Zaloguj
15 lipca 2020
2020-07-15
Wakacyjne warsztaty: Tydzień z kulturą brazylijska.
20-24 lipca 2020 (poniedziałek-piątek), godz. 10.30-12.30.


Zapraszamy dzieci w wieku 6-13 lat na wakacyjne warsztaty z kulturą brazylijską. 

W PROGRAMIE:

2020-07-13
Leszek Możdżer SOLO - boisko OSiR DK Zacisze.
Wstęp wolny! Obowiązuje rezerwacja wejściówek.


LESZEK MOŻDŻER – wybitny pianista i kompozytor, dokonał w polskim jazzie mentalnej i stylistycznej rewolucji, jaka nie stała się wcześniej udziałem żadnego innego jazzmana. Trudne jazzowe frazy, skomplikowane improwizacje, melodykę standardów i subtelność kompozycji ubrał w ramy specyficznego jazzu, który – nie siląc się na wylewność wobec słuchaczy, komercję i przebojowość – stał się tętniącym ekspresją „jazzem Leszka Możdżera”.

2020-04-06
Szyjemy maseczki. Ty też możesz przyłączyć się do akcji.


Szanowni Państwo,

Miło nam poinformować, że Dom Kultury Zacisze włączył się do akcji Targówek Szyje Maseczki!

2020-03-19
Klub SameJudo zaprasza do wspólnych ćwiczeń.


Codziennie wieczorem na naszych profilach social meda #klubsamejudo i naszym kanale na Youtube zostaną prezentowane ćwiczenia, treningi, zestawy treningowe dla dzieci i dorosłych!

2020-03-01
ROZKODUJ ZĄBKI w Budżecie Mieszkańców.
Prośba o głosy.


Dzień dobry!
Czy chcielibyście bawić się razem z nami w 4 edycji Rozkoduj Ząbki?

Aktualności - kraj

Do Andrzeja Dudy zadzwonili rosyjscy youtuberzy. Pałac Prezydencki potwierdza.
"Pałac Prezydencki potwierdza autentyczność nagrania opublikowanego w sieci rozmowy rosyjskich youtuberów, podających się za sekretarza generalnego ONZ António Guterresa z prezydentem Andrzejem Dudą" - informuje RMF FM.
Bon turystyczny nie dla emerytów i rencistów. "To była ważna poprawka, została odrzucona".
Sejm po południu zajmie się senackimi poprawkami do prezydenckiej ustawy o bonie turystycznym. Senatorowie chcieli m.in., by bon przysługiwał także emerytom i rencistom, ale propozycję odrzuciła wieczorem sejmowa komisja polityki społecznej i rodziny.
WSA unieważnił uchwałę "anty-LGBT" Rady Gminy Istebna. "Miażdżące uzasadnienie".
Wojewódzki Sąd Administracyjny w Gliwicach stwierdził we wtorek nieważność zaskarżonej przez Rzecznika Praw Obywatelskich uchwały Rady Gminy Istebna z 2 września 2019 r. w sprawie powstrzymania ideologii LGBT przez wspólnotę samorządową.
Prokuratura chce uzupełnienia wniosku dotyczącego wypadku seicento w Oświęcimiu.
Oświęcimska prokuratura rejonowa zwróci się o uzupełnienie przez sąd doniesienia o możliwości złamania przepisów ruchu drogowego przez kierowcę rządowej limuzyny, która w 2017 r. uczestniczyła w zderzeniu z fiatem seicento - dowiedziała się we wtorek PAP w prokuraturze.
Białystok. Poszukiwany, uciekając przez balkon, trafił do mieszkania... policjanta.
Poszukiwany do odbycia kary w więzieniu uciekał przed policjantami przez balkon. Przeskoczył na sąsiedni i dostał się do mieszkania, które należało do... policjanta - poinformowała policja.

Aktualności - świat

Milionerzy apelują o podniesienie im podatków ze względu na pandemię.
83 milionerów opublikowało w poniedziałek list otwarty, w którym apelują o "natychmiastowe' i "permanentne" poniesienie im podatków, aby przyśpieszyć ożywienie gospodarcze po kryzysie spowodowanym pandemię koronawirusa.
Rekorodowo wysoki wzrost zakażeń koronawirusem w USA. Donald Trump pierwszy raz w maseczce.
Stany Zjednoczone odnotowały w sobotę 66 528 nowych przypadków Covid-19 w ciągu 24 godzin. To nowy rekord w kraju najciężej dotkniętym pandemią na świecie- wynika z bilansu Uniwersytetu Johna Hopkinsa w Baltimore.
W Brazylii już ponad 1,8 mln zarażonych koronawirusem.
Według informacji opublikowanych w piątek przez ministerstwo zdrowia Brazylii w ciągu ubiegłej doby zarejestrowano 45 048 kolejnych przypadków infekcji koronawirusem i 1 214 zgonów.
Hagia Sophia przekształcona w meczet. Erdogan podpisał dekret.
Prezydent Turcji Tayyip Recep Erdogan podpisał w piątek dekret formalnie przekształcający muzeum Hagia Sophia w meczet. Wcześniej turecki sąd unieważnił decyzję rządu z 1934 roku, na mocy przekształcono znajdujący się w budynku meczet w muzeum.
Zakaz rozmawiania w metrze w Manili. Wszystko przez pandemię koronawirusa.
Pasażerowie linii metra LRT-1 w stolicy Filipin Manili mają w związku z pandemią koronawirusa tymczasowy zakaz rozmawiania podczas podróży - poinformował w piątek serwis internetowy dziennika "Philippine Daily Inquirer", powołując się na Light Rail Manila Corporation (LRMC), operatora LRT-1.
Pogotowie hydrauliczne 24H.
Usługi hydrauliczne. Hydraulik. Marki, Warszawa.
www.hydraulikmarki.pl

ODDZIAŁ ZAMKNIĘTY Krzysztofa JAREGO Jaryczewskiego to ODDZIAŁ ZAMKNIĘTY w składzie z najlepszego okresu tej formacji.
www.oddzialzamkniety.pl

Top Partner Nieruchomości
TOP PARTNER NERUCHOMOŚCI świadczy szeroki wachlarz usług związanych z zarządzaniem oraz pośrednictwem w obrocie nieruchomościami - www.tpn.waw.pl.

Projekt: Forum Ząbki © 2012
Wykonanie: Hollywood WWW Studio
Korzystamy z plików cookie tylko w stopniu niezbędnym do działania strony. Możesz je zablokować poprzez zmienę ustawień przeglądarki.
Dowiedz się więcej wiem, zamknij