Zaloguj
27 września 2020

Rozrywka i Kultura

2
grudzień


2017-11-28
Mikołaj, pierniki i kolędy 2 i 3 grudnia na Starówce!


Zbliża się najpiękniejsza pora roku – święta Bożego Narodzenia i poprzedzające je mikołajki. Warszawa się do nich przygotowuje - zaprasza małych i dużych na wiele atrakcji już od 2 grudnia.

Sobota, 2 grudnia

Chatka świętego Mikołaja
Rynek Starego Miasta

Zapraszamy wszystkich małych i dużych na spotkanie z Mikołajem w jego zimowej chatce. W specjalnie udekorowanym domku odbywać się będą warsztaty robienia świątecznych skarpet na prezenty i dekorowania bombek choinkowych dedykowanych najbliższym. Warsztaty poprowadzą elfy, a przyglądać im się będzie Mikołaj.
Zdjęcia z Mikołajem zapewni fotobudka, która na miejscu wydrukuje niezapomnianą pamiątkę. Warsztaty potrwają codziennie do 6 grudnia, a odbywać się będą w godz.: 12.00-19.00;

Warszawa, cukiernik, kartka i piernik
Krakowskie Przedmieście, okolice kościoła św. Anny i pomnika Kopernika

W warszawskim stoisku będzie można ozdobić lukrem gotowe, pyszne i pachnące pierniki, i poczuć się jak cukiernik, który obdaruje bliskich smacznym prezentem do powieszenia na choince.
Zachęcamy także do wysyłania bliskim bożonarodzeniowych życzeń. W stoisku będą dostępne cztery wzory pocztówek ukazujące Warszawę w świątecznej odsłonie. Będzie także możliwość stworzenia swojej autorskiej pocztówki.  Na miejscu wszyscy chętni otrzymają na kartce specjalny stempelek i życzenia będą gotowe do wysłania. Kartki i znaczki będą udostępnione bezpłatnie.

Stoiska będą czynne w weekendy: 2-3 grudnia oraz 16-17 grudnia obok kościoła Św. Anny, a  9-10 grudnia przy pomniku Kopernika, w godz. 12.00-19.00.

Niedziela, 3 grudnia

Flashmob świąteczny
pl. Zamkowy

Warszawa zaprasza wszystkich przypadkowych i nieprzypadkowych przechodniów do wspólnej zabawy oraz śpiewania kolęd wraz z Orkiestrą Nadarzyn oraz dwoma solistami - Anną Judycką i Andrzejem Zagdańskim.  Początek godz.11.30

 

Źródło :um.warszawa.pl


 


Pozostałe wpisy


Korzystamy z plików cookie tylko w stopniu niezbędnym do działania strony. Możesz je zablokować poprzez zmienę ustawień przeglądarki.
Dowiedz się więcej wiem, zamknij