• Niedziela
  19°C
  /
  11°C
  Wilgotność: 0%
  Wiatr: 19 km/h
  Ogólne
 • Poniedziałek
  24°C
  /
  14°C
  Wilgotność: 0%
  Wiatr: 21 km/h
  Ogólne
 • Wtorek
  23°C
  /
  16°C
  Wilgotność: 0%
  Wiatr: 14 km/h
  Ogólne
 • Zaloguj
  26 maj 2019
  Nocelgi pod Warszawą
  Hotel FOTEX w Ząbkach

  Andrzej Potęga "Pierwiastek"
  polski gitarzysta basowy

  HYDRAULIK
  Usługi hydrauliczne. Pogotowie hydrauliczne 24H. Hydraulik. Ząbki, Warszawa.
  www.hydraulikzabki.pl

  Sport

  21
  lipiec


  2018-07-19
  XIII SuperFinał przeniesiony do Ząbek!


  Ze względów pogodowych XIII Superfinał Futbolu Amerykańskiego został przeniesiony z Bydgoszczy do Ząbek! Zapraszamy zatem wszystkich przebywających w okolicach Warszawy 21 lipca na mecz finałowy

  Informacja Biuro Prasowe PLFA : Z przykrością informujemy, że z powodu intensywnych opadów deszczu na przestrzeni ostatnich dni w Bydgoszczy, w porozumieniu z zarządem obiektu sportowego oraz klubami Warsaw Eagles i Kozły Poznań, XIII SuperFinał nie odbędzie się na stadionie im. Zdzisława Krzyszkowiaka w Bydgoszczy.

  - Bardzo intensywne opady deszczu niestety spowodowały to, że murawa nie nadaje się do gry w futbol amerykański na stadionie Zawiszy. Dbając o zdrowie zawodników oraz biorąc pod uwagę zbliżające się Mistrzostwa Świata U20 w piłce nożnej, wspólnie z zarządem obiektu oraz naszymi klubami podjęliśmy decyzję o przeniesieniu SuperFinału. Nie ukrywamy, że jest nam z tego powodu bardzo przykro, bo zależało nam, aby to wielkie święto futbolu amerykańskiego odbyło się w województwie kujawsko-pomorskim, jednak pewne rzeczy są od nas niezależne. Niemniej, mamy nadzieję, że jeszcze wrócimy do naszej współpracy i futbol amerykański pojawi się na Stadionie im. Zdzisława Krzyszkowiaka - mówi Izabella Kalinowska, członek zarządu Polskiego Związku Futbolu Amerykańskiego.

  Dzięki uprzejmości i szybkiej reakcji miasta Ząbki, XIII SuperFinał odbędzie się na Dozbud Arena, a więc obiekcie, na którym na co dzień swoje mecze rozgrywają Ząbki Monarchs. W związku z przeniesieniem imprezy, organizatorzy podjęli decyzję, że wstęp na to spotkanie będzie bezpłatny, a kibicom, którzy zdążyli już zakupić swoje bilety za pośrednictwem strony ticketmaster.pl zostaną zwrócone koszta ich nabycia a w ramach rekompensaty, na stadionie w Ząbkach (za okazaniem biletu na mecz w Bydgoszczy) będą mogli odebrać atrakcyjne gadżety ufundowane przez Polską Ligę Futbolu Amerykańskiego.

  Wydarzenie rozpocznie się o godz. 15:00 i poprzedzi je tradycyjny piknik sportowy. Godzina rozpoczęcia meczu nie ulega zmianie i zgodnie z planowanym wcześniej harmonogramem, pierwszy gwizdek sędziego wybrzmi o 20:00, a poprzedzi go ceremonia otwarcia 30 minut wcześniej. Wszyscy ci, którzy 21 lipca nie będą mogli dotrzeć do Warszawy, w dalszym ciągu, będą mieli sposobność obejrzeć XIII SuperFinał na kanale Polsat Sport HD oraz ipla.tv. Transmisja wzbogacona będzie efektownymi grafikami, statystykami meczowymi a oglądanie sportowych zmagań ułatwi technika wirtualnego boiska, za pomocą której gra będzie bardziej czytelna i zrozumiała.

  - Jest nam niezmiernie miło, że miasto Ząbki w tak krótkim czasie wydało zgodę na rozegranie XIII SuperFinału na Dozbud Arena. Przede wszystkim chciałbym podziękować zarządowi PZFA, wszystkim osobom związanym z organizacją naszego finału oraz klubowi Monarchs, który również przyczynił się do przeniesienia imprezy. To tylko pokazuje, że naszą siłą jest przede wszystkim wspólnota i wszystkich nas łączy jeden cel - dobro futbolu amerykańskiego. - mówi Przemysław Kazaniecki, Prezes Polskiego Związku Futbolu Amerykańskiego.

  O prawo gry w SuperFinale, przez cztery miesiące, rywalizowało 8 drużyn Topligi. Ostatecznie awans wywalczyły zespoły z najbogatszymi tradycjami futbolowymi w naszym kraju. Warsaw Eagles, czyli najstarszy klub w Polsce, dla którego będzie to piąty finał w historii i okazja do sięgnięcia po trzeci tytuł mistrzowski. Jak również, najstarsza organizacja w województwie Wielkopolskim - Kozły Poznań. Ekipa ta w najważniejszym meczu sezonu zagra po raz pierwszy.

  Zwrot kosztów zakupionych dotychczas biletów: info@ticketmaster.pl

  Program XIII SuperFinału PLFA w Ząbkach

  15.00 | start pikniku sportowego przy stadionie
  - korzystaj z wielkiego miasteczka dmuchańców
  - posmakuj potraw serwowanych w foodtrackach

  19.45 | ceremonia otwarcia SuperFinału

  20.00 | rozpoczęcie meczu
  - pokazy pirotechniki
  - atrakcje w przerwie meczu

  Wstęp wolny - na piknik i mecz


   


  Pozostałe wpisy

  ilość wszystkich aktualności: 615

  212019181716151413121110987654321

  Korzystamy z plików cookie tylko w stopniu niezbędnym do działania strony. Możesz je zablokować poprzez zmienę ustawień przeglądarki.
  Dowiedz się więcej wiem, zamknij