Zaloguj
29 września 2020
2020-09-22
Nabór do kabaretu ZATARG.
23 i 30 września 2020, środa, godz. 13.30.


ZRÓBMY TEATR! 

Ogłaszamy nabór do zespołu teatralno-kabaretowego ZATARG w Domu Kultury Zacisze. Zapraszamy osoby ceniące teatr, otwarte i chętne do działania. Wspólne próby i przedstawienia rozwiną Państwa aktorskie umiejętności, stworzą możliwość zdobycia doświadczenia scenicznego, będą miejscem ciekawych spotkań miłośników teatru i kabaretu. Spektakle stworzone w ramach warsztatów będą prezentowane szerokiej publiczności.

2020-09-19
Zbiórka na aukcję WOŚP


Szanowny Mieszkańcu, Przyjacielu!

2020-09-13
II Festiwal Smaków Food Trucków w Ząbkach.


Po długiej przerwie Festiwal Smaków Food Trucków powraca do Ząbek! 
Już niedługo widzimy się na Placu przy ul. 3 Maja!
Stworzymy dla Was bezpieczny i smaczny food court!
2020-07-18
Nabór do II ligi kobiet.
UKS ZĄBKOVIA ZĄBKI.


Zapraszamy do gry w piłkę nożną. 

2020-03-19
Klub SameJudo zaprasza do wspólnych ćwiczeń.


Codziennie wieczorem na naszych profilach social meda #klubsamejudo i naszym kanale na Youtube zostaną prezentowane ćwiczenia, treningi, zestawy treningowe dla dzieci i dorosłych!

Aktualności - kraj

Kalisz. Pijana nauczycielka prowadziła zajęcia w szkole. Miała 2,5 promila alkoholu w organizmie.
48-letnia nauczycielka prowadziła zajęcia pod wpływem alkoholu. W organizmie miała 2,5 promila - poinformowała PAP rzecznik prasowy kaliskiej policji asp. Anna Jaworska-Wojnicz.
Fatalny stan patomorfologii w Polsce. Prof. Szczylik: System opieki zdrowotnej to niechciane dziecko polskiej polityki.
Raport Najwyższej Izby Kontroli na temat stanu polskiej patomorfologii nie pozostawia złudzeń: jest gorzej niż źle. A patomorfologia to dziedzina, która ma ogromny wpływ na wczesne diagnozowanie m.in. chorób onkologicznych. O ustaleniach NIK-u mówił w TOK FM specjalista onkologii klinicznej prof. Cezary Szczylik. Ekspert przyznał, że nie widzi szans na poprawę sytuacji w najbliższej przyszłości.
Łukasz Szumowski ma koronawirusa. Do zakażenia miało dojść w Polsce.
Jak ustalił Onet, były minister zdrowia Łukasz Szumowski oraz kilku członków jego rodziny jest zakażonych koronawirusem.
List ambasadorów ws. LGBT. Wiceminister Artur Soboń: Polska nie powinna być stawiana pod pręgierzem.
Ambasadorzy kilkudziesięciu krajów w Polsce napisali list w obronie społeczności LGBT w Polsce. - Tu jest daleko idące nieporozumienie, wynikające albo z braku informacji, albo z powodów ideologicznych - komentował w TOK FM wiceminister aktywów państwowych Artur Soboń.
Awaria sieci trakcyjnej przy stacji Warszawa Zachodnia.
Awaria sieci trakcyjnej na wysokości stacji Warszawa Zachodnia. Trwają prace nad usunięciem awarii.

Aktualności - świat

Armenia i Azerbejdżan walczą o Górski Karabach. "Ten konflikt to tykająca bomba".
W niedzielę rozpoczęły się najcięższe od 2016 roku walki między siłami Armenii i Azerbejdżanu o Górski Karabach, separatystyczną enklawę ormiańską w Azerbejdżanie. - Moskwa może doprowadzić do zawieszenia broni - ocenił w TOK FM Wojciech Górski z Ośrodka Studiów Wschodnich.
Konflikt o Górski Karabach. Armeńskie wojsko ostrzeliwuje miasto Terter w Azerbejdżanie.
Trwają walki między siłami Armenii i Azerbejdżanu o separatystyczny region Górskiego Karabachu. Obie strony konfliktu poinformowały, że rozmieszczają ciężką artylerię - pisze agencja Reutera.
"NYT": Donald Trump nie płacił podatków od dochodu. Prezydent USA mówi o fake newsie.
Prezydent USA Donald Trump nie płacił federalnych podatków od dochodu w ciągu 10 z ostatnich 15 lat, a w latach 2016-17 zapłacił zaledwie po 750 dol. - poinformował w niedzielę dziennik "New York Times". Prezydent nazwał te doniesienia "totalnym fake newsem".
Białoruś. Kilkadziesiąt tysięcy ludzi na protestach w Mińsku, strzały milicji w Homlu.
Pomimo zatrzymań i interwencji struktur siłowych, na w proteście w Mińsku pojawiło się co najmniej kilkadziesiąt tysięcy ludzi. W Homlu, jak poinformowały niezależne media, milicja używa gazu pieprzowego i strzela w powietrze.
NATO i OBWE zaniepokojone doniesieniami o sytuacji w Górskim Karabachu.
Przedstawiciele NATO i OBWE wyrazili w niedzielę głębokie zaniepokojenie eskalacją napięcia pomiędzy Armenią a Azerbejdżanem w Górskim Karabachu, gdzie w niedzielę rano doszło do walk pomiędzy siłami obydwu krajów.
Pogotowie hydrauliczne 24H.
Usługi hydrauliczne. Hydraulik. Marki, Warszawa.
www.hydraulikmarki.pl

ODDZIAŁ ZAMKNIĘTY Krzysztofa JAREGO Jaryczewskiego to ODDZIAŁ ZAMKNIĘTY w składzie z najlepszego okresu tej formacji.
www.oddzialzamkniety.pl

Top Partner Nieruchomości
TOP PARTNER NERUCHOMOŚCI świadczy szeroki wachlarz usług związanych z zarządzaniem oraz pośrednictwem w obrocie nieruchomościami - www.tpn.waw.pl.

Projekt: Forum Ząbki © 2012
Wykonanie: Hollywood WWW Studio
Korzystamy z plików cookie tylko w stopniu niezbędnym do działania strony. Możesz je zablokować poprzez zmienę ustawień przeglądarki.
Dowiedz się więcej wiem, zamknij