mógł być błąd dowódcy.
Donald Trump łagodzi reakcję na zestrzelenie przez Iran amerykańskiego drona. Prezydent Stanów Zjednoczonych oświadczył, że Teheran popełnił bardzo poważny błąd. Zaznaczył jednak, że była to maszyna bezzałogowa i wyraził przekonanie, że doszło do pomyłki.
Rozmowy o obsadzie kluczowych stanowisk w UE. Donald Tusk stracił optymizm. "Jestem ostrożny".
W Brukseli trwa unijny szczyt, na którym dyskutowane są m.in. kwestie obsady najważniejszych stanowisk w Unii Europejskiej. "Wczoraj byłem ostrożnie optymistyczny. Dziś bardziej ostrożny niż optymistyczny" - skomentował dotychczasowe rozmowy Donald Tusk. Z kolei Mateusz Morawiecki przyznał, że najważniejsze jest to, jakie poglądy będą reprezentować kandydaci.
Chińskie media: były szef Interpolu przyznaje się do przyjęcia 2 mln dolarów łapówki.
Oskarżony o przyjęcie ponad 2 milionów łapówki były szef Interpolu przyznał się do winy - informują chińskie media. Proces mężczyzny odbył się dziś w portowym mieście Tiencin. Wyrok ma być ogłoszony później.<br<br
Historyczne spotkanie Xi Jinpinga i Kim Dzong Una. W tle rozmowy o denuklearyzacji Korei Północnej.
Prezydent Chin Xi Jinping rozpoczął dwudniową wizytę w Korei Północnej. Historyczna wizyta ma duże znaczenie symboliczne. Nie sposób jednak stwierdzić jakie będą jego realne skutki. W tle spotkania prezydenta Chin i przywódcy Korei Północnej są rozmowy o denuklearyzacji Półwyspu Koreańskiego.
Pogotowie hydrauliczne 24H.
Usługi hydrauliczne. Hydraulik. Marki, Warszawa.
www.hydraulikmarki.pl

ODDZIAŁ ZAMKNIĘTY Krzysztofa JAREGO Jaryczewskiego to ODDZIAŁ ZAMKNIĘTY w składzie z najlepszego okresu tej formacji.
www.oddzialzamkniety.pl

Serwis Samochodów Ciężarowych
Naprawa samochodów ciężarowych wszystkich marek.

Top Partner Nieruchomości
TOP PARTNER NERUCHOMOŚCI świadczy szeroki wachlarz usług związanych z zarządzaniem oraz pośrednictwem w obrocie nieruchomościami - www.tpn.waw.pl.

Projekt: Forum Ząbki © 2012
Wykonanie: Hollywood WWW Studio
Korzystamy z plików cookie tylko w stopniu niezbędnym do działania strony. Możesz je zablokować poprzez zmienę ustawień przeglądarki.
Dowiedz się więcej wiem, zamknij