• Poniedziałek
  0°C
  /
  -3°C
  Wilgotność: 0%
  Wiatr: 7 km/h
  Pochmurno
 • Wtorek
  -1°C
  /
  -4°C
  Wilgotność: 0%
  Wiatr: 11 km/h
  Pochmurno
 • Środa
  -1°C
  /
  -5°C
  Wilgotność: 0%
  Wiatr: 18 km/h
  Pogodnie
 • Zaloguj
  17 grudzień 2018
  Nocelgi pod Warszawą
  Hotel FOTEX w Ząbkach

  Andrzej Potęga "Pierwiastek"
  polski gitarzysta basowy

  HYDRAULIK
  Usługi hydrauliczne. Pogotowie hydrauliczne 24H. Hydraulik. Ząbki, Warszawa.
  www.hydraulikzabki.pl

  2018-12-15
  Jutro spotkanie wigilijne na Ząbkowskiej.


  To będzie wyjątkowa niedziela. Na ulicy Ząbkowskiej odbędzie się 15. Warszawskie Spotkanie Wigilijne. Będzie można wysłuchać kolęd i pastorałek, ale też skosztować świątecznych przysmaków.

  2018-12-11
  Betlejemskie Światło Pokoju dla wszystkich Mieszkańców Ząbek.


  Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Ząbek w imieniu Hufca ZHP Ząbki i Miejskiego Ośrodka Kultury na przekazanie Betlejemskiego Światła Pokoju.

  Betlejemskie Światło Pokoju to Światło, które corocznie jest przekazywane sztafetą przez skautów - rozpoczyna swoją drogę w Grocie Narodzenia Pańskiego i obiega cały świat!

  2018-12-06
  2018-12-12
  Olimpiada na Lodowisku w Ząbkach!


  Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników jazdy na łyżwach w niedzielę 16 grudnia na lodowisko w Ząbkach.

  W godz. 15.00 - 18.00 odbędzie się Lodowa Olimpiada.

  2018-12-05
  W czwartek otwarcie lodowiska w Ząbkach.


  Wszystkich miłośników jazdy na łyżwach serdecznie zapraszamy na lodowisko od czwartku 06 grudnia br. Startujemy o godz. 16.00.

  Lodowisko zlokalizowane jest na terenie Szkoły Podstawowej nr 2 przy ulicy Batorego 11 w Ząbkach (wejście od ulicy Niepodległości).

  Lodowisko czynne jest w godzinach:

  * 9.30 – 16.30 : pierwszeństwo dla szkół i placówek oświatowych z Ząbek (nr tel. w celu dokonania rezerwacji: 572-071-743)

  * 17.00 – 20.00 : lodowisko ogólnodostępne

  Korzystanie z lodowiska jest nieodpłatne.

  Wypożyczenie łyżew – 5 zł / godz. / 1 para

  Kaucja zwrotna za wypożyczenie łyżew – 10 zł + oświadczenie / 1 para

  Wypożyczenie kasku ochronnego – 3 zł / godz. / szt.

  Ostrzenie łyżew – 5 zł / 1 para.

  Przerwy:

