• Piątek
  19°C
  /
  11°C
  Wilgotność: 0%
  Wiatr: 17 km/h
  Ogólne
 • Sobota
  20°C
  /
  12°C
  Wilgotność: 0%
  Wiatr: 22 km/h
  Ogólne
 • Niedziela
  19°C
  /
  11°C
  Wilgotność: 0%
  Wiatr: 23 km/h
  Ogólne
 • Zaloguj
  24 maj 2019
  Nocelgi pod Warszawą
  Hotel FOTEX w Ząbkach

  Andrzej Potęga "Pierwiastek"
  polski gitarzysta basowy

  HYDRAULIK
  Usługi hydrauliczne. Pogotowie hydrauliczne 24H. Hydraulik. Ząbki, Warszawa.
  www.hydraulikzabki.pl

  Rozrywka i Kultura

  8
  wrzesień


  2018-09-04
  Piknik rodzinny, warsztaty, pokazy - impreza plenerowa.
  WSTĘP WOLNY!

  Przez dwa dni, w europejskim miasteczku liczącym prawie 40 namiotów, będą czekać na Państwa liczne atrakcje: zabawy, konkursy, animacje, prezentacje i pokazy dla osób w każdym wieku. W tym roku różne formy rozrywki zostaną przygotowane przez kilkadziesiąt instytucji, w tym także przez kilkanaście gmin aglomeracji warszawskiej. Będą z nami m.in. Muzeum Warszawy, Polska Fundacja im. Roberta Schumana, Teatr Dramatyczny, Teatr Powszechny, Stołeczne Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA, Mazowiecki Oddział Polskiego Czerwonego Krzyża, Instytut Fizjologii i Patologii Słuchu, Lasy Miejskie – Warszawa a także Centrum Nauki Kopernik.

  Zapraszamy też do znajdującego się na terenie Parku Fontann EKO-PIKNIKU, gdzie będzie można wziąć udział w warsztatach recyklingowych i żywieniowych, pokazach renowacji mebli czy też spotkaniach z blogerami zajmującymi się upcyklingiem.

  Impreza odbędzie się w dniach 08 - 09 września 2018 roku w godzinach 10:00 – 18:00 na terenie Skweru 1 Dywizji Pancernej WP w sąsiedztwie Multimedialnego Parku Fontann!

  Teren na Podzamczu to miejsce bardzo chętnie odwiedzane przez mieszkańców Warszawy i okolicznych gmin, a także turystów, oferujące dużą powierzchnię wystawową oraz sąsiedztwo Bulwarów Wiślanych.

   

  Szczegółowy program imprezy oraz plan miasteczka:
  http://www.europedirect.um.warszawa.pl/


   


  Pozostałe wpisy


  Korzystamy z plików cookie tylko w stopniu niezbędnym do działania strony. Możesz je zablokować poprzez zmienę ustawień przeglądarki.
  Dowiedz się więcej wiem, zamknij