  Aktualności - kraj

  Nie żyje Polak, który bronił ludzi przed zamachowcem w Strasburgu. Zmarł w szpitalu.
  Zmarła piąta osoba ranna podczas zamachu w Strasburgu - podała w niedzielę AFP, powołując się na władze prefektury. Ofiarą jest Polak, jego brat poinformował o tym na Facebooku. Bartosz Niedzielski miał 36-lat, mieszkał we Francji, pochodził z Katowic. 11 grudnia wraz z kolegami nie dopuścił, by zamachowiec wszedł do klubu, w którym byli na koncercie. Z raną postrzałową głowy trafił do szpitala.
  Dramatyczne wyznanie Golloba: "Miałem zaplanowanych dziesięć lat kariery".
  - Jest szansa na operację w Szwajcarii. Chciałbym spróbować, taka możliwość jest raz w życiu - powiedział były żużlowiec Tomasz Gollob, który walczy o to, żeby znów chodzić po tym jak został sparaliżowany po wypadku na motocyklu. Gwiazdy sportu wsparły go podczas piłkarskiego turnieju charytatywnego w hali Łuczniczka w Bydgoszczy.
  Na pogrzeb posłanki Jolanty Szczypińskiej przyjadą premier, marszałek Sejmu i prezes PiS.
  W poniedziałek w Słupsku odbędzie się pogrzeb posłanki PiS Jolanty Szczypińskiej. W uroczystościach żałobnych o charakterze oficjalnym udział wezmą m.in. premier Mateusz Morawiecki, marszałek Sejmu Marek Kuchciński oraz prezes PiS Jarosław Kaczyński. Posłankę pożegnano w sobotę podczas konwencji jej partii w Szeligach koło Warszawy. Szczypińska zmarła 8 grudnia po długiej chorobie. Miała 61 lat.
  Ryszard Petru ma hasło dla całej opozycji na kolejne wybory: "Nie dla zakazu handlu w niedziele".
  Apeluję do całej opozycji, aby w nadchodzących wyborach jej hasłem była likwidacja zakazu handlu w niedziele - powiedział w niedzielę poseł partii Teraz! Ryszard Petru. Stwierdził, że nie ma powodu, aby ograniczać wolność Polaków. Przypomniał, że w 2018 r. były 23 niedziele wolne od handlu, a w 2019 będzie ich 37. - Nie ma powodu, aby ograniczać wolność Polaków - powiedział lider partii Teraz.
  Marsz antyfaszystowski w Krakowie: "Polska biała tylko zimą".
  Około 150 osób uczestniczyło w Marszu Antyfaszystowskim, który w niedzielę odbył się w Krakowie w 96. rocznicę zamachu na Gabriela Narutowicza. Jego organizatorzy podkreślali, że to protest przeciwko rosnącej fali nietolerancji i nacjonalizmu. Z transparentem Faszyzm to nie patriotyzm uczestnicy marszu przeszli spod Collegium Novum UJ pod Wieżę Ratuszową na Rynku Głównym.

  Aktualności - świat

  Polacy uwięzieni na Antarktydzie. Zamieć zniszczyła namioty uczestników ekstremalnego maratonu.
  To już nie jest zabawa - napisała na Facebooku żona Piotra Sucheni z Gdyni. Jest uwięziony, burza śnieżna zniszczyła namioty organizatorów i zawodników. W niedzielę miał po nich przylecieć samolot, ale nie dał rady. Lekka poprawa pogody przewidywana jest na poniedziałek. Polak jako pierwszy ukończył morderczy bieg na Antarktydzie. 42 kilometry przy minus 30 stopniach pokonał w czasie 3:49.18.
  Tusk o szczycie klimatycznym: w słowach rządzących nie ma wiele prawdy, dane są bezwzględne.
  Zdaniem szefa Rady Europejskiej Donalda Tuska, w sprawie klimatu jest wiele do zrobienia. - Chciałbym, żeby Polska stała się płucami, nie sercem Europy - powiedział Donald Tusk nawiązując do hasła z sobotniej konwencji PiS zapytany o ocenę zakończonego szczytu klimatycznego w Katowicach. - Pomiary są bezwzględne, w słowach dzisiaj rządzących niewiele można znaleźć prawdziwych informacji - dodał.
  Papież: odpowiedzialność, solidarność i współczucie wobec migrantów.
  Papież Franciszek wyraził nadzieję, że wspólnota międzynarodowa będzie w obliczu migrantów działać z odpowiedzialnością, solidarnością i współczuciem. Mówił o tym w niedzielę podczas spotkania z wiernymi w Watykanie.
  Polak ranny w Strasburgu razem z kolegami próbował zatrzymać zamachowca.
  36-letni Bartosz Niedzielski, mieszkający w Strasburgu, 11 grudnia wraz z kilkoma kolegami nie dopuścił, by zamachowiec wszedł do klubu, w którym byli na koncercie. Z raną postrzałową głowy Polak trafił do szpitala. Jego stan jest krytyczny.

  Sport - świat

  Pogotowie hydrauliczne 24H.
  Usługi hydrauliczne. Hydraulik. Marki, Warszawa.
  www.hydraulikmarki.pl

  ODDZIAŁ ZAMKNIĘTY Krzysztofa JAREGO Jaryczewskiego to ODDZIAŁ ZAMKNIĘTY w składzie z najlepszego okresu tej formacji.
  www.oddzialzamkniety.pl

  Serwis Samochodów Ciężarowych
  Naprawa samochodów ciężarowych wszystkich marek.

  Top Partner Nieruchomości
  TOP PARTNER NERUCHOMOŚCI świadczy szeroki wachlarz usług związanych z zarządzaniem oraz pośrednictwem w obrocie nieruchomościami - www.tpn.waw.pl.

  Projekt: Forum Ząbki © 2012
  Wykonanie: Hollywood WWW Studio
  Korzystamy z plików cookie tylko w stopniu niezbędnym do działania strony. Możesz je zablokować poprzez zmienę ustawień przeglądarki.
  Dowiedz się więcej wiem, zamknij